• India F6, Singles
    Bisht, Ronit Singh 0 2 0 Kaza, Vinayak Sharma 0 4 0
  • India F6, Singles
    Bendre, Anvit 0 3 0 Choudhary, Sandeep 0 1 0
  • China F6, Singles
    HE, Yecong 2 6 7 6 2 2 Liu, Shao-Fan 1 7 5 3 1 1
  • China F6, Singles
    Wang, Ruikai 1 7 4 5 1 1 YU, Cheng-Yu 2 5 6 7 2 2
  • China F6, Singles
    LI, Zhe 1 7 0 1 Wang, Aoxiong 0 6 2 0
  • India F6, Singles
    Virali Murugesan, Ranjeet 07:00 Sood, Chandril
  • Changwon, Singles W-C25-KOR-01...
    Kinard, Tori 0 6 0 0 0 Lee, So-Ra 2 7 6 2 2
  • China F6, Singles
    Ouyang, Bowen 1 1 6 2 1 1 WU, DI 2 6 3 6 2 2
  • Guam F1, Doubles
    Ishizaka T / Zhang Z 0 1 0 Barclay D / Kikuchi G 0 2 0
  • Changwon, Doubles W-C25-KOR-01...
    Jeong S / Lee S J 0 6 2 0 Jung S H / Lee J 1 7 3 1
  • Russia F1, Singles
    Ovcharov, Alexander 0 2 4 0 Miller, Alexei 1 6 4 1
  • Russia F1, Singles
    Perfilov, Alexander 1 2 6 3 1 Dzhanashia, Shalva 1 6 2 2 1
  • Bangkok, Singles W-C10-THA-02A
    Svinos, Angelique 0 3 2 0 Sheng, Yuqi 1 6 2 1
  • Russia F1, Singles
    Khaldeev, Mihail 0 2 2 0 0 Medvedev, Daniil 2 6 6 2 2
  • Russia F1, Singles
    Galkin, Anton 1 6 2 1 1 Saplin, Kirill 1 3 6 0 1
  • Xuzhou, Doubles W-C50-CHN-09A
    GAO X / Zhao D 0 3 3 0 0 LAO D / Lertcheewakarn N 2 6 6 2 2
  • Georgia F3, Singles
    Nowak, Maciej 0 0 1 0 0 Cias, Pawel 2 6 6 2 2
  • Georgia F3, Singles
    Drzewiecki, Karol 1 6 5 1 Meparidze, Shota 0 4 3 0
  • India F6, Singles
    Vardhan, Vishnu 2 6 6 2 2 Pungliya, Jayesh 0 3 3 0 0
  • Georgia F3, Singles
    Reichelt, Timon 1 6 5 1 Schutt, Leon 0 4 0 0
  • India F6, Doubles
    Bava H / Khan S 08:30 Hung J-C / Mukund S K
  • Korea F2, Doubles
    O'Connell C / Statham J 08:30 Kang H-M / Lee S-J
  • Balikpapan, Doubles W-C25-INA-...
    LEE P-C / Ozeki M 0 4 1 0 LU J / Wang D N 1 6 3 1
  • Bangkok, Singles W-C10-THA-02A
    Yang, ZI 1 6 2 1 Sukkanha, Priyachanok 0 1 1 0
  • Balikpapan, Doubles W-C25-INA-...
    Darlina V / Herlina E 0 2 1 0 0 Kato M / Okuno A 2 6 6 2 2
  • Changwon, Doubles W-C25-KOR-01...
    Morgina A / Okamura K 1 6 1 1 KIM S H / Lee J-H 0 3 0 0
  • Balikpapan, Doubles W-C25-INA-...
    Kahfiani R / Taher V 1 6 0 1 Kirihata W / Pang S 0 3 1 0
  • China F6, Singles
    Nakamura, Ren 0 1 0 Gao, Xin 0 4 0
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Helbet, Julia 0 2 0 Gavrila, Oana 0 2 0
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Peckl, Kerstin 0 1 0 Romeo, Caroline 0 4 0
  • Romania F4, Singles
    Mmoh, Michael 0 4 0 Manda, Calin 0 1 0
  • Romania F4, Singles
    Mugevicius, Lukas 0 4 0 Heras, Patricio 0 1 0
  • Turkey F21, Singles
    Bar, Dekel 0 1 0 Heyman, Christopher 0 4 0
  • Romania F4, Singles
    Saez, Juan Carlos 0 3 0 Bucur, Sergiu Ioan 0 2 0
  • Turkey F21, Singles
    Erun, Fatih Taha 0 2 0 Vorster, Tucker 0 3 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-21A
    Conejero Gutierrez, Alba 0 4 0 Kalkenova, Karina 0 1 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-21A
    Serrano Garcia, Natalia 0 2 0 Radosavljevic, Teodora 0 2 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-21A
    Morderger, Yana 0 1 0 Bara, Irina Maria 0 4 0
  • Bangkok, Singles W-C10-THA-02A
    Parnaby, Alana 0 2 0 Cabrera, Lizette 0 3 0
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Vinogradova, Polina 0 1 0 Lazareva, Margarita 0 1 0
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Martinov, Alisa 0 2 0 Fetecau, Irina 0 3 0
  • Romania F4, Singles
    Vega Hernandez, David 0 3 0 Carpen, Alexandru-Daniel 0 3 0
  • Ukraine F3, Singles
    Lestienne, Constant 0 3 0 Grinberg, Thomas 0 1 0
  • Ukraine F3, Singles
    Poplavskyy, Stanislav 0 1 0 Mashtakov, Mykyta 0 3 0
  • India F6, Singles
    Sood, Lakshit 09:15 Tewari, Aaditya
  • Turkey F21, Singles
    Anguelov, Chris 0 0 0 Chanakira, Tinotenda 0 1 0
  • Korea F2, Doubles
    Chung H / Kim S-K 0 2 0 Kwon S W / Lee J M 0 3 0
  • Ukraine F3, Singles
    Kolisnyk, Olexiy 0 3 0 Shcherba, Vitalii 0 1 0
  • China F6, Singles
    Onozawa, Arata 0 1 0 Gong, Peng-Xiang 0 0 0
  • Changwon, Doubles W-C25-KOR-01...
    Choi J-H / Lee Y-H 0 0 0 HAN S-H / Lee Y-R 0 1 0
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Ianchuk, Elizaveta 0 0 Saidova, Shakhlo 0 0
  • China F6, Singles
    Gong, Xiao 09:25 Niki, Takuto
  • India F6, Doubles
    DEV S D P / Prabodh S R 09:30 Jayaprakash M M / Kaza V S
  • India F6, Doubles
    Pungliya J / Sinha N K 09:30 Gaware S / Vazirani K
  • Georgia F3, Singles
    Van Der Linden, Lennert 0 0 Gigolaev, Roman 0 0
  • Balikpapan, Doubles W-C25-INA-...
    Lertpitaksinchai N / Luangnam N 0 0 Damayanti A-F / Tananta L 0 0
  • China F6, Singles
    YI, Chu-Huan 09:35 Ning, Yuqing
  • Russia F1, Singles
    Elistratov, Evgeny 09:40 Ivanov, Vladimir
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Sotnikova, Alyona 09:40 Ianchuk, Olga
