• Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Savoretti, Alice 1 4 7 1 1 1 Klaffner, Melanie 2 6 6 6 2 2
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Georges, Myrtille 2 7 3 7 2 2 Arvidsson, Sofia 1 5 6 5 1 1
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Maqdas, Abdullah 1 6 6 2 1 1 Laaribi, Aws 2 1 7 6 2 2
  • China F12, Singles
    Wang, Aoxiong 12:20 Hung, Jui-Chen
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Gabric, Anna 1 7 4 3 1 Grammatikopoulou, Valentini 1 6 6 5 1
  • China F12, Doubles
    Chiu Y H / Wang A 12:30 Onoda K / Shiga M
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Tanaka, Yuuki 12:30 Gaemperle, Martina
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Gabric, Anna 12:30 Grammatikopoulou, Valentini
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Perez Rojas, Guadalupe 12:30 Schmitz, Ann-Katrin
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Kommer, Franziska 12:30 Pella, Catalina
  • China F12, Singles
    Ning, Yuqing 12:35 QI, XI
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Perez Rojas, Guadalupe 0 4 4 0 0 Schmitz, Ann-Katrin 2 6 6 2 2
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Kaminkova, Katerina 0 3 1 0 0 Bukta, Agnes 2 6 6 2 2
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Machalova, Sabina 1 6 5 2 1 Peers, Sally 1 4 7 4 1
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Sarrazin, Laetitia 2 6 6 2 2 Horackova, Gabriela 0 3 4 0 0
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Giovine, Claudia 2 6 6 2 2 Juhaszova, Vivien 0 3 4 0 0
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Velotti, Agustin 2 6 6 2 2 Paz, Juan Pablo 0 4 2 0 0
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    De Bernardi, Clothilde 2 6 6 2 2 Gutierrez Carrasco, Maria 0 1 4 0 0
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Vdovenco, Anastasia 0 3 4 0 Gobbi Monllau, Ana Victoria 1 6 4 1
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Stoll, Tatjana 1 6 5 1 Fuentes, Camila 0 3 6 0
  • Cortina, Italy, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 1 2 7 1 Cerretani J / Paval C 1 6 6 1
  • Belgium F9, Singles
    Otte, Oscar 2 6 6 2 2 De Weerdt, Olaf 0 2 1 0 0
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Souza J / Vesely J 1 6 6 1 Erler A / Kohlschreiber P 0 3 6 0
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Prati, Federica 0 2 2 0 0 Crespo Azconzabal, Ailen 2 6 6 2 2
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Mertl J / Nedovyesov O 2 6 6 2 2 Safranek V / Suc D 0 2 1 0 0
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Arcidiacono, Federica 2 6 6 2 2 Stoilkovska, Magdalena 0 1 0 0 0
  • Finland F1, Doubles
    Goldsteiner P / Vasilenko A 2 6 6 2 2 Hyrkkonen P / Lanne R 0 4 2 0 0
  • Segovia, Spain
    Rumenov Payakov, Georgi 1 4 6 1 1 Chung, Yunseong 1 6 1 1 1
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Bassols Ribera, Marina 1 6 3 1 Casteleyn, Emily 0 4 1 0
  • Finland F1, Doubles
    Holtari O / Von Troil F 0 1 1 0 0 De Goeijen B / Griekspoor T 2 6 6 2 2
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Bukovec A / Bukovec K 0 2 1 0 Huber L M / Kairi A 1 6 5 1
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Coppola C / Lukacs V 14:00 Marchetti G / Masini M
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Stoll, Tatjana 14:00 Fuentes, Camila
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Rittberger, Sabrina 14:00 Primorac, Iva
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Lipovsek Puches, Tomas 14:00 Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas
  • Kitzbuhel, Austria
    Novak, Dennis 0 1 0 Bedene, Aljaz 0 2 0
