• Elitserien, Relegation/Promoti...
    Onnereds HK 19:00 HK Aranäs Promene rezultata
  • Elitserien, Relegation/Promoti...
    OV Helsingborg 19:15 Västerasirsta HF Promene rezultata
  • Fukukoa, Singles Qualifying W-...
    Rioux, Lisa-Marie 0 5 0 0 Miyamura, Miki 1 7 2 1
  • Fukukoa, Singles Qualifying W-...
    Omae, Akiko 0 3 5 0 Minokoshi, Mai 1 6 2 1
  • Fukukoa, Singles Qualifying W-...
    Kinard, Tori 1 6 1 1 Frech, Magdalena 0 2 2 0
  • Fukukoa, Singles Qualifying W-...
    Kato, Miyu 1 6 2 1 Okamura, Kyoka 0 1 2 0
  • Obregon, Singles W-C15-MEX-03A
    Kukharchuk, Nika 0 0 0 Segarelli, Francesca 0 5 0
  • Busan, South Korea
    Zhang, ZE 04:00 Thompson, Jordan
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    Gai, AO 04:00 Embree, Lauren
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    Liebens, Klaartje 0 0 Gao, Xinyu 0 0
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    LU, Jia-Jing 04:00 Liu, Chang
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    Zhao, DI 04:00 Kuwata, Hiroko
  • Busan, South Korea
    Nielsen, Frederik 04:00 Kim, Young Seok
  • Busan, South Korea
    Corrie, Edward 04:00 Marchenko, Illya
  • Busan, South Korea
    Kudla, Denis 04:00 Lim, Yong-Kyu
  • Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Sawayanagi, Riko 04:30 Sema, Erika
  • Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Broady, Naomi 04:30 Imanishi, Miharu
  • Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Morgina, Anna 04:30 Pliskova, Kristyna
  • Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Ninomiya, Makoto 04:40 Muramatsu, Chihiro
  • Thailand F3, Singles
    Takeuchi, Kento 05:00 Nakamura, Ren
  • Thailand F3, Singles
    Kondo, Hiroki 05:00 Wattanakul, Singekrawee
  • Thailand F3, Singles
    Jayaprakash, Mohit Mayur 05:00 Tanasugarn, Chaleechan
  • Obregon, Doubles W-C15-MEX-03A
    Marquina A / Williams T A 05:05 Urbina N / Vyrlan K K
  • Busan, South Korea
    Lacko, Lukas 05:20 Saville, Luke
  • Busan, South Korea
    Barton, Matthew 05:20 Soeda, GO
  • Busan, South Korea
    Jung, Jason 05:20 Kutrovsky, Dimitar
  • Busan, South Korea
    LU, Yen-Hsun 05:20 Hong, Seong Chan
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    Zheng, Saisai 06:00 You, Xiaodi
  • Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Yonemura, Akiko 06:00 Wongteanchai, Varatchaya
  • Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Eguchi, Misa 06:00 Dunne, Katy
  • Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Morita, Ayumi 06:00 De Vroome, Indy
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    Wang, Yafan 06:00 Xun, Fang Ying
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    YE, Qiu YU 06:00 XU, Yi-Fan
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    Ivakhnenko, Valentyna 06:00 Wang, Qiang
  • Fukukoa, Doubles W-C50-JPN-01A
    Mestach A-S / Webley-Smith E 06:10 Hibino N / Kato M
  • Thailand F3, Singles
    Sornbutnark, Warit 06:30 Isarow, Pruchya
  • Thailand F3, Singles
    Kawin, Patcharapol 06:30 Khunjan, Nawakarn
  • Thailand F3, Singles
    Onozawa, Arata 06:30 Ochi, Makoto
  • Busan, South Korea
    Nguyen, Daniel 07:00 Sela, Dudi
  • Busan, South Korea
    Nam, JI Sung 07:00 Niki, Takuto
  • Busan, South Korea
    Moriya, Hiroki 07:00 Skugor, Franko
  • Busan, South Korea
    Zemlja, Grega 07:00 Wang, Jimmy
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    Guarachi, Alexa 07:30 Raina, Ankita
  • Fukukoa, Doubles W-C50-JPN-01A
    Hozumi E / Namigata J 07:30 Okadaue C / Tanaka Y
  • Fukukoa, Doubles W-C50-JPN-01A
    Sema E / Sema Y 07:30 Hisami K / Inoue A
  • Fukukoa, Doubles W-C50-JPN-01A
    Inoue M / Omae A 07:30 Hisamitsu S / Yasuda Y
  • Karshi, Uzbekistan
    Novak, Dennis 07:30 Ivanov, Vladimir