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Daniels, Carolin 09:40 Kamenskaya, Viktoria
  • China F6, Singles
    Huang, Jia QI 09:45 Cao, Zhaoyi
  • Georgia F3, Singles
    Ioannides, Constantinos 09:50 Sakamoto, Pedro
  • Georgia F3, Singles
    Javakhishvili, Giorgi 09:55 Khachatryan, Mikayel
  • Roland Garros, Paris, France
    Stepanek, Radek 10:00 Berdych, Tomas
  • Roland Garros, Paris, France
    Jovanovski, Bojana 10:00 Vekic, Donna
  • Croatia F11, Singles
    Simonsson, Fred 10:00 Moutet, Corentin
  • Roland Garros, Paris, France
    Ivanovic, Ana 10:00 Doi, Misaki
  • Croatia F11, Singles
    Kekez, Duje 10:00 Bradaric, Marin
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Basic, Martina 10:00 Shakovets, Christina
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Peers, Sally 10:00 Klymenko, Anastasiya
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Smirnova, Anastasia 10:00 Alves, Maria Fernanda
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Ottomano, Sara 10:00 Primorac, Iva
  • Roland Garros, Paris, France
    Baghdatis, Marcos 10:00 Dzumhur, Damir
  • Roland Garros, Paris, France
    Cornet, Alize 10:00 Dulgheru, Alexandra
  • Roland Garros, Paris, France
    Stosur, Samantha 10:00 Hesse, Amandine
  • Roland Garros, Paris, France
    Gulbis, Ernests 10:00 Mahut, Nicolas
  • Vicenza, Italy, Doubles
    Duran G / Maytin R 10:00 Buchanan C / Fratangelo B
  • Roland Garros, Paris, France
    Pereira, Teliana 10:00 Makarova, Ekaterina
  • Vicenza, Italy, Doubles
    Donati M / Napolitano S 10:00 Cervantes Hueguin I / Riba P
  • Maribor, Singles W-C25-SLO-01A
    Peterson, Rebecca 10:00 Mendesova, Pernilla
  • Vicenza, Italy, Doubles
    Bagnis F / Pella G 10:00 Ghedin N / Viola M
  • Maribor, Singles W-C25-SLO-01A
    Gorgodze, Ekaterine 10:00 Michel, Lara
  • Vicenza, Italy, Doubles
    Galdos S / Olivo R 10:00 Bozoljac I / Dancevic F
  • Vicenza, Italy
    Cervantes Huegun, Inigo 10:00 Fabbiano, Thomas
  • Roland Garros, Paris, France
    Beck, Annika 10:00 Kania, Paula
  • Roland Garros, Paris, France
    Rybarikova, Magdalena 10:00 Pennetta, Flavia
  • Roland Garros, Paris, France
    Bautista-Agut, Roberto 10:00 Rosol, Lukas
  • Roland Garros, Paris, France
    Lucic-Baroni, Mirjana 10:00 Halep, Simona
  • Roland Garros, Paris, France
    Safarova, Lucie 10:00 Nara, Kurumi
  • Roland Garros, Paris, France
    Tsonga, Jo-Wilfried 10:00 Sela, Dudi
  • Roland Garros, Paris, France
    Wawrinka, Stanislas 10:00 Lajovic, Dusan
  • Bangkok, Doubles W-C10-THA-02A
    Sawasdee W / WU H C 10:00 Peddi Reddy S V / Reddy S S
  • Roland Garros, Paris, France
    Tomljanovic, Ajla 10:00 Kerber, Angelique
  • Grado, Singles W-C25-ITA-14A
    Prosperi, Valeria 10:00 Marcinkevica, Diana
  • Grado, Singles W-C25-ITA-14A
    Schmiedlova, Kristina 10:00 Ormaechea, Paula
  • Grado, Singles W-C25-ITA-14A
    Golubic, Viktorija 10:00 Evtimova, Dia
  • Roland Garros, Paris, France
    Nishikori, Kei 10:00 Bellucci, Thomaz
  • Roland Garros, Paris, France
    Suarez Navarro, Carla 10:00 Razzano, Virginie
  • Roland Garros, Paris, France
    Andujar, Pablo 10:00 Kohlschreiber, Philipp
  • Spain F15, Singles
    Uchiyama, Yasutaka 10:00 Levendale, Brandon
  • Spain F15, Singles
    Patael, Ben 10:00 Videla, Leonel
  • Spain F15, Singles
    Lizen, Aswin 10:00 Fago, Matteo
  • Spain F15, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 10:00 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Roland Garros, Paris, France
    Stakhovsky, Sergiy 10:00 Johnson, Steve
  • Roland Garros, Paris, France
    Monaco, Juan 10:00 Gabashvili, Teimuraz
  • Roland Garros, Paris, France
    Becker, Benjamin 10:00 Verdasco, Fernando
  • Roland Garros, Paris, France
    Fognini, Fabio 10:00 Paire, Benoit
  • Roland Garros, Paris, France
    Klizan, Martin 10:00 Simon, Gilles
  • Roland Garros, Paris, France
    Muguruza, Garbine 10:00 Giorgi, Camila
  • Roland Garros, Paris, France
    Hercog, Polona 10:00 Vesnina, Elena
  • Bangkok, Doubles W-C10-THA-02A
    Jandakate C / Zolotareva A 10:10 Yamamoto M / Zhang Y
  • Balikpapan, Doubles W-C25-INA-...
    Easwaramurthi A / YU Y 10:20 Inoue M / Omae A
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Kasatkina, Darya 10:40 Monova, Polina
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Ene, Cristina 10:40 Ciutescu, Francesca Dorothea
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Ghioroaie, Ilona Georgiana 10:40 Gulman, Yasmin
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Grigoriu, Madalina 10:40 Van De Graaf, Gabriela
  • Romania F4, Singles
    Waite, Richard 10:40 Thompson, Jordan
  • Romania F4, Singles
    Giner, Marc 10:40 Ignat, Dragos Constantin
  • Romania F4, Singles
    Apostol, Andrei Stefan 10:40 Dima, Dragos
  • Ukraine F3, Singles
    Sobolta, Igor 10:40 Didenko, Bogdan