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Skamlova, Chantal 0 4 0 Tehrani, Tina 0 3 0
  • Italy F21, Singles
    Leite, Wilson 0 2 0 Stefanini, Jacopo 0 4 0
  • Italy F21, Singles
    Dalla Valle, Enrico 0 1 0 Ciurletti, Andres Gabriel 0 2 0
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Rittberger, Sabrina 0 1 0 Primorac, Iva 0 4 0
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Gerlach, Katharina 0 1 0 Pribylova, Anna 0 1 0
  • Liberec, Czech Republic
    Saez, Juan Carlos 15:00 Coppejans, Kimmer
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Mertens, Elise 15:00 Lemoine, Quirine
  • Belgium F9, Doubles
    Azzola F / Graisse A 0 0 0 Jennes G / Mentenich T 0 0 0
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Serrano Garcia, Natalia 0 1 0 Suarez Alonso, Maria 0 0 0
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Jurikova, Lenka 15:10 Kremer, Dana
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Lodzki S / Stresnakova K 15:10 Kaineder R / Kollarova B
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Cheli, Camille 15:10 Spigarelli, Martina
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Cechova K / Horakova N 15:10 Mihaila A B / Rauta V O
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Farfan D / Pairone G 15:10 Ciufrila R / Rosca I L
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Kawa, Katarzyna 15:10 Hon, Priscilla
  • Cortina, Italy, Doubles
    Lorenzi P / Viola M 15:15 Turchetti N / Vavassori A
  • Kitzbuhel, Austria
    De Schepper, Kenny 15:15 Mathieu, Paul-Henri
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Schmidt, Lara 15:15 Fridman, Olga
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    De La Torre-Sanchez R / Naydenova A 15:25 Fayol C / Van Cauter A
  • Segovia, Spain
    Dubarenco, Maxim 15:30 Kudryavtsev, Alexander
  • Belgium F9, Singles
    Plotniy, Andrei 15:30 Geens, Clement
  • Belgium F9, Singles
    Hoyt, Evan 15:30 Geerts, Michael
  • Washington, USA
    Jaziri, Malek 16:00 Muller, Gilles
  • Washington, USA
    Lacko, Lukas 16:00 Johnson, Steve
  • Washington, USA
    Dolgopolov, Oleksandr 16:00 Smyczek, Tim
  • Washington, USA
    Groth, Samuel 16:00 Bellucci, Thomaz
  • Washington, USA
    Kudla, Denis 16:00 Rola, Blaz
  • Washington, USA
    Makarova, Ekaterina 16:00 Van Uytvanck, Alison
  • Washington, USA
    Bencic, Belinda 16:00 Smitkova, Tereza
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 16:00 Rybarikova, Magdalena
  • Washington, USA
    Mchale, Christina 16:00 Vandeweghe, Coco
  • Washington, USA
    Stephens, Sloane 16:00 Linette, Magda
  • Washington, USA
    Mladenovic, Kristina 16:00 Stosur, Samantha
  • Liberec, Czech Republic
    Olivo, Renzo 16:00 Stanek, Robin
  • Washington, USA, Doubles
    Klaasen R / Ram R 16:00 Dodig I / Melo M
  • Washington, USA, Doubles
    Cuevas P / Marrero D 16:00 Peya A / Soares B
  • Washington, USA, Doubles
    Groth S / Hewitt L 16:00 Matkowski M / Zimonjic N
  • Washington, USA, Doubles
    Johnson S / Querrey S 16:00 Lopez F / Mirnyi M
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Murray J / Peers J
  • Cortina, Italy, Doubles
    Moser F / Satschko A 16:00 Quinzi G / Virgili A
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Zidansek, Tamara 16:00 Fossa Huergo, Nicole
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Arafa, Aida 16:00 Bouzgarrou, Mouna
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Luini, Sofia 16:00 Davesne, Kassandra
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Baric, Nives 16:00 Chernetsova, Darya
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Palhoto, Maria 16:00 Elmi, Yosr
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Giger, Samira 16:00 Finck, Sarah