  • Karshi, Uzbekistan
    Milojevic, Nikola 07:30 Fayziev, Sanjar
  • Karshi, Uzbekistan
    Sikora, Adrian 07:30 Menendez-Maceiras, Adrian
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    Zhang, Ling 07:30 WU, Yunjun
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    Liu, Fangzhou 07:30 Han, Xinyun
  • Karshi, Uzbekistan
    Myneni, Saketh 07:30 Matsukevitch, Denis
  • Thailand F3, Singles
    Wachiramanowong, Kittipong 08:00 Santillan, Akira
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    Zhang, Yuxuan 08:00 Naydenova, Aleksandrina
  • Thailand F3, Singles
    Tanthaseraneewat, Suthinan 08:00 Mott, Blake
  • Thailand F3, Singles
    Ito, Yuichi 08:00 Hochwalt, Tyler
  • Busan, South Korea, Doubles
    Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 08:20 Cluskey J / O'Hare D
  • Busan, South Korea, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 08:20 Smith J-P / Thompson J
  • Busan, South Korea
    Bolt, Alex 08:20 Groth, Samuel
  • Romania F1, Singles
    Grigorita, Alexandru 08:30 Braun, Alexander
  • Romania F1, Singles
    Weissborn, Tristan-Samuel 08:30 Crapcenco, Andrei
  • Romania F1, Singles
    Mugevicius, Lukas 08:30 Sulea, Tudor Cristian
  • Israel F5, Singles
    Karlovskiy, Evgeny 08:30 Wagner, Sebastian
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Pushkarevsky, Alona 08:30 Lodzki, Sean
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Piskun, Oleksandra 08:30 Shlomo, Keren
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Codino, Fiona 08:30 Patiuk, Valeria
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Dmitrieva, Sofia 08:30 Tolibova, Sadafmoh
  • Busan, South Korea, Doubles
    LEE H-H / Saville L 09:00 Chung H / Lim Y-K
  • Anning, Doubles W-C75-CHN-07A
    XU Y F / Zheng S 09:00 GAI A / Xun F
  • Anning, Doubles W-C75-CHN-07A
    Ivakhnenko V / Sharipova S 09:00 BAI A / Kuwata H
  • Turkey F18, Singles
    Adanali, Mert 09:00 Bellier, Antoine
  • Turkey F18, Singles
    Salman, Omar 09:00 Bonzi, Benjamin
  • Turkey F18, Singles
    Miedler, Lucas 09:00 Nys, Hugo
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Topsel, Muge 09:00 Aponasenko, Vasilisa
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Reichel, Lena 09:00 Ghitescu, Andreea
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Kuzmova, Viktoria 09:00 Lysakova, Antonina
  • Karshi, Uzbekistan
    Krstin, Pedja 09:00 Bhambri, Yuki
  • Karshi, Uzbekistan
    Donskoy, Evgeny 09:00 Ramanathan, Ramkumar
  • Karshi, Uzbekistan
    Ayap, Sagadat 09:00 Becker, Richard
  • Karshi, Uzbekistan
    Betov, Sergey 09:00 Karimov, Djurabeck
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Krolitzky, Shelly 09:00 Bogoslavets, Anna
  • Thailand F3, Singles
    Dome, Andre 09:30 Burapharitta, Phassawit
  • Italy F8, Singles
    Prevosto, Luca 09:30 Borgo, Francesco
  • Italy F8, Singles
    Raab, Demian 09:30 Colella, Alessandro
  • Italy F8, Singles
    Rizzuti, Giovanni 09:30 Martinez, Mateo Nicolas
  • Italy F8, Singles
    Galoppini, Davide 09:30 Heras, Patricio
  • Italy F8, Singles
    Fortuna, Claudio 09:30 Reissig, Nicolas
  • Italy F8, Singles
    Hemery, Calvin 09:30 Jastraunig, Lukas
  • Thailand F3, Singles
    Rawat, Sidharth 09:30 Okamura, Issei
  • Thailand F3, Singles
    Singh, Karunuday 09:30 Tashi, Vullnet
  • Sweden F2, Singles
    Podzus, Martins 09:45 Brydolf, Patrik
  • Sweden F2, Singles
    Sekulic, Milos 09:45 Appelgren, Daniel
  • Sweden F2, Singles
    Mridha, Jonathan 09:45 Bjerke, Joachim
  • Sweden F2, Singles
    Renard, Lucas 09:45 Zeballos, Federico
  • Sweden F2, Singles
    Simonsson, Fred 09:45 Linzer, Michael
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Allgurin, Ellen 09:45 Rinaldo Persson, Kajsa