  • Ukraine F3, Singles
    Dzhavakian, Yurii 10:40 Nedelko, Ivan
  • India F6, Doubles
    Ramanathan R / Virali-Murugesan R 10:45 Goto S / Kawachi K
  • Ukraine F3, Singles
    Malyshev, Maksim 10:45 Uzhylovsky, Vladimir
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Marfutina, Maria 10:55 Kulikova, Valentina
  • India F6, Doubles
    Bendre A / Wagh A 11:00 Gour B / Rawat S
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Struff J-L / Thiem D 11:00 Carreno-Busta P / Gimeno-Traver D
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Pavic M / Venus M 11:00 Andujar P / Marach O
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Rojer J-J / Tecau H 11:00 Junaid R / Shamasdin A
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Serra F / Teixeira M 11:00 Krajicek A / Young D
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Krajinovic F / Troicki V 11:00 Bopanna R / Mergea F
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Estrella V / Souza J 11:00 Pospisil V / Sock J
  • Roland Garros, Paris, France
    Bertens, Kiki 11:00 Kuznetsova, Svetlana
  • Roland Garros, Paris, France
    Kavcic, Blaz 11:00 LU, Yen-Hsun
  • Vicenza, Italy
    Bagnis, Facundo 11:00 Caruso, Salvatore
  • Vicenza, Italy
    Gaio, Federico 11:00 Mcgee, James
  • Turkey F21, Singles
    Roelofse, Ruan 11:00 Yuksel, Anil
  • Romania F4, Singles
    Luncanu, Petru-Alexandru 11:00 Jecan, Mircea-Alexandru
  • Vicenza, Italy, Doubles
    LEE H-H / Motti A 11:00 Emmrich M / Siljestrom A
  • Turkey F21, Singles
    Celikbilek, Altug 11:00 Campo, Antonio
  • Vicenza, Italy
    Andreozzi, Guido 11:00 Khachanov, Karen
  • Turkey F21, Singles
    Suluoglu, Sefa 11:00 Rodriguez-Pace, Ricardo
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-21A
    Palmigiano, Francesca 11:00 Kang, Sarina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-21A
    Dancenco, Valentina 11:00 Martinovic, Anabel
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-21A
    Bunea, Nicole 11:00 Bruehwiler, Jessica
  • Maribor, Doubles W-C25-SLO-01A
    Fett J / Lekaj A 11:00 Kramperova K / Wienerova L
  • Portugal F7, Singles
    Reinwein, Sami 11:00 Sant'Anna, Bruno
  • Portugal F7, Singles
    Vidal Azorin, Jose Fco 11:00 Ortega Palacios, Alejandro
  • Portugal F7, Singles
    Bonzi, Benjamin 11:00 Sousa, Henrique
  • Roland Garros, Paris, France
    Vesely, Jiri 11:00 Mayer, Leonardo
  • Roland Garros, Paris, France
    Lacko, Lukas 11:00 Ferrer, David
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Bryan B / Bryan M 11:00 Klaasen R / LU Y-H
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Huey T C / Lipsky S 11:00 Draganja M / Kontinen H
  • Roland Garros, Paris, France
    Granollers, Marcel 11:00 Federer, Roger
  • Czech Republic F3, Singles
    Weinhandl, Lukas 11:00 Kuncik, Jan
  • Czech Republic F3, Singles
    Hajek, Petr 11:00 Choinski, Jan
  • Czech Republic F3, Singles
    Marterer, Maximilian 11:00 Lomacki, Piotr
  • Czech Republic F3, Singles
    Haerteis, Johannes 11:00 Stanek, Robin
  • Roland Garros, Paris, France
    Cilic, Marin 11:00 Haase, Robin
  • Roland Garros, Paris, France
    Pospisil, Vasek 11:00 Sousa, Joao (POR)
  • Roland Garros, Paris, France
    Janowicz, Jerzy 11:00 Hamou, Maxime
  • Roland Garros, Paris, France
    Smitkova, Tereza 11:00 Townsend, Taylor
  • Roland Garros, Paris, France
    Gimeno-Traver, Daniel 11:00 Souza, Joao Olavo
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Peya A / Soares B 11:00 Seppi A / Stakhovsky S
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Berlocq C / Mayer L 11:00 Janowicz J / Nieminen J
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Mayer F / Moser F 11:00 Muller G / Qureshi A-U-h
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Murray J / Peers J 11:00 Bellucci T / Sousa J
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Chardy J / Kubot L 11:00 Cabal J S / Farah R
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Albot R / Rosol L 11:00 Michon A / Mina G
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Nestor D / Paes L 11:00 Duckworth J / Guccione C
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Butorac E / Groth S 11:00 Begemann A / Knowle J
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Gonzalez S /reyes Varela MA 11:00 Gonzalez M / SA A
  • Roland Garros, Paris, France
    Vandeweghe, Coco 11:00 Goerges, Julia
  • Roland Garros, Paris, France
    Kvitova, Petra 11:00 Erakovic, Marina
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Cermak F / Vesely J 11:00 Bedene A / Ramos Vinolas A
  • Georgia F3, Singles
    Panfil, Grzegorz 11:00 Zecevic, Edin
  • Russia F1, Singles
    Polonskiy, Ilya 11:10 Inzerillo, Jerome
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Poznikhirenko, Ganna 11:10 Ivakhnenko, Valentyna
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Kawa, Katarzyna 11:10 Burger, Cindy
