• Kazakhstan F2, Singles Qualify...
    Ratniuk, Maxim 0 5 0 Khairulla, Nurtazin 0 2 0
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Errani S / Vinci R 1 3 6 0 1 Goerges J / Groenefeld A-L 1 6 4 3 1
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Bolelli S / Fognini F 2 6 6 2 2 Marach O / Venus M 0 4 2 0 0
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Ferrer, David 0 3 2 0 Nishikori, Kei 1 6 2 1
  • Kazakhstan F2, Singles Qualify...
    Kim, Maxim 0 3 2 0 0 Khomich, Aleksei 2 6 6 2 2
  • Kazakhstan F2, Singles Qualify...
    Elgin, Michail 1 6 4 1 Kutybaev, Sanetulla 0 4 1 0
  • Hong Kong, Hong Kong, Qualifyi...
    Bai, Yan 1 6 4 1 Mukund, Sasi Kumar 0 2 1 0
  • Kazakhstan F2, Singles Qualify...
    Kravchenko, Pavel 0 3 0 Resnyanskiy, Dmitry 0 3 0
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Keys, Madison 1 6 1 Brengle, Madison 0 2 0
  • Kazakhstan F2, Singles Qualify...
    Maizels, Kirill 0 1 0 Kolobaev, Nikolay 0 3 0
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Lopez, Feliciano 0 1 0 Raonic, Milos 0 1 0
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Mun, Viktoryia 07:00 Paigina, Marta
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Urzhumova, Valeriya 0 2 0 Merenkova, Polina 0 1 0
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Pogrebnyak, Valeriya 0 1 0 Rudakova, Anastasia 0 1 0
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Raymond L / Lindstedt R 07:25 Black C / Cabal J S
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Hsieh S-W / Cuevas P 07:50 Chang K-C / Zhang Z
  • Hong Kong, Hong Kong, Qualifyi...
    Rungkat, Christopher 07:50 Daniell, Marcus
  • Kazakhstan F2, Singles
    Lescure, Mick 07:50 Matsukevitch, Denis
  • Kazakhstan F2, Singles
    Popko, Dmitry 08:00 Petrov, Pavel
  • Iran F3, Singles
    Vaisse, Martin 08:00 Shahgholi, Anoosha
  • Iran F3, Singles
    Raspudic, Franjo 08:00 Sobolta, Igor
  • Iran F3, Singles
    Kocyla, Arkadiusz 08:00 Semmler, Miguel
  • Iran F3, Singles
    Borsos, Gabor 08:00 Kaliyanda Poonacha, Niki
  • Kazakhstan F2, Singles
    Jomby, Tom 08:25 Abiyev, Kuatbek
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Grinchishina, Alexandra 08:30 Cheli, Camille
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Taluenko, Arina 08:40 Khabibulina, Albina
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Kolesnikova K / Ryashko D 08:40 Kalimullina A / Sabalenka A
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Hingis M / Paes L 08:45 Medina Garrigues A / Andujar P
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Williams, Venus 09:00 Radwanska, Agnieszka
  • Egypt F3, Singles Qualifying
    Zaninovic, Luka 09:00 Morozov, Arseniy
  • Egypt F3, Singles Qualifying
    NA, Jung-Woong 09:00 Gomaa, Mohamad
  • Egypt F3, Singles Qualifying
    Serdarusic, Nino 09:00 Elkadi, Omar
  • Egypt F3, Singles Qualifying
    Ioannides, Constantinos 09:00 Nazir, Ahmed
  • Turkey F4, Singles Qualifying
    Miedler, Lucas 09:00 Cai, Zhao
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Baranska, Agata 09:00 Shao, Yijia
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Kawasaki, Yoshimi 09:00 Zheleva, Viktoriya
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Takayama, Chihiro 09:00 LI, Yihong
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Kulikova, Yulia 09:00 Stolmar, Rebeka
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Rinaldo Persson, Kajsa 09:00 Eklund, Mia
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Hasegawa, Risa 09:00 Wilk, Zuzanna
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Stresnakova, Katarina 09:00 Kitagawa, Rio
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Andrady, Arantxa 09:00 Miller, Nell
  • Hong Kong, Hong Kong, Qualifyi...
    Gong, Mao Xin 09:10 Rawat, Sidharth
  • Kazakhstan F2, Singles
    Ivashka, Ilya 09:20 Muzaev, Richard
  • Kazakhstan F2, Singles
    Khassanov, Roman 09:30 Zaitcev, Anton
  • Iran F3, Singles
    Tatomir, Luca Georg 09:30 Kushakov, Alexandr
  • Iran F3, Singles
    Inzerillo, Jerome 09:30 Karegaran, Mohammad
  • Iran F3, Singles
    Stelian, Radu Andrei 09:30 Alekseenko, Gleb
  • Iran F3, Doubles
    Tashi V / Ziersch P 09:30 Apostol A S / Jecan M-A
