• Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    YU, Yuanyi 1 6 4 2 1 Liang, Chen 1 4 6 1 1
  • Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    Sun, XU Liu 2 6 6 2 2 Kijima, Mizuno 0 2 3 0 0
  • Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    Watanabe, Hirono 0 3 5 0 Higuchi, Yuka 1 6 5 1
  • Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    Kim, NA RI 0 4 0 Chong, Eudice Wong 0 1 0
  • Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    Zhang, Yukun 0 2 0 KA, Andrea 0 0 0
  • Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    Ozeki, Michika 05:30 Okamura, Kyoka
  • Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    Wang, Yan 05:30 YE, Qiu YU
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Vasylyeva, Anastasiya 06:00 Baluu, Sharrmadaa
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Ene, Cristina 06:00 Burger, Cindy
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Kapshay, Veronika 06:00 Yadav, Mihika
  • Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    Ninomiya, Makoto 06:20 Yang, Zhaoxuan
  • Hong Kong, Doubles W-C10-HKG-0...
    Hong S-Y / Kang S-K 06:40 SUN X L / Wang D N
  • Hong Kong, Doubles W-C10-HKG-0...
    Higuchi Y / Watanabe H 07:00 HAN S-H / Liang C
  • Hong Kong, Doubles W-C10-HKG-0...
    Leon S / Saigo Y 07:00 NG M Y M / Spackman C Y C
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Stojanovic, Nina 07:30 Dzalamidze, Natela
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Bhosale, Rutuja 07:30 Raina, Ankita
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Shapatava, Sofia 07:30 Njiric, Silvia
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Kawa, Katarzyna 09:00 Thombare, Prarthana G
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Sotnikova, Alyona 09:00 Lazareva, Margarita
  • Pune, Doubles W-C25-IND-04A
    Rana S / Teltumbde R 09:00 Buayam K / Okuno A
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Sharipova, Sabina 09:00 Palkina, Ksenia
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Sabalenka, Aryna 09:00 Sul, You-Na
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Heisen, Vivian 09:00 Eraydin, Basak
  • Turkey F46, Singles
    Ejupovic, Elmar 09:00 Igoshin, Alexander
  • Turkey F46, Singles
    Badanov, Dmytro 09:00 Yurtacan, Efe
  • Pune, Doubles W-C25-IND-04A
    Agrawal A / Shinde V 10:30 Papamichail D / Sunkara R
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Urzhumova, Valeriya 10:30 Demirci, Muazzez
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Kostic, Natalija 10:30 Ianchuk, Olga
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Prenkovic, Linda 10:30 Ogut, Inci
  • Turkey F46, Singles
    Jankovic, Miki 10:30 Sobolta, Igor
  • Turkey F46, Singles
    Celikbilek, Altug 10:30 Ilkel, Cem
  • Pune, Doubles W-C25-IND-04A
    Kalashnikova O / Vasylyeva A 10:30 Burger C / Kapshay V
  • Pune, Doubles W-C25-IND-04A
    Dzalamidze N / Pirazhenka S 10:30 Bogoliy D / Leykina P
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    De Cesare, Helen 12:00 Lekaj, Adrijana
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Geukens, Britt 12:00 Shkudun, Anna
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Boru, Yasemin Ada 12:00 Evtimova, Dia
  • Turkey F46, Singles
    Bauvy, Romain 12:00 Haenle, Pirmin
  • Turkey F46, Singles
    Akkoyun, Haluk 12:00 Setkic, Aldin
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-46...
    Palkina K / Prenkovic L 13:30 Chernetsova D / Sabalenka A
  • Turkey F46, Singles
    Lopez-Perez, Enrique 13:30 Renard, Lucas
  • Turkey F46, Singles
    Altuna, Tuna 13:30 Erguden, Baris
  • Chile F12, Singles
    Stuardo, Francisco 14:30 Fisicaro, Luciano Agustin
  • Chile F12, Singles
    Becerra Jeria, Serge 14:30 Aguilar, Jorge
  • Chile F12, Singles
    Plaza, Marcelo 14:30 Garin, Christian
  • Turkey F46, Doubles
    Bauvy R / Reboul F 15:00 Alekseenko G / Alekseenko V
  • Turkey F46, Doubles
    Igoshin A / Perfilov A 15:00 Durmus D / Haylaz M
  • Chile F12, Singles
    Podlipnik-Castillo, Hans 16:00 Behar, Ariel
  • Chile F12, Singles
    Ameal, Juan Ignacio 16:00 Vernier, Michel
  • Chile F12, Singles
    Linzer, Michael 16:00 Sanchez, Rodrigo
  • Turkey F46, Doubles
    Altuna T / Lopez-Perez E 16:30 Badanov D / Petrenko A
  • Turkey F46, Doubles
    Erguden U B / Setkic A 16:30 Yalcinkale B / Yuksel A
  • Chile F12, Singles
    Saez, Juan Carlos 17:30 Malla, Bastian
  • Chile F12, Singles
    Alvarez-Guzman, Mauricio 17:30 Parada, Felipe
  • Chile F12, Singles
    Nunez, Guillermo 17:30 Lama, Gonzalo
  • Chile F12, Doubles
    Garin C / Martinez M N 19:00 Irarrazabal G / Naser J
  • Chile F12, Doubles
    Peralta J / Podlipnik-Castillo H 19:00 Ameal J I / Sanchez R
  • Chile F12, Doubles
    Aguilar J / Parada F 20:30 Rivera-Aranguiz G / Saez J C

Tipsarević učitelj

Tenis

Autor:

Srpski teniser dva dana podučavao talenta iz Mađarske Martona Fučovića

Janko Tipsarević

Janko Tipsarević

Pomaže drugima!
Srpski teniser Janko Tipsarević posle OI proveo je nekoliko dana u Švajcarskoj s juniorskim prvakom Vimbldona, Mađarom Martonom Fučovićem.

- Mnogo mi znači to što imam priliku da radim s Tipsarevićem. Dao mi je dosta dobrih saveta i moj cilj je da ove sezone uđem u prvih 300 na ATP listi. Na meni je da nastavim naporno da radim i da svakog dana napredujem u igri - kazao je Fučović.

Tipsarević nastavlja program „Nekst generacija“, u kojem pomaže mladim teniserima.

(M. N.)

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Želim da naglasim - mi ne tražimo da Srbija prizna Kosovo Hajnc Vilhelm, ambasador Nemačke

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!