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Jebawy J / Kyrpot O 16:00 Handous A / Turki M
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Martinez Pastur, Corina 16:00 Capurro Taborda, Martina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Garbino, Jimena Paula 16:00 Tomita, Giovanna
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    De Carli, Maria Agustina 16:00 Rossi, Nathalia
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Tumosa, Camila 16:00 Carle, Maria Lourdes
  • Washington, USA, Doubles
    Chirico L / Lim A 16:00 RAE J / Smith A
  • Washington, USA, Doubles
    HSU C-Y / Kuwata H 16:00 Marand S / Townsend T
  • Washington, USA, Doubles
    Coin J / Melichar N 16:00 Arruabarrena L / Klepac A
  • Washington, USA, Doubles
    Mestach A-S / Van Uytvanck A 16:00 Falconi I / Niculescu M
  • Italy F21, Doubles
    Merone R / Spinnato D 16:10 Altamirano C / Rodriguez-Pace R
  • Italy F21, Doubles
    Luisi A / Massara A 16:10 Giacalone O / Rondoni P
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Kovalets, Sofiya 16:10 Uebelhoer, Caroline
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Bukta A / Toljan J 16:15 Houbova A / Vojcinakova I
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Jebavy R / Satral J 16:20 Bednarek T / Peralta J
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Sexmilo Pascual, Marta 16:25 Martinez Regalado, Eva
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Hofbauer, Lisa 16:30 Vlkovska, Veronika
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Alhussein Abdel Aziz, Lamis 16:30 Umanskaya, Arina
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Reimchen, Anastasia 16:30 Talcott, Shelby
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Skidanova, Angelina 16:30 Burillo Escorihuela, Irene
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Eltony, Mayar 16:30 Sliusar, Kateryna
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Buzarnescu, Mihaela 16:30 Lister, Cornelia
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Raina A / Weijers B 16:30 Lemoine Q / Pous-Tio L
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Minnen G / Oyen S 16:30 Georges M / Ghesquiere C
  • Kitzbuhel, Austria
    Giraldo, Santiago 16:35 Dutra Silva, Rogerio
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Bukhanko A / Prozorova E 16:40 Kaminkova K / Machalova S
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Antonitsch M / Kurz K 16:40 Mokrova V / Zipfel R
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bejenaru K P / Ghioca M 16:40 Benackova K / Tutunaru L
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Ivascu I M / Minca I 16:40 Rizea C P / Tupan A G
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Tomova, Viktoriya 16:40 Stokke, Melanie
  • Kitzbuhel, Austria
    Monaco, Juan 16:50 Haase, Robin
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    Askew S B / Deigman L 16:55 Mechaala Gordillo N / Mechaala Gordillo S
  • Cortina, Italy
    Marti, Javier 17:00 Gaio, Federico
  • Belgium F9, Doubles
    Bensoussan S / Lestienne C 17:00 Forchap D C / Lanckohr B
  • Belgium F9, Singles
    Saive, Thibault 17:00 Dubail, Julien
  • Segovia, Spain, Doubles
    Basic M / WU D 17:00 Bachinger M / Gojowczyk P
  • USA F24, Singles Qualifying
    Goldin, Grayson M. 17:00 Schneider, Ronnie
  • USA F24, Singles Qualifying
    Kohen, Alan 17:00 Chappell, Nick
  • USA F24, Singles Qualifying
    Lopez Villasenor, Gerardo 17:00 Catanzariti, A J
  • USA F24, Singles Qualifying
    Grant, Michael 17:00 Monaghan, Quentin
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Ramirez Utermann, Carlos 17:00 Bernal, Joseph