  • Germany F4, Singles Qualifying
    Kapric, Denis 09:30 Majchrowicz, Adam
  • Germany F4, Singles Qualifying
    Becker, Robin 09:30 Kahlke, Jannis
  • Germany F4, Singles Qualifying
    Offermans, Yannick 09:30 Ejupovic, Elmar
  • Kazakhstan F2, Singles
    Khabibulin, Timur 09:55 Tyurnev, Evgeny
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Akzharkenov K / Djamalov A 10:00 Maizels K / Maizels M
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Palkina K / Wacanno E 10:00 MUN V / Sakalouskaya V
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Kostova E / Schuurs D 10:00 Kerkhove L / Vrljic A
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Salimova S / Vaynberg S 10:10 Novoselova P / Urzhumova V
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Chikalkina A / Shaydullina S 10:10 Kalkenova K / Kalkenova S
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Djokovic, Novak 10:15 Muller, Gilles
  • Egypt F3, Singles Qualifying
    Markovic, Goran 10:30 Ahmed, Mohamed
  • Egypt F3, Singles Qualifying
    Filin, Pavel 10:30 Makhlouf, Sherif
  • Egypt F3, Singles Qualifying
    Yatsyk, Yahor 10:30 EL Sayed, Ashraf
  • Egypt F3, Singles Qualifying
    Mounir, Ahmed 10:30 Soliman, Omar
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Dmitrieva, Sofia 10:30 Gomar Isart, Anais
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Chen, Siyu 10:30 Scholten, Nina-Isabella
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Kremer, Dana 10:30 Belovukovic, Monique
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Tricarico, Arianna 10:30 Milosevic, Ines
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Dangwal, Vaniya 10:30 Hasegawa, Mami
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Yamamoto, Midori 10:30 Michiels, Morgane
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Van Der Sypt, Elena 10:30 Suhail, Ushna
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Tatachar Venugopal, Dhruthi 10:30 Prati, Federica
  • France F3, Singles Qualifying
    Tabatruong, Maxime 10:30 Massa, Alexandre
  • France F3, Singles Qualifying
    Favrot, Alexandre 10:30 Danes, Alexandru
  • France F3, Singles Qualifying
    Grenier, Hugo 10:30 Simbozel, Florian
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Bekimov K / Ikramov S 10:50 Badanov D / Ratniuk M
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Elgin M / Matsukevitch D 11:00 Kedryuk A / Yevseyev D
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Igamberdyev T / Petrov P 11:25 Duldaev D / Resnyanskiy D
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Abiyev K / Mamyr B 11:30 Shyla Y / Vasilevski A
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Bekker K / Shleptsova A 11:30 Cheli C / Shlomo K
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Knoll X / Krejcikova B 11:30 Garcia-Perez G / Zakarlyuk M
  • Germany F4, Singles Qualifying
    Sachko, Vitaliy 11:30 Willems, Johann
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Helbet J / Paigina M 11:40 Gorbachkova N / Novikova P
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Ainitdinova G / Golubovskaya P 11:40 Khabibulina A / Merenkova P
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Bara I M / Buzean D 12:00 Rosca I L / Tig P M
  • France F3, Singles Qualifying
    Chettar, Medy 12:00 Laurent, Yanais
  • France F3, Singles Qualifying
    Belot, Constantin 12:00 Lugassy, Gary
  • France F3, Singles Qualifying
    Grinberg, Thomas 12:00 Le Boulch, Thomas
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Tyurnev E / Zaitcev A 12:20 Jomby T / Lescure M
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Dubarenco M / Ivashka I 12:30 Khabibulin T / Khassanov R
  • Iran F3, Doubles
    Musialek A / Shahgholi A 12:30 Esmail Yazdi H / Esmail Yazdi H
  • Iran F3, Doubles
    Bortolotti M / Kocyla A 12:30 De Valk R S / Linge T
  • Iran F3, Doubles
    Blanco Guadalupe J / Mardones B 12:30 Jotovski T / Raspudic F
  • Iran F3, Doubles
    Khaledan S / Nadaf H R 12:30 Boluda-Purkiss C / Semmler M
  • Germany F4, Singles Qualifying
    Arends, Sander 12:30 Onken, Julian
  • Germany F4, Singles Qualifying
    Brtnicky, Filip 12:30 Otte, Oscar