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Zaja, Anna 09:45 Rohde-Moe, Caroline
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Borjeson, Hanna 09:45 Lister, Cornelia
  • Israel F5, Singles
    Goldengoren, Tal 10:00 Tamir, Daniel
  • Egypt F17, Singles
    Allouch, Khalid 10:00 Dobek, Mitchell
  • Israel F5, Singles
    Kovalenko, Yuriy 10:00 Paris, Joshua
  • Egypt F17, Singles
    Jdi, Mehdi 10:00 Evans, Daniel
  • Israel F5, Singles
    Morozov, Arseniy 10:00 Weintraub, Amir
  • Egypt F17, Singles
    Frigerio, Lorenzo 10:00 Papik, Tomas
  • Israel F5, Singles
    Elia, Alon 10:00 Cukierman, Daniel
  • Egypt F17, Singles
    Gorodetsky, Vladislav 10:00 Ejupovic, Elmar
  • Madrid, Spain, Doubles
    Isner J / Verdasco F 10:00 Cuevas P / Marrero D
  • Madrid, Spain, Doubles
    Peya A / Soares B 10:00 Lopez F / Mirnyi M
  • Aix en Provence, France, Doubl...
    Fleming C / Marray J 10:00 Jaziri M / Petzschner P
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Lazareva, Margarita 10:00 Wachaczyk, Julia
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Siedliska, Natalia 10:00 Baluu, Sharrmadaa
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Forys, Weronika Jasmina 10:00 Maciejewska, Zuzanna
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Hruba, Marina 10:00 Lehnert, Katharina
  • Mytilene, Singles W-C10-GRE-07...
    Antonakis, Emmanouela 10:00 Smith, Kristina N
  • Mytilene, Singles W-C10-GRE-07...
    Belenova, Elena 10:00 Garcia Perez, Georgina
  • Aix en Provence, France, Doubl...
    Beck A / Millman J 10:00 Daniel M / Moser F
  • Aix en Provence, France, Doubl...
    Herbert P-H / Matieu P-H 10:00 Monroe N / Sitak A
  • Aix en Provence, France
    Marti, Yann 10:00 Eysseric, Jonathan
  • Madrid, Spain, Doubles
    Hsieh S-W / Pennetta F 10:00 Kudryavtseva A / Pavlyuchenkova A
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Manjon Mihalic, Nadja 10:00 Tholey, Lea
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Riley, Alexandra 10:00 Radovcic, Lulu
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Plipuech, Plobrung 10:00 Korzhova, Ekaterina
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Clerici G / Drew J 10:00 Chalaganidze T / Denisenko V
  • Romania F1, Singles
    Luncanu, Petru-Alexandru 10:00 Iliescu, Berk
  • Romania F1, Singles
    Jecan, Mircea-Alexandru 10:00 Mastrelia, Antonio
  • Romania F1, Singles
    Tatomir, Luca Georg 10:00 Crivoi, Victor
  • Madrid, Spain
    Kuznetsova, Svetlana 10:00 Stosur, Samantha
  • Aix en Provence, France
    Przysiezny, Michal 10:00 Zverev, Alexander
  • Madrid, Spain
    Wozniacki, Caroline 10:00 Radwanska, Agnieszka
  • Madrid, Spain, Doubles
    Kops-Jones R / Spears A 10:00 Mladenovic K / Pliskova K
  • Madrid, Spain
    Safarova, Lucie 10:00 Vinci, Roberta
  • Israel F5, Singles
    Botzer, Bar Tzuf 10:00 Belfer, Dor
  • Turkey F18, Singles
    Bellotti, Riccardo 10:30 Ehrat, Sandro
  • Turkey F18, Singles
    Trinker, Jonas 10:30 Marsalek, James
  • Turkey F18, Singles
    Browne, Scott 10:30 Geens, Clement
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Wahl, Dominique 10:30 Cepelyte, Agne
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Tehrani, Tina 10:30 Fernandes, Mafalda
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Gonen, Sultan 10:30 Kajevic, Ena
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Buyukakcay, Cagla 10:30 Korpatsch, Tamara
  • Karshi, Uzbekistan
    Grigelis, Laurynas 10:30 Horansky, Filip
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Zarazua, Renata 10:30 Falconi, Irina
  • Karshi, Uzbekistan
    Gabashvili, Teimuraz 10:30 Ismailov, Temur
  • Karshi, Uzbekistan
    Karatsev, Aslan 10:30 Shyla, Yaraslau
  • Aix en Provence, France