  • Georgia F3, Singles
    Baryshev, Sergey 11:20 Bernardi, Pedro
  • Georgia F3, Singles
    Sporken, Moos 11:25 Linzer, Michael
  • Croatia F11, Singles
    Kirche, Leonardo 11:30 Androic, Toni
  • Croatia F11, Singles
    Miccini, Giacomo 11:30 Pauffley, Neil
  • Croatia F11, Singles
    Krivokuca, Neven 11:30 Rosenholm, Patrik
  • Croatia F11, Singles
    Otte, Oscar 11:30 Betella, Luciano
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Barrere, Eleonore 11:30 Siljic, Miriam
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Capurro Taborda, Martina 11:30 Farfan, Daniela
  • Grado, Singles W-C25-ITA-14A
    Gaydarzhi, Ksenia 11:30 Lombardo, Beatrice
  • Grado, Singles W-C25-ITA-14A
    Schaefer, Anne 11:30 Brescia, Georgia
  • Grado, Singles W-C25-ITA-14A
    Lukacs, Vanda 11:30 Haddad Maia, Beatriz
  • Spain F15, Singles
    Rakotondramanga, Antso 11:30 Toledo Bague, Pol
  • Spain F15, Singles
    Biosca Girvent, David 11:30 Mesquida Berg, Oscar
  • Italy F11, Singles
    Arneodo, Romain 11:30 Martinez, Mateo Nicolas
  • Italy F11, Singles
    Giacalone, Omar 11:30 Rondoni, Pietro
  • Spain F15, Singles
    Cancel, Thibault 11:30 Vervoort, Mark
  • Italy F11, Singles
    Fallert, Florian 11:30 Rybakov, Alex
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Mironova, Daria 12:10 Dzalamidze, Natela
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Talaba, Gabriela 12:10 Cula, Andreea
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Vdovenco, Anastasia 12:10 Oante, Iuliana
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Tholey, Lea 12:10 Ciobanu, Daniela
  • Romania F4, Singles
    Cociasu, Andrei 12:10 Leahu, Teodor
  • Ukraine F3, Singles
    Kalambay, Jessy 12:10 Wang, Tak Khunn
  • Ukraine F3, Singles
    Janvier, Maxime 12:10 Kamynin, Dmytro
  • Roland Garros, Paris, France
    Diyas, Zarina 12:15 Pfizenmaier, Dinah
  • Roland Garros, Paris, France
    Duckworth, James 12:15 Arnaboldi, Andrea
  • Ukraine F3, Singles
    Glancy, Daniel 12:15 Perret, Loic
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Lopez F / Mirnyi M 12:20 Fleming C / Marray J
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Becker B / Satschko A 12:20 Dodig I / Melo M
  • Roland Garros, Paris, France
    Bacsinszky, Timea 12:20 Arruabarrena-Vecino, Lara
  • Roland Garros, Paris, France
    Wang, Qiang 12:20 Schiavone, Francesca
  • Roland Garros, Paris, France
    Schmiedlova, Anna-Karolina 12:20 Van Uytvanck, Alison
  • Vicenza, Italy
    Rublev, Andrey 12:20 Millman, John
  • Roland Garros, Paris, France
    Smyczek, Tim 12:20 Anderson, Kevin
  • Vicenza, Italy
    Napolitano, Stefano 12:20 De Bakker, Thiemo
  • Vicenza, Italy
    Fratangelo, Bjorn 12:20 Marcora, Roberto
  • Roland Garros, Paris, France
    Almagro, Nicholas 12:20 Dolgopolov, Alexandr
  • Roland Garros, Paris, France
    Soler-Espinosa, Silvia 12:20 Parmentier, Pauline
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Giraldo S / Lajovic D 12:20 Lamasine T / Tatlot J S
  • Roland Garros, Paris, France
    Knapp, Karin 12:20 Wozniacki, Caroline
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Fridman, Olga 12:25 Khromacheva, Irina
  • Romania F4, Singles
    Craciun, Teodor-Dacian 12:30 Tatomir, Luca Georg
  • Portugal F7, Singles
    Rumenov Payakov, Georgi 12:30 Molina Rodriguez, Alejandro
  • Portugal F7, Singles
    Pedrosa, Bruno 12:30 Cayre, Paul
  • Portugal F7, Singles
    Rodriguez Manzano, Borja 12:30 Ortega-Olmedo, Roberto
  • Bosnia & Herzegovina F3, Singl...
    Sabanov, Matej 12:30 Fabian, Patrik
  • Czech Republic F3, Singles
    Mertl, Jan 12:30 Kolar, Zdenek
  • Czech Republic F3, Singles
    Nejedly, Pavel 12:30 Boehler, Dominik
  • Czech Republic F3, Singles
    Suc, Dominik 12:30 Vocel, Matej
  • Roland Garros, Paris, France
    Halys, Quentin 12:30 Nadal, Rafael
  • Georgia F3, Doubles
    Cias P / Nowak M 12:30 Guerrero J / Guliyev A
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Lyukshinova, Elisabeth 12:40 Konig, Pia
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Vasylyeva, Anastasiya 12:40 Leykina, Polina
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Kudermetova, Veronika 12:40 Kushkhova, Aminat
  • Roland Garros, Paris, France
    Chardy, Jeremy 12:40 Berrer, Michael
  • Georgia F3, Doubles
    Baluda V / Kalinin I 12:50 Drzewiecki K / Wojcik Y
  • Georgia F3, Doubles
    Gurevich V / Tsivadze G 12:55 Meparidze S / Meulemans S
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Klizan M / Oswald P 13:00 Johnson S / Querrey S
  • Turkey F21, Singles
    Supruniuk, Sasha 13:00 Grynkowski, Piotr
  • Turkey F21, Singles
    Trinker, Bastian 13:00 Adanali, Mert
  • Turkey F21, Singles
    Rossier, Simeon 13:00 Surreaux, Arthur
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-21A