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Fayziev S / Shofayziyev S 12:55 Elistratov E / Muzaev R
  • Germany F4, Singles Qualifying
    Stanek, Robin 13:00 Brinkman, Nils
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Makhorkina A / Pogrebnyak V 13:10 Grinchishina A / Klyueva E
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Golubic V / Ozgen P 13:30 Doroshina O / Perrin C
  • France F3, Singles Qualifying
    Jacq, Gregoire 13:30 Bauvy, Romain
  • France F3, Singles Qualifying
    Botzer, Bar Tzuf 13:30 Ruivo, Jordan
  • France F3, Doubles
    Koolhof W / Middelkoop M 13:30 Guillin J / Petel M
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Marozava L / Shkudun A 15:00 Frech M / Sotnikova A
  • France F3, Doubles
    Artunedo Martinavarr A / Barry S 15:00 Bouquet L / Setodji T
  • France F3, Doubles
    Mitjana L / Mitjana T 15:00 Le Boulch T / Massa A
  • France F3, Doubles
    Authom M / Mertens Y 15:00 Belot C / Chettar M
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Dolonc V / Klemenschits S 15:30 Arcangioli M / Paquet C
  • Bucaramanga, Colombia
    Kim, Kevin 16:00 Samper-Montana, Jordi
  • Bucaramanga, Colombia
    Ghem, Andre 16:00 Bagnis, Facundo
  • Bucaramanga, Colombia
    Elias, Gastao 16:00 Gonzalez, Alejandro
  • Bucaramanga, Colombia
    Montanes, Albert 16:00 Londero, Juan Ignacio
  • Bucaramanga, Colombia
    Lorenzi, Paolo 16:00 Lama, Gonzalo
  • Bucaramanga, Colombia
    Kubler, Jason 16:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Bucaramanga, Colombia
    Pella, Guido 16:00 Arguello, Facundo
  • Bucaramanga, Colombia
    Carballes Baena, Roberto 16:00 Cervantes Huegun, Inigo
  • Bucaramanga, Colombia
    Falla, Alejandro 16:00 De Paula, Fabiano
  • Bucaramanga, Colombia
    Jarry, Nicolas 16:00 Donskoy, Evgeny
  • Bucaramanga, Colombia
    Gimeno-Traver, Daniel 16:00 Mina, Gianni
  • Bucaramanga, Colombia
    Ruiz Naranjo, Pedro Pablo 16:00 Estrella Burgos, Victor
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Sawayanagi, Riko 16:00 Scholl, Chiara
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Embree, Lauren 16:00 Melichar, Nicole
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Perez, Adriana 16:00 Saez Larra, Olga
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Sakkari, Maria 16:00 Chang, Sophie
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Bellis, Catherine Cartan 17:30 Kramperova, Katerina
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Ladurner, Jasmin 17:30 Goncalves, Paula Cristina
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Bondar, Anna 17:30 Gallovits-Hall, Edina
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Bogdan, Elena 17:30 Lukas, Tena
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Barbieri G / Ostapenko J 18:00 Broady N / Hesse A
  • Bucaramanga, Colombia, Qualify...
    Hernandez, Jose 18:30 Monteiro, Thiago Moura
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 19:00 Sramkova, Rebecca
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    De Vroome, Indy 19:00 Korashvili, Oleksandra
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Rampre, Petra 19:00 Soylu, Ipek
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Shishkina, Maria 19:00 Pera, Bernarda
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Chang, Eden Megan 20:30 Uzcategui, Aymet
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Jani, Reka-Luca 20:30 Caregaro, Martina
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Vaidisova, Nicole 20:30 Shamayko, Marina
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Webley-Smith, Emily 20:30 Mueller, Alexandra
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Vikhlyantseva, Natalia 20:30 Pivovarova, Anastasia
  • Bucaramanga, Colombia, Qualify...
    Clezar, Guilherme 20:30 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Robinson, Jada 21:00 Boccard, Alize
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Kobelt, Madeleine 21:00 Daniel, Jaeda
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Corning, Veronica M 22:00 Gay, Haley
  • Maui, USA, Qualifying
    Wang, Chuhan 22:20 Shabaz, Michael
  • Maui, USA, Qualifying
    Garanganga, Takanyi 22:20 O'Brien, Dean