    Gombos, Norbert 10:30 Mayer, Florian
  • Aix en Provence, France
    Montanes, Albert 10:30 Hamou, Maxime
  • Aix en Provence, France
    Zopp, Jurgen 10:30 Jaziri, Malek
  • Israel F5, Singles
    Elbaz, Shahar 10:30 Patael, Ben
  • Spain F12, Singles
    Zapata Miralles, Bernabe 11:00 Igoshin, Alexander
  • Spain F12, Singles
    Oliveira, Goncalo 11:00 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Spain F12, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 11:00 Nieto, Alberto
  • Spain F12, Singles
    Castellon Guasch, Sergio 11:00 Barranco, Sergio
  • Croatia F8, Singles
    Sabanov, Matej 11:00 Banes, Maverick
  • Croatia F8, Singles
    Barrere, Gregoire 11:00 Ternar, Tomislav
  • Croatia F8, Singles
    Inzerillo, Jerome 11:00 Sabanov, Ivan
  • Croatia F8, Singles
    Soloviev, Nicolai 11:00 Faber, Mateo
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Paterova, Dominika 11:00 Lukas, Tena
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Vdovenco, Anastasia 11:00 Gjorcheska, Lina
  • Madrid, Spain
    Tomljanovic, Ajla 11:00 Azarenka, Victoria
  • Madrid, Spain
    Lepchenko, Varvara 11:00 Strycova, Barbora
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Friedsam, Anna-Lena 11:00 Kan, Victoria
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Martic, Petra 11:00 Mihalikova, Tereza
  • Madrid, Spain, Doubles
    Jans-Ignacik K / Klepac A 11:00 Mattek-Sands B / Safarova L
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Cepede Royg, Veronica 11:00 Kalinina, Anhelina
  • Madrid, Spain
    Kvitova, Petra 11:00 Vandeweghe, Coco
  • Italy F8, Singles
    Habrman, Milan 11:00 Cammarata, Alberto
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Strakhova, Valeriya 11:00 Natali, Marianna
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Hon, Priscilla 11:00 Pervushina, Olesya
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Bucsa, Cristina 11:00 Knezevic, Jovana
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Huber, Luisa Marie 11:00 Svarre, Frederikke
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Guerrero Alvarez, Eva 11:00 Moratelli, Angelica
  • Nigeria F2, Singles
    Klec, Ivo 11:00 Korshunov, Stanislav
  • Nigeria F2, Singles
    Paul, Christian 11:00 Forchap, David Chaplefeh
  • Nigeria F2, Singles
    Rakotondramanga, Antso 11:00 Baughman, Deiton
  • Nigeria F2, Singles
    Pecotic, Matija 11:00 Oringa, David
  • Sweden F2, Singles
    Dellien, Hugo 11:15 Taylor, Sam
  • Sweden F2, Singles
    Choinski, Jan 11:15 Blomgren, Tobias
  • Sweden F2, Singles
    Clayton, Scott 11:15 Eriksson, Markus
  • Sweden F2, Singles
    Pauffley, Neil 11:15 Jotovski, Tomislav
  • Sweden F2, Singles
    Madaras, Dragos Nicolae 11:15 Reichelt, Timon
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Leivo, Ella 11:15 Bjork, Linnea
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Jarlskog, Ida 11:15 Cabaj Awad, Jacqueline
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Schaeder, Laura 11:15 Njuki, Brenda
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Vulf, Avital 11:30 Scholsen, Helene
  • Egypt F17, Doubles
    Andrzejczuk A / Wojnar B 11:30 Malakhov V / Pechalov M
  • Egypt F17, Doubles
    Drzewiecki K / Smola M 11:30 Bessire F / Segal L
  • Egypt F17, Doubles
    Lawrence E / Lawrence K 11:30 Blumenberg A / Tutu M
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Bonic, Barbara 11:30 Alves, Maria Fernanda
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Brozda, Olga 11:30 Kolarova, Veronika
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Rohanova, Petra 11:30 Adamescu, Cristina
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Novotna, Natalie 11:30 Zlochova, Zuzana
  • Mytilene, Singles W-C10-GRE-07...