    Yussupova, Mukadas 13:00 Yurtkuran, Dilara
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-21A
    Rink, Jennifer 13:00 Feng, Qian Nan
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-21A
    Matviyenko, Lisa 13:00 Morderger, Tayisiya
  • Bosnia & Herzegovina F3, Singl...
    Milushev, Plamen 13:00 Matic, Nico
  • Bosnia & Herzegovina F3, Singl...
    Jotovski, Tomislav 13:00 Borsos, Gabor
  • Grado, Singles W-C25-ITA-14A
    Irigoyen, Maria 13:00 Saez Larra, Olga
  • Grado, Singles W-C25-ITA-14A
    Gonzalez, Montserrat 13:00 Podoroska, Nadia
  • Spain F15, Singles
    MAS Mascolo, Adria 13:00 Zapata Miralles, Bernabe
  • Italy F11, Singles
    Giannessi, Alessandro 13:00 Tabatruong, Maxime
  • Spain F15, Singles
    Koncilia, Lukas 13:00 Fontcuberta, Sergi
  • Italy F11, Singles
    Groll, Teri 13:00 Bensoussan, Samuel
  • Italy F11, Singles
    Paul, Tommy 13:00 Balleret, Benjamin
  • Spain F15, Singles
    Paris, Joshua 13:00 Calvo Milla, Ignacio
  • Croatia F11, Singles
    Licciardi, Pietro 13:30 Anderson, Oliver
  • Roland Garros, Paris, France
    Marchenko, Illya 13:30 Berlocq, Carlos
  • Croatia F11, Singles
    Celebic, Ljubomir 13:30 Masur, Daniel
  • Croatia F11, Singles
    Fournerie, Theo 13:30 Urbanija, Mike
  • Croatia F11, Singles
    Djokovic, Djordje 13:30 Van Peperzeel, Gavin
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Huber, Luisa Marie 13:30 Sunjic, Margita
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Kremer, Dana 13:30 Korashvili, Oleksandra
  • Roland Garros, Paris, France
    Petkovic, Andrea 13:35 Rogers, Shelby
  • Roland Garros, Paris, France
    Friedsam, Anna-Lena 13:35 Glatch, Alexa
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Herbert P-H / Mahut N 13:35 Delbonis F / Schwartzman D S
  • Roland Garros, Paris, France
    Gasquet, Richard 13:35 Gigounon, Germain
  • Roland Garros, Paris, France
    Muller, Gilles 13:35 Lorenzi, Paolo
  • Roland Garros, Paris, France
    Seppi, Andreas 13:35 Isner, John
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Kokkinakis T / Pouille L 13:35 Bhupathi M / Kyrgios N
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Sarkisova, Karine 13:40 Njiric, Silvia
  • Roland Garros, Paris, France
    Jankovic, Jelena 13:40 Karatantcheva, Sesil
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Garcia Lopez G /roger Vasselin E 13:40 De Schepper K / Paire B
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Lindstedt R / Melzer J 13:40 Monfils G / Ouanna J
  • Vicenza, Italy
    Cachin, Pedro 13:40 Boutillier, Remi
  • Vicenza, Italy
    Pereira, Jose 13:40 Donati, Matteo
  • Vicenza, Italy
    Montanes, Albert 13:40 Hernandez-Fernandez, Jose
  • Ukraine F3, Singles
    Milchenko, Denis 13:40 Mladenov, Vasko
  • Ukraine F3, Singles
    Khotkov, Oleg 13:40 Deviatiarov, Marat
  • Roland Garros, Paris, France,...
    RAM R / Zeballos H 13:40 Cuevas P / Marrero D
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Daniell M / Darcis S 13:40 Matkowski M / Zimonjic N
  • Ukraine F3, Singles
    Smirnov, Artem 13:45 Ursu, Vadym
  • Roland Garros, Paris, France
    Djokovic, Novak 13:50 Nieminen, Jarkko
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Mertens, Elise 13:55 Vikhlyantseva, Natalia
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Stollar, Fanny 14:00 Perper, Alexandra
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Tatarus, Gabriela Nicole 14:00 Klasen, Charlotte
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Duca, Gabriela 14:00 Craciun, Georgia Andreea
  • Romania F4, Singles
    Antonescu, Vasile 14:00 Reuter, Yannik
  • Vicenza, Italy, Doubles
    Clezar G / Ramirez C 14:00 Cerretani J / Krueger M
  • Romania F4, Singles
    Avram, Matei Adrian 14:00 Dubarenco, Maxim
  • Maribor, Singles W-C25-SLO-01A
    Sipek, Natalija 14:00 Liebens, Klaartje
  • Maribor, Doubles W-C25-SLO-01A
    Kvatsabaia S / Perebiynis T 14:00 Klasen A / Luknarova Z
  • Portugal F7, Singles
    Boltz, Sebastien 14:00 Riondy, Mikael
  • Portugal F7, Singles
    Boluda-Purkiss, Carlos 14:00 Shane, Justin
  • Portugal F7, Doubles
    Barbosa R / Silva F F 14:00 Gleeson A / Pearson K
  • Czech Republic F3, Singles
    Staubert, Pavel 14:00 Sikora, Adrian
  • Czech Republic F3, Doubles
    Dolezel F / Safranek V 14:00 Filipsky J / Hajek P
  • Russia F1, Singles
    Kalyuzhny, Dmitry 14:10 Davydov, Ivan
  • Russia F1, Doubles
    Galkin A / Lebedev I 14:10 Evloev T / Marfinsky D
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Heisen, Vivian 14:10 Ozgen, Pemra
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Golubev A / Istomin D 14:20 Brunstrom J / Kukushkin M
  • Turkey F21, Doubles
    Rodriguez-Pace R / Roelofse R 14:30 Durmus D / Erun F T
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-21A
    Kalkenova K / Sakchatchawan C 14:30 Ainitdinova G / Terteac O