Dogovoreno

Novaka u Londonu čuva srpska policija

Tenis

Autor:

Nikola Kuljača je objasnio da je zbog velike udaljenosti od Olimpijskog sela sa teniserima dogovoreno da oni budu smešteni na Vimbldonu

Selektor Obradović i teniseri Srbije

Najbolje srpske tenisere Novaka Đokovića, Janka Tipsarevića, Viktora Troickog, Nenada Zimonjića, Anu Ivanović i Jelenu Janković na Olimpijskim igrama u Londonu obezbeđivaće srpska policija.

Zamenik šefa Misije Olimpijskog komiteta Srbije (OKS) Nikola Kuljača objasnio je uoči puta za London da je zbog velike udaljenosti od Olimpijskog sela sa teniserima dogovoreno da oni budu smešteni na Vimbldonu gde će se igrati turnir.

"Od Olimpijskog sela do Vimbldona ima dva sata vožnje, lično smo to proverili, iako domaćini kažu da ima sat i 20 minuta i dogovorili smo se da teniseri budu smešteni u Vimbldonu. Napravićemo malo srpsko selo, a o bezbednosti naših tenisera binuće srpska policija", rekao je Kuljača na konferenciji za medije na aerodromu Nikola Tesla na ispraćaju Misije za London.

Prema njegovim rečima Ivanović i Đoković dolaze nešto ranije u London, dok će Janković, Tipsarević, Troicki i Zimonjić u London doputovati čarterom iz Beograda 24. jula.

"Oni će imati iste uslove kao da su u selu, ali zbog činjenice da je tenis specifičan sport, da samo centralni teren na Vimbldonu ima krov odlučili smo se da ih ne izlažemo napornim putovanjima", poručio je Kuljača.

Predsednik OKS Vlade Divac dodao je da će teniseri imati svoja mesta u selu i da će slobodne trenutke koristiti za druženje sa ostalim sportistima.

"Naravno da će i oni dolaziti u selo, posebno Novak koji je lider našeg tima, nosilac zastave i sigurno je da će svaki slobodan trenutak biti uz tim", rekao je Divac.

Olimpijske igre u Londonu održaće se od 27. jula do 12. avgusta.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Postala je prava pomama za nasiljem, naročito porodičnim, ali je ovde u priči najbizarnija ljubavnica Zlatko Nikolić, kriminolog

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!