    Tsesmetzi, Marianthi 11:30 Sokiran, Anna
  • Mytilene, Singles W-C10-GRE-07...
    Rentouli, Anastasia 11:30 Siopacha, Maria
  • Romania F1, Singles
    Dubarenco, Maxim 11:30 De Waard, Steven
  • Romania F1, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 11:30 Dischinger, Eduardo
  • Romania F1, Singles
    Craciun, Teodor-Dacian 11:30 Lazov, Alexander
  • Israel F5, Singles
    Saveljev, Emil 11:30 Bar, Dekel
  • Israel F5, Singles
    Bakshi, Edan 11:30 Kobelt, Peter
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Bolkvadze, Mariam 11:30 Fayol, Clemence
  • Aix en Provence, France
    Kapas, Andriej 11:50 Munoz-De La Nava, Daniel
  • Karshi, Uzbekistan
    Ghedin, Riccardo 11:50 Klein, Brydan
  • Karshi, Uzbekistan
    Gakhov, Ivan 11:50 Zhyrmont, Dzmitry
  • Aix en Provence, France
    Kavcic, Blaz 11:50 Millman, John
  • Aix en Provence, France
    Guez, David 11:50 Cervantes Huegun, Inigo
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Eraydin, Basak 12:00 Botto, Bianca
  • Tunis, Doubles W-C50-TUN-01A
    Irigoyen M / Kania P 12:00 Konig P / Podoroska N
  • Tunis, Doubles W-C50-TUN-01A
    Shapatava S / Vasylyeva A 12:00 Kolar N / Neuwirth Y
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Zanevska, Maryna 12:00 Bertens, Kiki
  • Turkey F18, Singles
    Elistratov, Evgeny 12:00 Panak, Yvo
  • Turkey F18, Singles
    Weidinger, Dominic 12:00 Yuksel, Anil
  • Turkey F18, Doubles
    Chervyakov F / Taweel I H 12:00 Sakhabutdinov R / Shchaya-Zubrov P
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Brogan, Anna 12:00 Vangelova, Ani
  • Aix en Provence, France, Doubl...
    Haase R / Qureshi A-U-h 12:00 Skupski K / Skupski N
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-18A
    Bukhanko A / Saidova S 12:00 Parviainen K / Pasanen M-E
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-18A
    Lyukshinova E / Palkina K 12:00 Kulikova Y / Kuzina S
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Rogowska, Olivia 12:00 Bonaventure, Ysaline
  • Karshi, Uzbekistan
    Chen, TI 12:00 Ebden, Matthew
  • Rome, Italy
    Authom, Maxime 12:00 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Rome, Italy
    Melzer, Gerald 12:00 Daniel, Taro
  • Rome, Italy
    Khachanov, Karen 12:00 Cachin, Pedro
  • Rome, Italy
    Cipolla, Flavio 12:00 Brown, Dustin
  • Algeria F1, Singles
    Perez Sanz, David 12:00 Chala, Remy
  • Algeria F1, Singles
    Djurdjevic, Bogdan 12:00 Mokhtari, Reda
  • Algeria F1, Singles
    Correia Passos DO Carmo, Jordan 12:00 Nastasi, Ugo
  • Cagnes-sur-mer, Doubles W-C100...