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-21A
    Alvarez-Teran M-F / Simmonds C 14:30 HE J / Kang S
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-21A
    Bruehwiler J / Martinovic A 14:30 Fernandes M / Shimizu S
  • Bosnia & Herzegovina F3, Singl...
    Nikic, Martin 14:30 Trendafilov, Petar
  • Spain F15, Singles
    Checa-Calvo, Jose 14:30 Gadjiev, Alan
  • Italy F11, Singles
    Sonego, Lorenzo 14:30 DI Nicola, Gianluca
  • Spain F15, Doubles
    Mcnicol E / Perez Esteve M 14:30 Granollers-Pujol G / Ventura Perez R
  • Roland Garros, Paris, France
    Koukalova, Klara 14:50 Kovinic, Danka
  • Roland Garros, Paris, France
    Carreno-Busta, Pablo 14:50 Estrella Burgos, Victor
  • Roland Garros, Paris, France
    Dominguez Lino, Lourdes 14:55 Mchale, Christina
  • Roland Garros, Paris, France
    Lepchenko, Varvara 14:55 Keys, Madison
  • Roland Garros, Paris, France
    Falconi, Irina 14:55 Arcangioli, Manon
  • Roland Garros, Paris, France
    Mladenovic, Kristina 14:55 Bouchard, Eugenie
  • Roland Garros, Paris, France
    Williams, Serena 14:55 Hlavackova, Andrea
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Couacaud E / Halys Q 14:55 Bolelli S / Fognini F
  • Roland Garros, Paris, France
    Bencic, Belinda 15:00 Hantuchova, Daniela
  • Croatia F11, Singles
    Portmann, Leandro 15:00 Dischinger, Eduardo
  • Croatia F11, Singles
    Neis, Fabricio 15:00 Bejtulahi, Denis
  • Croatia F11, Doubles
    Eriksson M / Rosenholm P 15:00 Kahoun J / Peters F
  • Croatia F11, Doubles
    Betella L / Rizzuti G 15:00 Samuelsson C / Solberg C
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-05A
    Drazic M / Kleinsteuber T 15:00 Stolmar R / Szlavikovics S
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-05A
    Smirnova A / Smirnova V 15:00 Ottomano S / Peers S
  • Vicenza, Italy
    Viola, Matteo 15:00 Pella, Guido
  • Vicenza, Italy, Doubles
    Caruso S / Gaio F 15:00 Thornley S / Walsh D
  • Vicenza, Italy, Doubles
    Andreozzi G / Jarry N 15:00 Kowalczyk M / Zelenay I
  • Vicenza, Italy
    Riba, Pere 15:00 Gombos, Norbert
  • Argentina F7, Singles
    Senattore, Rodrigo 15:00 Etcheverry, Tomas Martin
  • Argentina F7, Singles
    Severino, Carlos Eduardo 15:00 Miele, Andre
  • Argentina F7, Singles
    Coria, Federico 15:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F7, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 15:00 Casanova, Hernan
  • Argentina F7, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 15:00 Casanova, Hernan
  • Grado, Doubles W-C25-ITA-14A
    Golubic V / Haddad Maia B 15:00 Shamayko M / Shapatava S
  • Grado, Doubles W-C25-ITA-14A
    Carreras A / Savoretti A 15:00 Lombardo B / Prosperi V
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Monroe N / Sitak A 15:00 Brown D / Haider Maurer A
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Granollers M / Lopez M 15:00 Haase R / Youzhny M
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-02A
    Ianchuk E / Tarasova A 15:10 Kawa K / Lazareva M
  • Ukraine F3, Singles
    Yanchenko, Vladyslav 15:10 Manafov, Vladyslav
  • Roland Garros, Paris, France
    Dimitrov, Grigor 15:15 Sock, Jack
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-02A
    Palkina K / Saidova S 15:25 Daniels C / Sotnikova A
  • Maribor, Doubles W-C25-SLO-01A
    Bazhanova V / Potrc M 15:30 Bonic B / Hattingh I
  • Romania F4, Singles
    Manole, Alexandru Vasile 15:30 Samper-Montana, Jordi
  • Portugal F7, Doubles
    Barbosa M / Semedo M 15:30 Campos J / Laderas Torres J A
  • Portugal F7, Doubles
    Ferreiro Nunes J-R / Sousa H 15:30 Falcao G / Sant'Anna B
  • Portugal F7, Doubles
    Alaix A / Ortega Palacios A 15:30 Deus N / Domingues J
  • Bosnia & Herzegovina F3, Singl...
    Brkic, Tomislav 15:30 Ilic, Luka
  • Bosnia & Herzegovina F3, Singl...
    Bojanovic, Darko 15:30 Marinkovic, Dusan
  • Czech Republic F3, Doubles
    Brtnicky F / Zeleny L 15:30 Sachko V / Suc D
  • Czech Republic F3, Doubles
    Gajewski K / Walkow S 15:30 Kolar Z / Poljak D
  • Russia F1, Doubles
    Elistratov E / Polyakov V 15:40 Korolev V / Tarpischev P
  • Russia F1, Doubles
    Muzaev R / Polonskiy I 15:40 Levine A / Zaitcev A
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-02A
    Ivakhnenko V / Monova P 15:40 Katsitadze M / Kulikova V
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-02A
    ENE C / Talaba G 16:00 Martinov A / Martinov M
  • Romania F4, Doubles
    Borza B / Jecan M-A 16:00 Carpen A-D / Vucic I
  • Maribor, Singles W-C25-SLO-01A
    Alexandrova, Ekaterina 16:00 Potocnik, Nina
  • Bosnia & Herzegovina F3, Doubl...
    Markovic A / Tomas I 16:00 Deari S / Milivojevic I
  • Italy F11, Singles
    Polmans, Marc 16:00 Trevisan, Matteo
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cabaj Awad, Jacqueline 16:30 Hegab, Dina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ryskova, Lujza 16:30 Kordolaimi, Eleni
