• Turin, Italy
    Kamke, Tobias 10:00 Khachanov, Karen
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Pirazhenka, Sviatlana 2 3 6 6 2 2 Uebelhoer, Caroline 1 6 3 2 1 1
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Pospelova, Aleksandra 1 6 4 2 1 1 Urzhumova, Valeriya 2 1 6 6 2 2
  • Prague, Czech Republic
    Niculescu, Monica 11:00 Kovinic, Danka
  • Prague, Czech Republic
    Bencic, Belinda 11:00 Konjuh, Ana
  • Munich, Germany
    Mayer, Florian 11:00 Rosol, Lukas
  • Munich, Germany
    Dustov, Farrukh 11:00 Stepanek, Radek
  • Munich, Germany
    Tipsarevic, Janko 11:00 Tomic, Bernard
  • Munich, Germany
    Pospisil, Vasek 11:00 Thiem, Dominic
  • Prague, Czech Republic
    Pliskova, Karolina 11:00 Beck, Annika
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Xie, Carolyn 1 6 4 3 1 1 Moser, Lisa Maria 2 1 6 6 2 2
  • Nigeria F1, Singles
    Paul, Christian 0 0 Cooper, Joe 0 0
  • Nigeria F1, Singles
    Zannou, Timothee 2 3 7 6 2 2 Darko, George 1 6 6 4 1 1
  • Thailand F2, Singles
    Tearney, Finn 2 6 1 7 2 2 Susanto, David Agung 1 1 6 5 1 1
  • Marrakech, Morocco
    Erakovic, Marina 1 2 6 3 1 1 Mladenovic, Kristina 2 6 3 6 2 2
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Tarasova, Alena 2 6 7 2 2 Yusupova, Guzal 0 2 5 0 0
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    VON Deichmann, Kathinka 2 6 7 2 2 Kolarova, Veronika 0 4 5 0 0
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Khabibulina, Albina 2 6 1 6 2 2 Pekhova, Polina 1 4 6 0 1 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-16A
    Schmidt, Carolin 1 7 0 2 1 Aponasenko, Vasilisa 1 6 6 1 1
  • Turin, Italy
    Eremin, Edoardo 1 7 4 1 1 Hamou, Maxime 1 6 6 0 1
  • Taipei City, Taiwan
    Wang, Jimmy 1 2 6 4 1 Ramanathan, Ramkumar 1 6 3 5 1
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Muntean S / Muntean V 12:00 Gilchrist N / Riley A
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Serrano Garcia, Natalia 0 0 1 0 0 Kawasaki, Yoshimi 2 6 6 2 2
  • Egypt F16, Doubles
    Gadjiev A / Milovic Z 2 3 6 10 2 2 Drzewiecki K / Smola M 1 6 4 4 1 1
  • Italy F7, Singles
    Heras, Patricio 1 7 1 1 Torroni, Giulio 0 5 0 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Ferro, Fiona 0 0 3 0 0 Johansson, Mathilde 2 6 6 2 2
  • Spain F11, Singles
    Djurdjevic, Bogdan 0 3 3 0 0 Paccini Sancho, Mario 2 6 6 2 2
  • Sweden F1, Singles
    Blomgren, Tobias 2 6 6 2 2 VON Massow, George 0 3 2 0 0
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Authom M / Mertens Y 0 4 2 0 0 Elgin M / Molchanov D 2 6 6 2 2
  • France F9, Singles
    Denolly, Corentin 0 5 3 0 Jacq, Gregoire 1 7 2 1
  • France F9, Singles
    Reinwein, Sami 0 1 3 0 Dubail, Julien 1 6 2 1
  • France F9, Singles
    Sidorenko, Alexandre 0 3 2 0 0 Hemery, Calvin 2 6 6 2 2
  • Israel F4, Doubles
    Elbaz S / Radionov M 0 5 5 0 Idzon R / Ovil O 1 7 4 1
  • Israel F4, Doubles
    Bulis M / Cukierman D 0 3 2 0 0 Grenier H / Rossier S 2 6 6 2 2
  • Sweden F1, Singles
    Reichelt, Timon 1 6 2 1 Brunstrom, Jesper 0 2 1 0
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Dubrovina, Alexandra 0 6 0 Folts, Arina 0 6 0
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Klyueva, Ekaterina 1 6 2 1 Skidanova, Angelina 0 4 2 0
  • Istanbul, Turkey
    Istomin, Denis 2 6 6 2 2 Paire, Benoit 0 3 4 0 0
  • Ostrava, Czech Republic
    Lojda, Dusan 0 5 0 Ward, James 1 7 1
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Konotoptseva D / Lukic J 1 6 4 1 Korzhova E / Tholey L 0 3 4 0
