VIDEO SLUČAJNOST ILI NE: Da li je golman Spartaka znao na koju stranu će igrač OFK da šutira penal?

Interesantna situacija

Regularnost te utakmice dovedena je u pitanje, pošto je Spartak na teren izveo 11 igrača koji su tokom prvih deset kola ove sezone ukupno odigrali samo 882 minuta

BEOGRAD - Utakmica 11. kola Superlige Srbije između OFK Beograda i Spartaka (2:0) nalazi se u centru pažnje naše javnosti.Regularnost te utakmice dovedena je u pitanje, pošto je Spartak na teren izveo 11 igrača koji su tokom prvih deset kola ove sezone ukupno odigrali samo 882 minuta. Ovaj duel izazvao je mnogo polemike u javnosti, a predsednik Sindikata profesionalnih fudbalera Nezavisnost Mirko Poledica rekao je da je dobio naznake da je utakmica nameštena. FSS će danas odlučiti o eventualnom pokretanju postupka povodom utakmice između OFK Beograda i Spartaka.Sindikat profesionalnih fudbalera Nezavisnost je na Fejbuku pomenuo još jednu stvar vezanu za ovaj meč."Prilikom izvođenja penala za FK Spartak, u momentu izvođenja penala jasno se čuje glas nepoznatog lica "baci mu se levo"... Da li je to neki navijač, predstavnik kluba, da li je sve to slučajno ili nije, to ne znamo... Ali je veoma interesantno...", navodi ovaj Sindikat.

Prilikom izvođenja penala za FK Spartak, u momentu izvođenja penala jasno se čuje glas nepoznatog lica "baci mu se levo"...

Posted by Sindikat Profesionalnih Fudbalera Nezavisnost on Sunday, September 27, 2015