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 16:30 Radovcic, Phenomena
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Spiteri, Dalila 16:30 Gulnova, Sofya
  • Argentina F7, Singles
    Kicker, Nicolas 16:30 Matute, Juan Manuel
  • Argentina F7, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 16:30 Nani, Luis Federico
  • Argentina F7, Singles
    Villanueva, Gonzalo 16:30 Aguilar, Jorge
  • Egypt F20, Singles
    Ridout, Robbie 16:30 Harajchi, Aria
  • Egypt F20, Singles
    Sabanin, Yan 16:30 Dankl, Tobias-Maximilian
  • Egypt F20, Singles
    Gonzalez Carrasco, Juan Matias 16:30 Merunka, Stefan
  • Egypt F20, Singles
    Brechemier, Thomas 16:30 Power, Luke
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-02A
    Bekker K / Yashina E 16:40 Njiric S / Poznikhirenko G
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-02A
    Doroshina O / Marozava L 16:55 Khromacheva I / Lyukshinova E
  • Colombia F3, Singles
    Lopes, Tiago 17:00 Carvajal Torres, Jose Fernando
  • Colombia F3, Singles
    Hocevar, Ricardo 17:00 Sierra, Juan Carlos
  • Colombia F3, Singles
    Ruiz Naranjo, Mateo Andres 17:00 Barrios, Geronimo
  • Colombia F3, Singles
    Galan Riveros, Daniel Elahi 17:00 Tumasonis, Gabriel Pascotto
  • Maribor, Doubles W-C25-SLO-01A
    Brglez P / Klanecek S 17:00 Krejsova P / Vankova K
  • Bosnia & Herzegovina F3, Doubl...
    Bakovic A / Candic E 17:00 Lazarevic L / Sarenac N
  • Bosnia & Herzegovina F3, Doubl...
    Biro A / Maruscak M 17:00 Borsos G / Filipenko V
  • Italy F11, Singles
    Puget, Adrien 17:00 Vilardo, Francesco
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-02A
    Bryzgalova Y / Kalinskaya A 17:10 Mironova D / Pogrebnyak V
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-02A
    Konig P / Kushkhova A 17:10 Leykina P / Vasylyeva A
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-02A
    Ianchuk O / Kasatkina D 17:10 Dzalamidze N / Kudermetova V
  • Maribor, Doubles W-C25-SLO-01A
    Pribylova A / Pribylova A 17:30 Sipek N / Zagorac E
  • Bosnia & Herzegovina F3, Doubl...
    Fatic N / Jotovski T 17:30 Tarpov D / Trendafilov P
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ladurner, Jasmin 18:00 Zelaya, Zulema
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ostlund, Fanny 18:00 Matteucci, Alice
  • Argentina F7, Singles
    Zukas, Matias 18:00 Tsuchiya, Alexandre
  • Argentina F7, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 18:00 Ceppo, Andres
  • Argentina F7, Singles
    Kestelboim, Mariano 18:00 Egea, Franco Emanuel
  • Egypt F20, Doubles
    Moriones J / Vecchia E F 18:00 Dankl T-M / Mick P
  • Egypt F20, Doubles
    Lescure M / Thivant Y 18:00 Becuzzi E / Naser J
  • Egypt F20, Doubles
    Agar R / Pervolarakis M 18:00 Choudhary A / Tringali T
  • Egypt F20, Doubles
    Miccini G / Stancati M 18:00 Hossam K / Taweel I H
  • Colombia F3, Singles
    Zampieri, Caio 18:30 Rengifo, Frazier
  • Colombia F3, Singles
    Sorgi, Joao Pedro 18:30 Salamanca Caicedo, Carlos
  • Colombia F3, Singles
    Malla, Bastian 18:30 Torres, Andres
  • Colombia F3, Singles
    Montes, Juan 18:30 Rivera-Aranguiz, Guillermo
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kaufinger I / Zotova M 18:30 Hegab D / Malmqvist L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Gulnova S / Khabarova E 18:30 Radovcic L / Radovcic P
  • Bosnia & Herzegovina F3, Doubl...
    Sabanov I / Sabanov M 18:30 Grbic F / Roganovic S
  • Bosnia & Herzegovina F3, Doubl...
    Ilic L / Markovic G 18:30 Cornea V V / Sulea T C
  • Italy F11, Singles
    Vitari, Jonata 19:00 Bega, Alessandro
  • Argentina F7, Singles
    Estevez, Maximiliano 19:30 Gutierrez, Oscar Jose
  • Argentina F7, Singles
    Banzer, Rodrigo 19:30 Lipovsek Puches, Tomas
  • Argentina F7, Singles
    Vellbach, Gustavo 19:30 Kohen, Alan
  • Egypt F20, Doubles
    Gonzalez Carrasco J M / Guerses G 19:30 Ezaka K / Wakita S
  • Egypt F20, Doubles
    Andrade Y / Pasutti A I 19:30 Ridout C / Ridout R
  • Egypt F20, Doubles
    Eischen K / Santomenna U 19:30 Brechemier T / Lago T
  • Colombia F3, Singles
    Barrientos, Nicolas 20:00 Gomez, Alejandro
  • Colombia F3, Singles
    Olivares, Jose 20:00 Santos, Nicolas
  • Colombia F3, Singles
    Bendeck, Jose Daniel 20:00 Vernier, Michel
  • Colombia F3, Singles
    Klintcharov, Alexander 20:00 Mena, Facundo
  • Italy F11, Singles
    Travaglia, Stefano 20:30 Oradini, Giacomo
  • Colombia F3, Doubles
    Ruiz Naranjo M A / Ruiz Naranjo P P 21:30 Bandres J / Galan Riveros D E
  • Colombia F3, Doubles
    Escobar F / Gomez J S 21:30 Hocevar R / Lopes T
  • Colombia F3, Doubles
    Leite W / Sorgi J P 22:00 Echavarria R / Trujillo C E
  • Colombia F3, Doubles
    Mantilla F / Montes J 22:00 Fortini Murbach M / Tumasonis G P