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Fafaliou, Stamatia 0 6 0 0 Siedliska, Natalia 1 7 1 1
  • Nigeria F1, Singles
    Nedunchezhiyan, Jeevan 2 6 6 2 2 Balami, Umaru 0 1 2 0 0
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Boren, Brynn 0 3 0 0 Cadar, Elena Teodora 1 6 1 1
  • Israel F4, Doubles
    Kovalenko Y / Mozgovoy A 0 2 1 0 0 Kobelt P / Wagner S 2 6 6 2 2
  • Sweden F1, Singles
    Gabb, Richard 0 3 0 Sels, Jelle 0 5 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-16A
    Moroi, Cristina 0 6 0 Akbas, Basak 0 6 0
  • Marrakech, Morocco
    Parmentier, Pauline 0 2 0 Siegemund, Laura 1 6 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    DI Giuseppe, Martina 0 1 3 0 Mertens, Elise 1 6 1 1
  • Istanbul, Turkey
    Gimeno-Traver, Daniel 1 6 2 1 Ilkel, Cem 0 1 1 0
  • Sweden F1, Singles
    Haenle, Pirmin 1 6 1 Renard, Lucas 0 4 0
  • Marrakech, Morocco
    Mchale, Christina 0 5 0 Hantuchova, Daniela 0 4 0
  • Turin, Italy
    Karatsev, Aslan 0 4 0 Arnaboldi, Andrea 0 5 0
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Grammatikopoulou, Valentini 0 5 0 Daniels, Carolin 0 3 0
  • Estoril, Portugal
    De Schepper, Kenny 1 6 1 Elias, Gastao 0 2 0
  • Estoril, Portugal
    Carreno-Busta, Pablo 1 6 2 1 Lestienne, Constant 0 3 0 0
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Baranska A / Zaniewska S 0 5 0 Dinu C / Gonzalez M 0 6 0
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Gonzales R / Walsh D 0 4 0 Mertl J / Pavlasek A 0 1 0
  • Marrakech, Morocco
    Muguruza, Garbine 1 6 1 Kasatkina, Darya 0 4 0
  • Ostrava, Czech Republic
    Ramirez Hidalgo, Ruben 0 4 0 Mecir, Miloslav 0 1 0
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Kan, Victoria 1 6 1 1 Barbat, Karen 0 1 0 0
  • Turkey F17, Doubles
    Orno P / Shabib M 1 6 1 Elistratov E / Perunov I 0 4 0
  • Turkey F17, Doubles
    Heller P / Marsalek J 1 6 3 1 Gigolaev R / Perfilov A 0 0 0 0
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-16A
    Bukhanko A / Saidova S 1 6 1 Chien P-J / Nylund N 0 4 0
  • Israel F4, Doubles
    Belfer D / Reznik O 0 5 0 Dudockin D / Nir Y 0 5 0
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Lekaj, Adrijana 1 6 2 1 Van Lier, Michelle 0 0 0 0
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Badanov D / Nedelko I 13:20 Resnyanskiy D / Yevseyev D
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Dmitrieva, Ksenia 0 4 0 Lyukshinova, Elisabeth 0 1 0
  • Spain F11, Singles
    Escoffier, Antoine 0 3 0 Taberner, Carlos 0 3 0
  • Italy F7, Singles
    Bensoussan, Samuel 0 4 0 Carli, Cristian 0 0 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Klasen, Anna 0 1 0 Schaefer, Anne 0 2 0
  • Estoril, Portugal
    Gasquet, Richard 0 0 0 Matosevic, Marinko 0 1 0
  • Turin, Italy
    Basic, Mirza 13:30 Naso, Gianluca
  • Egypt F16, Doubles
    Maamoun K / Sabry S 13:30 Martynov P / Polyakov V
  • Egypt F16, Doubles
    Algeri M / Solpi N 0 0 0 Bessire F / Wojnar B 0 3 0
  • Nigeria F1, Singles
    Chetty, Joshua 0 1 0 Pecotic, Matija 0 3 0
  • Spain F11, Singles
    Pulgar-Garcia, Javier 0 2 0 Favrot, Alexandre 0 3 0
  • Greece F6, Singles
    Jakupovic, Alexandros 0 0 0 Goncalves Lima, Vitor 0 1 0
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Galkin A / Lebedev I 13:35 Ivanov V / Uzhylovsky V
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Merenkova, Polina 0 2 0 Shevchenko, Darya 0 1 0
  • Egypt F16, Doubles
    Jhun A / Tutu M 0 0 Brechemier T / Gille S 0 0
