(VIDEO) BIVŠI IGRAČ ZVEZDE SRUŠIO STARU DAMU: Đenova šokirala Juventus!

Crno-beli iz Torina ipak zadržali prvo mesto na tabeli

Fudbaleri Đenove pobedili su danas na domaćem terenu Juventus sa 3:1, u utakmici 14. kola italijanskog prvenstva i naneli mu treći poraz.

Đenova je povela golovima dvostrukog strelca Đovanija Simeonea, u trećem i 13. minutu, a treći gol za domaće postigao je fudbaler Juventusa Aleks Sandro, koji je u 29. minutu zatresao sopstvenu mrežu.Jedini gol za šampiona Italije postigao je Miralem Pjanić u 89. minutu.Bivši igrač Crvene zvezde i sadašnji član Đenove Darko Lazović asistirao je kod drugog gola svog tima. On je bio starter, a zamenjen je u 68. minutu. Nikola Ninković bio je na klupi za rezerve. Đenova je prekinula niz od tri utakmice bez pobede i popela se na deveto mesto na tabeli sa 19 bova. Juventus je prekinuo niz od četiri pobede, ali je zadržao prvo mesto na tabeli sa 33 boda i ima četiri više od drugoplasiranog Milana.