(FOTO) MORSKE LUDOSTI ĐOKOVIĆA: Nole i Jeca brčkaju se u Španiji kao deca

Na zasluženom odmoru

Najbolji svetski teniser Novak Đoković i supruga Jelena nalaze se u Španiji na odmoru.

1 / 9 Foto: Profimedia

Njih dvoje uslikani su na jednoj plaži u Marbelji kako uživaju sa društvom.

Đokovići nisu propustili priliku da prisustvuju nastupu poznatog američkog pevača Sila, koji je održao mini koncert u jednom eksluzivnom hotelu u Marbelji.

Novak i Jelena Đoković, foto Profimedia

Novak neće još dugo uživati u odmoru jer ga već od 25. jula očekuje Rodžers kup u Torontu, gde je prošle godine igrao u finalu, pa brani 600 ATP poena.

Nakon Kanade sledi put u Rio, gde će od 6. avgusta pokušati da osvoji drugu medalju na Olimpijskim igrama. Đoković je 2008. godine osvojio bronzanu medalju na Igrama u Pekingu, da bi četiri godine kasnije u Londonu izgubio u borbi za treće mesto od Huana Martina del Potra.

Svetski reket broj jedan počeo je sa treninzima na tvrdoj podlozi, na kojoj će igrati na turniru u Torontu, a takođe i na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru.

Novak i Jelena Đoković, Foto: Profimedia