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Georges M / Njiric S 0 2 0 Pusceddu C / Stoerbrauck S 0 0 0
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Djere L / Lojda D 13:35 Martin A / Podlipnik-Castillo H
  • Spain F11, Singles
    Igoshin, Alexander 0 1 0 Vidal Azorin, Jose Fco 0 1 0
  • Greece F6, Doubles
    Bourchier H / Jandric D 13:40 Gregoriou C / Stylianou A
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Malikova, Katya 0 1 0 Kim, Yuliya 0 0 0
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Taluenko, Arina 0 1 0 Zolotareva, Alina 0 1 0
  • Nigeria F1, Singles
    Song, Evan 13:40 Molaoa, Refiloe
  • Istanbul, Turkey
    Kokkinakis, Thanasi 13:45 Lajovic, Dusan
  • Sweden F1, Doubles
    Samuelsson C / Taylor S 13:45 Bojadjieva S / Johansson M
  • Nigeria F1, Singles
    Iloputa, Ikechukwu 13:45 Crowley, Keith-Patrick
  • Turkey F17, Doubles
    Karelin I / Strachan B 0 0 Fink L / Weidinger D 0 0
  • Marrakech, Morocco
    Vekic, Donna 13:55 Svitolina, Elina
  • Taipei City, Taiwan, Doubles
    Kibi Y / Niki T 13:55 Bhambri Y / Myneni S
  • France F9, Singles
    Petit, Gabriel 13:55 Rochette, Laurent
  • Spain F11, Singles
    Ribeiro Navarrete, Samuel 13:55 Nava, Eduardo
  • Istanbul, Turkey
    Kuznetsov, Andrey 14:00 Gabashvili, Teimuraz
  • Munich, Germany
    Brown, Dustin 14:00 Bolelli, Simone
  • France F9, Singles
    Medvedev, Daniil 14:00 Kekez, Duje
  • France F9, Singles
    Chettar, Medy 14:00 Wang, Tak Khunn
  • Turin, Italy
    Sonego, Lorenzo 14:00 Laaksonen, Henri
  • Turin, Italy
    Viola, Matteo 14:00 Ungur, Adrian
  • Turin, Italy
    Veic, Antonio 14:00 Bedene, Aljaz
  • Greece F6, Doubles
    Gevel D / Kekercheni F 14:00 Dunlap D / Surreaux A
  • Greece F6, Doubles
    Konecny M / Simunek D 14:00 Mikos K / Tsitsipas P
  • Munich, Germany
    Kohlschreiber, Philipp 14:05 Vesely, Jiri
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    De Cesare H / Sokiran A 14:05 Armitano M / Zovincova V
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Gakhov I / Tyurnev E 14:05 Alekseenko G / Kushakov A
  • Italy F7, Singles
    Durasovic, Viktor 14:05 Fago, Matteo
  • Marrakech, Morocco
    Kanepi, Kaia 14:10 Pereira, Teliana
  • Sweden F1, Doubles
    Jotovski T / Sekulic M 14:10 Svensson A / Wogen G
  • Marrakech, Morocco
    Rodina, Evgeniya 14:15 Bacsinszky, Timea
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Momkoonthod T / Plipuech P 14:15 Chalaganidze T / Parrizas-Diaz N
  • Turkey F17, Doubles
    Fatic N / Jankovic M 14:15 Kirillov E / Tarpischev P
  • Greece F6, Doubles
    Riondy M / Robert Q 14:15 Crepaldi E / Kocevar-Desman T
  • Sweden F1, Doubles
    Appelgren D / Ymer M 14:15 De Goeijen B / Sporken M
  • Estoril, Portugal
    Carballes Baena, Roberto 14:20 Garcia-Lopez, Guillermo
  • Estoril, Portugal
    Fischer, Martin 14:20 Montanes, Albert
  • Turin, Italy
    Ymer, Elias 14:25 Coppejans, Kimmer
  • Sweden F1, Doubles
    Mridha J / Simonsson F 14:25 Mansson M / Pauffley N
  • Ostrava, Czech Republic
    Brunner, Pascal 14:25 Bourgue, Mathias
  • Prague, Czech Republic
    Govortsova, Olga 14:30 Pironkova, Tsvetana
  • Prague, Czech Republic
    Pavlyuchenkova, Anastasia 14:30 Hradecka, Lucie
  • Marrakech, Morocco
    Pennetta, Flavia 14:30 Jovanovski, Bojana
  • Prague, Czech Republic
    Brengle, Madison 14:30 Strycova, Barbora
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-16A
    Kuzmova V / Lysakova A 14:30 Geiss J / Ladurner J
  • Egypt F16, Doubles
    Pashayan D / Sergiienko S 14:30 Cappeau G / Portales N