Jelen Superliga

PEČNIK ZA TRI BODA: Zvezda slavila pod Bagdalom!

Fudbal

Autor:

Golom Pečnika Zvezda je stigla do druge pobede u domaćem šampionatu

Nejc Pečnik, Foto: Crvena zvezda

Nejc Pečnik, Foto: Crvena zvezda

KRUŠEVAC - Fudbaleri Crvene zvezde savladali su na neugodnom gostovanju ekipu Napredka iz Kruševca rezultatom 1:0.

Strelac jedinog gola na utakmici bio je Slovenac Nejc Pečnik u 20. minutu utakmice.

Ipak, fudbal je ponovo pao u drugi plan, a u centru pažnje bio je protest protiv nacionalnog fudbalskog saveza, ali i ponašanje navijača Crvene zvezde.

Ovaj meč, kao i prethodna četiri koja su odigrana danas, kasnio je šest minuta u znak protesta protiv predsednika Fudbalskog saveza Srbije Tomislava Karadžića.

Zbog toga je glavni sudija Boško Jovanetić pre izlaska igrača na teren pokazao žute kartone kapitenima Nenadu Mirosavljeviću i Nenadu Milijašu.

Početak drugog poluvremena takođe je kasnio 15-ak minuta.

Prvi uzrok tome bio je potez navijača Zvezde koji su ubacivali konfete na teren, a zatim uvredljivo skandirali na račun sudija.

Na kraju su postavili i parolu "Mažiću, istina boli?", a arbitar Jovanetić odlučio je, u dogovoru sa saradnicima, da se meč ipak nastavi.

Parola koju su navijači Zvezde postavili bila je namenjena sudiji Miloradu Mažiću koji je prošle nedelje delio pravdu na meču crveno-belih i Jagodine.

On je tada prekinuo meč na nekoliko minuta, pošto su navijači Zvezde okačili transparent na kojem je pisalo "Sudijska organizacija - kriminalna formacija".

Kada je u pitanju fudbal, početak večerašnjeg meča pripao je Napretku, a zatim je Zvezda uspela da "smiri" domaćina i preuzme kontrolu na terenu.

Kruševljani su svoje prilike propustili u prvih 20 minuta, kada je iskusni Mirosavljević čak četiri puta bio u prilici da savlada golmana gostiju Bobana Bajkovića. Pokušala je Zvezda posle toga da uzvrati preko kapitena Milijaša, ali bez uspeha.


http://www.youtube.com/watch?v=pUoCMvmyd4M

Tok meča:

90+ minut - Sudija je svirao kraj! Zvezda je sačuvala prednost i upisala nova tri boda!

81. minut - Mrđa je došao u priliku, ali ga je jedan igrač domaćih sprečio da uđe u izgeldnu šansu i oborio. Pištaljka sudije Jovanetića se nije oglasila.

76 minut - Šansa za domaći tim. Nakon centaršut sa desne strane, Dimitrov je prvi stigao do lopte, ali je glavom šutirao preko gola.

70. minut - Kasalica je dobio loptu i sa nekih dvadesetak metara šutirao odlično prema golu Krznarića, ali je ona otišla tik iznad prečke.

61. minut - Nova šansa za Zvezdu! Nakon kontre crveno-belih Mrđa je uputio centaršut, Pečnik je zahvatio loptu glavom, ali golman domaćeg tima sjajno interveniše.

57. minut - Sjajna prilika za Zvezdu! Pečnik je odlično prošao po desnom boku, ubacio se pred gol domaćina, međutim, Onjilo se loše snalazi. U nastavku je usledio šut Milijaša, ali golman Napredka uspeva da odbrani udarac.

48. minut - Ninković je odlično uposlio Kasalicu, ali Milošević sjajno uklizava i odnosi loptu. Usledili su zvižduci navijača koji traže jedanaesterac.

Drugo poluvreme je počelo sa zakašnjenjem. Naime, najpre se čekalo da redari sklone papirne trake sa terena nakon koreografije Zvezdinih navijača, a nakon toga su se sudije povukle sa terena zbog transparenta koji su navijači gostujućeg tima razvukli na južnoj tribini. Parola je bila upućena sudiji Miloradu Mažiću, pisalo je "Mažiću istina boli".

Napredak je sjajno otvorio utakmicu, ređale su se šanse iskusnog Mirosavljevića, međutim, nisu uspeli da postignu pogodak. U 20. minutu meča usledila je kazna za propuštene prilike. Slovenac Nejc Pečnik je nakon prve ozbiljnije prilike za Zvezdu uspeo da donese prednost svom timu (0:1)

45+ minut - Sudija Jovanetić je označio kraj prvog poluvremena.

43. minut - Fudbaler Crvene zvezde, Nikola Mijailović, dobija žuti karton.

37. minut - Nakon šokantnog gola koji su primili, domaći tim konačno uspeva da se oslobodi pritiska. U poslednjih nekoliko minuta imali loptu u nogama ali sve što su napravili je bio jedan korner.

28. minut - Sporna situacija! Fudbaleri Crvene zvezde su tražili jedanaesterac jer je navodno lopta u šesnaestercu domaćeg tima pogodila jednog fudbalera Napredka u ruku.

26. minut - Šansa za Zvezdu. Vešović je odlično prošao po desnoj strani i sa ivice šesnaesterca uputio udarac ka golu Napredka, međutim, lopta je otišla preko gola.

20. minut - GOL! 1:0 vodi Zvezda, strelac je Nejc Pečnik! Nakon nesmotrene reakcije odbrane domaćeg tima Beograđani dolaze do prednosti. Izabranici Slaviše Stojanovića iz prve prilike na meču dolazi do gola. Ninković je sjajno uposlio Mijailovića koji odlično prolazi i upućuje ošatar udarac. Golman domaćeg tima je samo zakačio loptu, koja dolazi pravo na nogu Pečniku.

17. minut - Strašna šansa za domaći tim! Najpre je Bojić pogodio prečku Zvezdinog gola, a onda je Bajković sjajno intervenisao nakon udarca Mirosavljevića.

15. minut - Sjajna prilika za Napredak! Ponovo preti Mirosavljević. Malo je nedostajalo da najbolji strelac domaćeg tima donese prednost Kruševljanima. Regan je poslao loptu do centarfora Napredka kome je nedostajao korak...

9. minut - Nova šansa za Napredak! Nakon centaršuta Bajića, odilični Mirosavljević je sjajno zahvatio loptu glavom, međutim, Bajković je dobro intervenisao.

4. minut - Prvu priliku na utakmici imao je Napredak. Nakon nesmotrene reakcije Zvezdine odbrane, iskusni Mirosavljević se našao u gol šansi, uputio je udarac ali lopta je završila iznad gola.

Utakmica je počela sa šest minuta zakašnjenja u znak protesta protiv prvog čoveka Fudbalskog saveza Srbije Tomislava Karadžića i njegovih saradnika. Zbog kašnjenja sudija je kapitenima oba tima pokazao žuti karton.

Sastavi timova:

Napredak: Krznarić - Cvetković, Veselinović, Milošević, Janičić, Frimpong, Regan, Bajić, Bojić, Dimitrov, Mirosavljević.

Crvena zvezda: Bajković - Vešović, Martinović, Lazić, Mladenović, Kovačević, Milijaš, Pečnik, Ninković, Onjilo, Mrđa.

 

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Šešelj se ponaša sasvim normalno i nema razloga da bude vraćen, čovek je još i bolestan Toma Fila, advokat

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!