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Olivares, Jose 17:00 Marino, Juan Sebastian
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Ruiz Naranjo, Pedro Pablo 17:00 Bendeck, Jose Daniel
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Carvajal Torres, Jose Fernando 17:00 Oliveira, Allan Gomes
  • Belgium F9, Singles
    Cuypers, Seppe 17:30 De Loore, Joris
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    EL Fahimi A / Lippe A 17:30 Guttormsen K / Mercier M
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Atik R / Fendri S 17:30 Bechri C / Verster N
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Ferrero M / Herazo Gonzalez M F 17:30 Naya G / Zamprogno A
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Montero M / Verbauwen G 17:30 Chlpac A / Glorioso D
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Macri R / Vaz Teixeira M B 17:30 Kurata N / Piai E
  • Italy F21, Doubles
    Kekez D / Vidak A 17:40 DI Maro L / Weis A
  • Italy F21, Doubles
    Marterer M / Masur D 17:40 Bonuccelli F / Lamberti E
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    Bacquie A / Saucedo V 17:55 Drew J / Eklund M N
  • Segovia, Spain
    Chiudinelli, Marco 18:00 Blanco Paris, Francisco Adolfo
  • Spain F24, Singles
    Martin, Toby 18:00 Miro, Antonio
  • Spain F24, Singles
    Amantegui, Javier 18:00 Cacao, Tiago
  • Spain F24, Doubles
    Bauvy R / Tchoutakian M 18:00 Aranda Peidro B / De Leon Elias D
  • Spain F24, Doubles
    Addison A / Ilett M 18:00 Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Tonoyan, Anna 18:00 Manchanda, Shivani
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Lioi E / Todaro E 18:00 Brescia G / Fusinato F
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Remondina A-G / Scala C 18:00 Samsonova L / Stefanini L
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Boeykens, Elyne 18:00 Negreanu, Daiana
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Haider-Maurer A / Junaid R 18:10 Begemann A / Kubot L
  • Belgium F9, Doubles
    Ramiaramanana L / Veremeychuk D 18:30 Harris B / Hoyt E
  • USA F24, Singles Qualifying
    Stein, Will E 18:30 Krainik, Pavel
  • USA F24, Singles Qualifying
    Bushamuka, William 18:30 Pasha, Nathan
  • USA F24, Singles Qualifying
    Corwin, Felix 18:30 Kirchheimer, Strong
  • USA F24, Singles Qualifying
    Cotrone, Dominic 18:30 Fawcett, Tom
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Barros, Manuel 18:30 Maresca, Santiago
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Mora, Daniel 18:30 Sepulveda Navarro, Carlos Andres
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Lacalle, Eduardo 18:30 Cordonnier, Gregorio
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Erazo, Camilo Andres 18:30 DO Porto, Enzo
  • Stanford, USA
    Lucic-Baroni, Mirjana 19:00 Lepchenko, Varvara
  • Stanford, USA
    Diatchenko, Vitalia 19:00 Tomljanovic, Ajla
  • Stanford, USA
    Kerber, Angelique 19:00 Gavrilova, Daria
  • Stanford, USA
    Zheng, Saisai 19:00 Konjuh, Ana
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Brito F / Seguel D 19:00 Capurro Taborda M / Gatica B
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Garcia Vazquez F / Tumosa C 19:00 Surraco J / Vazquez M D R
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Rescaldani F / Tomita G 19:00 Petit S M / Rossi N
  • Stanford, USA, Doubles
    Bellis C / Cako J 19:00 Medina Garrigues A / Parra Santonja A
  • Stanford, USA, Doubles
    Krunic A / Petkovic A 19:00 Dabrowski G / Rosolska A
  • Stanford, USA, Doubles
    Kops-Jones R / Sanchez M 19:00 Barthel M / Lisicki S
  • Stanford, USA, Doubles
    Jans-Ignacik K / Lucic-Baroni M 19:00 XU Y F / Zheng S