  • Munich, Germany
    Struff, Jan-Lennard 14:35 Zverev, Mischa
  • Munich, Germany, Doubles
    Fleming C / Marray J 14:35 Junaid R / Shamasdin A
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Sevastova, Anastasija 14:40 Doroshina, Olga
  • Turin, Italy
    Jaziri, Malek 14:45 Volandri, Filippo
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Rakhishev A / Yessenbekov S 14:50 Davutov I / Fayziev S
  • Marrakech, Morocco
    Van Uytvanck, Alison 14:50 Puig, Monica
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    Grinchishina A / Klyueva E 14:50 Sharapova A / Zhamiyeva D
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Demoliner M / Reyes-Varela M A 15:00 Dutra Silva R / Ghem A
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Cagnina J / Gigounon G 15:00 Carvalho R / Padilha D
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Marie J / Musialek A 15:00 Garin C / Saez J C
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Clezar G / De Paula F 15:00 Molteni A / Pella G
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Farfan, Daniela 15:00 Tempone, Constanza Lara
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Crespo Azconzabal, Ailen 15:00 Nicolini, Sofia Haydee
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Ferrero, Melina 15:00 Lucero, Carla
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Tumosa, Camila 15:00 Petit, Stephanie Mariel
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Hobgarski, Katharina 15:00 Malikova, Tereza
  • Egypt F16, Doubles
    Blumenberg A / Erguden U B 15:00 Feler M / Lizen A
  • Italy F7, Doubles
    Capecchi D / Stefanini J 15:00 Fortuna C / Giacalone O
  • Italy F7, Doubles
    Ghedin N / Leonardi F 15:00 Antonescu V / Bonadio R
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Delic M / Panfil G 15:00 Cachin P / Cervantes I
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Ignatik U / Michalicka M 15:00 Kellovsky D / Pospisil J
  • Nigeria F1, Singles
    Forchap, David Chaplefeh 15:00 Vorster, Tucker
  • Spain F11, Singles
    Mukund, Sasi Kumar 15:00 Cuypers, Brian
  • Spain F11, Singles
    Fermosell, Jaime 15:00 Checa-Calvo, Jose
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Djamalov A / Tsoy P 15:05 Arashov A / Kedryuk A
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Chepelev A / Mnushkin D 15:05 Bekimov K / Chembotayev Z
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    LI Y / Njoze M 15:05 Buzarnescu M / Cadantu A
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    Dmitrieva K / Zubkova A 15:10 Kerimbayeva K / Vasilyeva L
  • Nigeria F1, Doubles
    Atseye H / Kamal K 15:10 Cortes Alcaraz A / Missodey K
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Gaydarzhi K / Tomic S 15:15 AL Nabhani F / Sanchez-Quintanar C
  • Nigeria F1, Doubles
    Korshunov S / Merunka S 15:15 Chanakira T / Enosoregbe C
  • Turin, Italy
    Roca Batalla, Oriol 15:20 Cecchinato, Marco
  • Turin, Italy
    Donati, Matteo 15:20 Huta Galung, Jesse
  • Turin, Italy
    Roger-Vasselin, Edouard 15:20 Trungelliti, Marco
  • Munich, Germany, Doubles
    Mayer F / Moser F 15:20 Becker B / Meffert D
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Lindstedt R / Melzer J 15:20 Darcis S / Paire B
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Kavcic B / Schwartzman D 15:20 Daniell M / Giraldo S
  • Munich, Germany
    Fognini, Fabio 15:25 Trinker, Bastian
  • France F9, Singles
    Inzerillo, Jerome 15:25 Puget, Adrien
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Kolar Z / Poljak D 15:25 Kovalik J / Torebko P
  • USA F14, Singles
    Turini, Thales 15:30 Rybakov, Alex
  • USA F14, Singles
    Trombetta, TY 15:30 Martinez, Ignacio
  • USA F14, Singles
    Smith, Raleigh 15:30 Torre, Eduardo Agustin
  • USA F14, Singles
    Estevez, Maximiliano 15:30 Castro, Matias
  • France F9, Singles
    Janvier, Maxime 15:30 Tatlot, Johan Sebastien
  • France F9, Singles
    Fournerie, Theo 15:30 Beran, Martin
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Shyla Y / Vasilevski A 15:35 Khassanov R / Zaitcev A
  • Italy F7, Doubles
    Heras P / Portaluri G 15:35 Merone R / Siri G
  • Estoril, Portugal
    Robert, Stephane 15:40 Almagro, Nicholas
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Muller G / Qureshi A-U-h 15:40 Gong M-X / Peng H-Y
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Chuang C-J / Liang C 15:45 Krunic A / Martic P
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Bogdan E / Chan C-W 15:45 Kichenok L / Kichenok N
  • Prague, Czech Republic
    Goerges, Julia 15:45 Koukalova, Klara
  • Marrakech, Morocco
    Vinci, Roberta 15:45 Radwanska, Urszula
  • Marrakech, Morocco
    Buyukakcay, Cagla 15:55 Knapp, Karin
  • Munich, Germany
    Stakhovsky, Sergiy 15:55 Ledovskikh, Mikhail
  • Munich, Germany, Doubles
    Struff J-L / Thiem D 15:55 Paes L / Stepanek R
  • Sweden F1, Doubles
    Sels J / Van Beem C 15:55 Adaktusson J / Blomgren T
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Ianchuk, Elizaveta 16:00 Stevenson, Alexandra
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Jegiolka, Justyna 16:00 Sanders, Storm
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Frenkel, Nicole 16:00 Gabueva, Angelina
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Pigossi, Laura 16:00 Lukic, Vojislava
  • Sao Paulo, Brazil
    Garin, Christian 16:00 Mina, Gianni
  • Estoril, Portugal
    Machado, Rui 16:00 Sousa, Joao (POR)
  • Sao Paulo, Brazil
    Cunha, Henrique 16:00 Rola, Blaz
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Arruabarrena L / Irigoyen M 16:00 Siegemund L / Zanevska M
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Barthel M / Minella M 16:00 Olaru R / Soler Espinosa S
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Daniilidou, Eleni 16:00 Fridman, Olga
  • Sao Paulo, Brazil
    Pereira, Jose 16:00 Lama, Gonzalo
  • Tallahassee, USA
    Millot, Vincent 16:00 Kubler, Jason
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    Khabibulina A / Merenkova P 16:20 Ainitdinova G / Zolotareva A
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    Gazizova A / Mukhametshina A 16:20 Ekshibarova V / Lodikova D
  • Spain F11, Doubles
    Taberner C / Zapata Miralles B 16:30 Pulgar-Garcia Jav / Vivero Gonzalez P
  • Spain F11, Doubles
    Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R 16:30 Dauzet R / Giraudeau T
  • Spain F11, Doubles
    Gonzalez Almazan R / Tapiador Barajas J 16:30 Belda P / Ledesma Pineda D
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Montero, Milagros 16:30 Luini, Sofia
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Estable, Julieta 16:30 Rescaldani, Francesca
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Silva, Maria 16:30 Vega, Maria Constanza
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Mercier, Margot 16:30 Piai, Eduarda
  • Istanbul, Turkey
    Ilhan, Marsel 16:30 Nieminen, Jarkko
  • Nigeria F1, Doubles
    Baughman D / Quigley E 16:30 Hounkpevi F / Zannou T