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan C-W / Jurak D 19:00 Diatchenko V / Tatishvili A
  • Italy F21, Doubles
    Ciurletti A G / Dalla Valle E 19:10 Kirche L / Leite W
  • Spain F24, Doubles
    Mazon-Hernandez R / Vidal Azorin J F 19:30 Petrone A / Rodriguez Manzano B
  • Spain F24, Doubles
    Manrique-Velazquez D-J / Ribeiro Navarrete S 19:30 Falcao G / Ojeda Lara R
  • Spain F24, Doubles
    Giraldi Requena M / Guaita-Pais E 19:30 Morillo Diaz L / Mosquera-Perez P
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Jegiolka, Justyna 19:30 Benoit, Marie
  • Washington, USA
    Brengle, Madison 19:50 Begu, Irina-Camelia
  • Washington, USA
    Chirico, Louisa 19:50 Watson, Heather
  • Stanford, USA
    Riske, Alison 20:00 Maria, Tatjana
  • Spain F24, Doubles
    Ardanza-Trevijano R / Carroza O 20:00 Amantegui J / Miro A
  • Colombia F7, Singles
    Gomez, Alejandro 20:00 Mena, Facundo
  • Colombia F7, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 20:00 Heras, Patricio
  • Stanford, USA
    Doi, Misaki 20:00 Bellis, Catherine Cartan
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    De Carli M A / Estable J L 20:30 Jofre J / Reis De Campos L
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Bosch M V / Garbino J P 20:30 Baranano P / Carle M L
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Mertens E / Schuurs D 21:00 Distelmans S / Wikkerink J
  • Colombia F7, Doubles
    Mendoza A / Ramirez Utermann C 21:00 Gomez J S / Sanchez Montemayor M
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan H-C / Chan Y-J 21:30 Date-Krumm K / Minella M
  • Colombia F7, Singles
    Endara, Ivan 21:30 Escobar, Felipe
  • Colombia F7, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Diaz-Figueroa C 21:30 Ruiz Naranjo M A / Ruiz Naranjo P P
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 22:00 Jarry, Nicolas
  • Washington, USA
    Sela, Dudi 22:00 Chung, Hyeon
  • Washington, USA
    Nara, Kurumi 22:00 Putintseva, Yulia
  • Washington, USA
    Niculescu, Monica 22:00 Arruabarrena-Vecino, Lara
  • Washington, USA
    Duckworth, James 22:00 Harrison, Ryan
  • Stanford, USA
    Garcia, Caroline 22:00 Gibbs, Nicole
  • Stanford, USA, Doubles
    Muhammad A / Tomjanovic A 22:45 Irigoyen M / Kania P
  • Washington, USA, Doubles
    Dimitrov G / Fish M 23:00 Pospisil V / Sock J
  • Colombia F7, Doubles
    Souto D / Torres O 23:00 Oliveira A G / Pereira J
  • Stanford, USA
    Witthoeft, Carina 23:15 Petkovic, Andrea
  • Washington, USA
    Matosevic, Marinko 23:20 Bemelmans, Ruben
  • Washington, USA
    King, Darian 23:20 Soeda, GO
  • Washington, USA
    Nishioka, Yoshihito 23:30 Zverev, Alexander
  • Washington, USA, Doubles
    Bencic B / Mladenovic K 23:30 Begu I-C / Vandeweghe C
  • Colombia F7, Singles
    Montes, Juan 23:30 Salamanca Caicedo, Carlos

Tipsarević učitelj

Tenis

Autor:

Srpski teniser dva dana podučavao talenta iz Mađarske Martona Fučovića

Janko Tipsarević

Janko Tipsarević

Pomaže drugima!
Srpski teniser Janko Tipsarević posle OI proveo je nekoliko dana u Švajcarskoj s juniorskim prvakom Vimbldona, Mađarom Martonom Fučovićem.

- Mnogo mi znači to što imam priliku da radim s Tipsarevićem. Dao mi je dosta dobrih saveta i moj cilj je da ove sezone uđem u prvih 300 na ATP listi. Na meni je da nastavim naporno da radim i da svakog dana napredujem u igri - kazao je Fučović.

Tipsarević nastavlja program „Nekst generacija“, u kojem pomaže mladim teniserima.

(M. N.)

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ovakvi slučajevi mogu da naprave veliku štetu našoj diplomatiji Branko Radun, politički analitičar

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!