  • Spain F11, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Arenas-Gualda I 16:30 Ojeda Lara R / Rodriguez Manzano B
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Abiyev K / Ayap S 16:35 Kolisnyk O / Lebedyn A
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    MUN V / Sakalouskaya V 16:35 Folts A / Yusupova G
  • Munich, Germany
    Souza, Joao Olavo 16:40 Andujar, Pablo
  • Turin, Italy
    Guez, David 16:40 Napolitano, Stefano
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    Lyukshinova E / Urzhumova V 16:40 Malikova K / Pospelova A
  • Nigeria F1, Doubles
    Darko G / Mugabe D 16:40 Bikom A B / Paul C
  • France F9, Singles
    Arneodo, Romain 16:55 Hoang, Antoine
  • USA F14, Singles
    Johns, Collin 17:00 Silverman, Cameron
  • USA F14, Singles
    Descotte, Matias Franco 17:00 Sabanin, Yan
  • USA F14, Singles
    Mclachlan, Ben 17:00 Reshetnikov, Vitali
  • USA F14, Doubles
    Garza D / Mena F 17:00 Kandath M / Kushnirovich G
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Kalashnikova O / Kovinic D 17:00 Bencic B / Siniakova K
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Carreno Busta P / Gonzalez A 17:00 Berankis R / Matosevic M
  • France F9, Doubles
    Eysseric J / Halys Q 17:00 Hemery C / Rochette L
  • Tallahassee, USA
    Escobar, Gonzalo 17:00 Gomez, Emilio
  • Tallahassee, USA
    Kuznetsov, Alex 17:00 Fratangelo, Bjorn
  • Tallahassee, USA
    Paul, Tommy 17:00 Lapentti, Giovanni
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Moore, Tara 17:00 Bosnjak, Madeline
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    Lidkovskaya I / Pekhova P 17:05 Amineva N / Sharifova K
  • Munich, Germany, Doubles
    Klaasen R / Rosol L 17:15 Murray A / Rojer J-J
  • Prague, Czech Republic
    Smitkova, Tereza 17:15 Safarova, Lucie
  • Munich, Germany, Doubles
    Brown D / Petzschner P 17:15 Zverev A / Zverev M
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Riske A / Van Uytvanck A 17:15 Jurak D / Parra Santonja A
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Krajicek M / Pliskova K 17:15 Lucic-Baroni M / Vandeweghe C
  • Estoril, Portugal
    Ramos, Albert 17:20 Kyrgios, Nick
  • Sao Paulo, Brazil
    Pella, Guido 17:20 Molteni, Andres
  • Sao Paulo, Brazil
    Musialek, Alexis 17:20 Ghem, Andre
  • Sao Paulo, Brazil
    Cagnina, Julien 17:20 Lipovsek Puches, Tomas
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Molinero, Florencia 17:30 Moore, Jessica
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Whoriskey, Caitlin 17:30 Hsu, Chieh-Yu
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Tig, Patricia Maria 17:30 Kiick, Allie
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Arvidsson, Sofia 17:30 Khromacheva, Irina
  • Istanbul, Turkey
    Haider-Maurer, Andreas 17:50 Dodig, Ivan
  • Spain F11, Doubles
    Torregrosa Velilla A / Vidal Azorin J F 18:00 De Pablos J / Esteban Barroso S
  • Spain F11, Doubles
    Escoffier A / Jomby T 18:00 Igoshin A / Oliveira G
  • Spain F11, Doubles
    Arrogante-De Lanuza F / Llaneza Alcala P 18:00 Checa-Calvo J / Willis M
  • Spain F11, Doubles
    Amantegui J / Paccini Sancho M 18:00 Manrique-Velazquez D-J / Ribeiro Navarrete S
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Rossi, Nathalia 18:00 Gobbi Monllau, Ana Victoria
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Gatica, Barbara 18:00 Pereira, Alory Regina Elorriaga
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Verbauwen, Giuliana 18:00 Gimenez, Sara
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Tomita, Giovanna 18:00 Perez Rojas, Guadalupe
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    Goloputova P / Skidanova A 18:05 Bekker K / Tarasova A
  • Tallahassee, USA
    King, Kevin 18:20 Devvarman, Somdev
  • Tallahassee, USA
    Williams, Rhyne 18:20 Olivo, Renzo
  • Tallahassee, USA
    Rodriguez-Pace, Ricardo 18:20 Novikov, Dennis
  • France F9, Doubles
    De Schepper J / Puget A 18:25 Chazal M / Inzerillo J
  • France F9, Doubles
    Chettar M / Diep F 18:30 Dubail J / Medvedev D
  • Mexico F1, Singles
    Romero Estrada, Ricardo Fernando 18:30 Mendoza, Alejandro
  • Mexico F1, Singles
    Patino, Luis 18:30 Nunez Aguilera, Alan
  • Mexico F1, Singles
    Nicholas, Jeremy Hunter 18:30 Rosas-Zarur, Raul-Isaias
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Domingues J / Sousa P 18:40 Huey T C / Lipsky S
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Arconada, Usue Maitane 19:00 Valdes, Rianna
  • Charlottesville, Doubles W-C50...
    Boserup J / Ormaechea P 19:00 Abanda F / Sanchez M
  • Charlottesville, Doubles W-C50...
    Mueller A / Wong K 19:00 Chirico L / Min G
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Kicker N / Lindell C 19:00 Buchanan C / Rola B
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Jarry N / Lama G 19:00 Andreozzi G / Galdos S
  • USA F14, Doubles
    LI Y / Spencer W 19:00 Numajiri K / Tanuma R
  • Sao Paulo, Brazil
    Gonzalez, Maximo 19:00 Gigounon, Germain
  • USA F14, Singles
    Mmoh, Michael 19:30 Cadogan, Joseph
  • USA F14, Doubles
    Martinez I / Tasker C 19:30 Bandres J / Ramirez L
  • USA F14, Doubles
    Kpulun S T / Torre E A 19:30 Segantini Bertoldo V / Turini T
  • Tallahassee, USA
    Mcgee, James 19:40 King, Darian
  • Tallahassee, USA
    Krueger, Mitchell 19:40 Krajicek, Austin
  • Mexico F1, Singles
    Martinez, Luis David 20:00 Mandujano, Raul
  • Mexico F1, Singles
    Diaz-Figueroa, Christopher 20:00 Carpenter, Kevin Jack
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Cerretani J / Dancevic F 20:00 Bangoura S / Statham J
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Ball C / Reid M 20:00 Duran G / Olivo R
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Michon A / Mina G 20:20 Carvalho F / Lopes T
  • Sao Paulo, Brazil
    Hocevar, Ricardo 20:20 Monteiro, Thiago Moura
  • Charlottesville, Doubles W-C50...
    Pigossi L / Sanders S 20:30 CE G / Moore J
  • Charlottesville, Doubles W-C50...
    Elie J / Kiick A 20:30 Cako J / Lukic V
  • Charlottesville, Doubles W-C50...
    Chang S / Tig P M 20:30 Ianchuk O / Khromacheva I
  • Mexico F1, Singles
    Panta Herreros, Jorge Brian 21:00 Krainik, Pavel
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Devvarman S / Singh S 21:20 King K / O Brien D
  • USA F14, Doubles
    Estevez M / Helliar C 21:30 Reshetnikov V / Sabanin Y
  • USA F14, Doubles
    Saba F / Smith R 21:30 Gooch D / Silverman C
  • USA F14, Doubles
    Castro M / Descotte M F 21:30 Mirzadeh V / Reed A
  • Mexico F1, Singles
    Rojas-Maldonado, Alberto 21:30 Endara, Ivan
  • Mexico F1, Singles
    Ramirez Utermann, Carlos 21:30 Barrientos, Nicolas
  • Mexico F1, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 23:00 Sanchez Montemayor, Manuel
  • Mexico F1, Singles
    Trevino Andrade, Fernando 23:00 Hach Verdugo, Hans
  • USA F14, Doubles
    Johns C / Mclachlan B 23:30 Brink J S K / Shabaz M
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Lock B / Nunez M A 23:30 Novikov D / Peralta J

Dogovoreno

Novaka u Londonu čuva srpska policija

Tenis

Autor:

Nikola Kuljača je objasnio da je zbog velike udaljenosti od Olimpijskog sela sa teniserima dogovoreno da oni budu smešteni na Vimbldonu

Selektor Obradović i teniseri Srbije

Najbolje srpske tenisere Novaka Đokovića, Janka Tipsarevića, Viktora Troickog, Nenada Zimonjića, Anu Ivanović i Jelenu Janković na Olimpijskim igrama u Londonu obezbeđivaće srpska policija.

Zamenik šefa Misije Olimpijskog komiteta Srbije (OKS) Nikola Kuljača objasnio je uoči puta za London da je zbog velike udaljenosti od Olimpijskog sela sa teniserima dogovoreno da oni budu smešteni na Vimbldonu gde će se igrati turnir.

"Od Olimpijskog sela do Vimbldona ima dva sata vožnje, lično smo to proverili, iako domaćini kažu da ima sat i 20 minuta i dogovorili smo se da teniseri budu smešteni u Vimbldonu. Napravićemo malo srpsko selo, a o bezbednosti naših tenisera binuće srpska policija", rekao je Kuljača na konferenciji za medije na aerodromu Nikola Tesla na ispraćaju Misije za London.

Prema njegovim rečima Ivanović i Đoković dolaze nešto ranije u London, dok će Janković, Tipsarević, Troicki i Zimonjić u London doputovati čarterom iz Beograda 24. jula.

"Oni će imati iste uslove kao da su u selu, ali zbog činjenice da je tenis specifičan sport, da samo centralni teren na Vimbldonu ima krov odlučili smo se da ih ne izlažemo napornim putovanjima", poručio je Kuljača.

Predsednik OKS Vlade Divac dodao je da će teniseri imati svoja mesta u selu i da će slobodne trenutke koristiti za druženje sa ostalim sportistima.

"Naravno da će i oni dolaziti u selo, posebno Novak koji je lider našeg tima, nosilac zastave i sigurno je da će svaki slobodan trenutak biti uz tim", rekao je Divac.

Olimpijske igre u Londonu održaće se od 27. jula do 12. avgusta.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Najviše volim da gledam golu žensku, mojoj ženi ne dam da se skida Milić Vukašinović voli tuđe žene

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!