    Chan C-W / Chuang C-J 12:00 BUA T / Seguel D
  • Israel F5, Singles
    Reznik, Oran 12:00 Martin, Toby
  • Madrid, Spain
    Duque Marino, Mariana 12:15 Sharapova, Maria
  • Karshi, Uzbekistan, Doubles
    Ayap S / Khabibulin T 12:30 Bhambri Y / Menendez-Maceiras A
  • Spain F12, Singles
    Martos Gornes, Sergio 12:30 Amoros Ramos, Pol
  • Spain F12, Singles
    Valeriano, Alex 12:30 Arenas-Gualda, Ivan
  • Spain F12, Singles
    Semjan, Marek 12:30 Garrobe Guilera, Oriol
  • Croatia F8, Singles
    Gorsic, David 12:30 Pehar, Antun
  • Croatia F8, Singles
    Melchiorre, Davide 12:30 Lojda, Dusan
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Mikulcic, Ema 12:30 Zidansek, Tamara
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Cuypers, Dorien 12:30 Remondina, Anna-Giulia
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Pislak, Manca 12:30 Zimmermann, Kimberley
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Luknarova, Zuzana 12:30 Pantuckova, Magdalena
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Momkoonthod T / Plipuech P 12:30 Burillo Escorihuela I / Wallace I
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Genesse Y / Khabarova E 12:30 Manjon Mihalic N / Yang Y
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Radovcic L / Radovcic P 12:30 Konotoptseva D / Korzhova E
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Gilchrist N / Riley A 12:30 Benackova K / Wang Z
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Voracova, Renata 12:30 Krunic, Aleksandra
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Beygelzimer, Yuliya 12:30 Lekaj, Adrijana
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Rodina, Evgeniya 12:30 Sramkova, Rebecca
  • Italy F8, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 12:30 Bonadio, Riccardo
  • Italy F8, Singles
    Roncalli, Simone 12:30 Giacalone, Omar
  • Italy F8, Singles
    Rondoni, Pietro 12:30 Naso, Gianluca
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Piran, Alessia 12:30 Marquard, Audrey
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Bellucco, Marta 12:30 LI, Yuenu
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Pratesi, Martina 12:30 Arcidiacono, Federica
  • Nigeria F2, Singles
    Quigley, Eric 12:30 Payne, Howard Murphy
  • Nigeria F2, Singles
    Cortes Alcaraz, Aaron 12:30 Vorster, Tucker
  • Nigeria F2, Singles
    Crowley, Keith-Patrick 12:30 Chanakira, Tinotenda
  • Nigeria F2, Singles
    Merunka, Stefan 12:30 Zannou, Timothee
  • Sweden F2, Doubles
    Brunstrom J / Eriksson M 12:45 Forsell O / Madaras D N
  • Sweden F2, Doubles
    Bergstrom F / Holm A 12:45 Mridha J / Simonsson F
  • Sweden F2, Doubles
    Hyrkkonen P / Virtanen P 12:45 Adaktusson J / Blomgren T
  • Sweden F2, Doubles
    Appelgren D / Ymer M 12:45 Samuelsson C / Taylor S
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Mokh, Maria 12:45 Daniels, Carolin
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    EK, Emma 12:45 Stokke, Melanie
  • Sweden F2, Doubles
    Brydolf P / Renard L 12:45 Jotovski T / Sekulic M
  • Sweden F2, Doubles
    Forberg Skogeng A / Solberg C 12:45 Moebius P / Noren A
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Marinkovic, Bojana 13:00 Vismane, Daniela
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Rojek, Aleksandra 13:00 Kvatsabaia, Sofia
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Argyelan, Csilla 13:00 Skrzypczynska, Joanna
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Holanova, Nina 13:00 Proese, Natalie
  • Madrid, Spain
    Dimitrov, Grigor 13:00 Young, Donald
  • Romania F1, Singles
    Margaroli, Luca 13:00 Bobrov, Bogdan
  • Romania F1, Singles
    Cociasu, Andrei 13:00 Cornea, Vlad Victor
  • Romania F1, Singles
    Wagner, Bastian 13:00 Levin, Justyn
  • Madrid, Spain
    Mayer, Leonardo 13:00 Muller, Gilles
  • Aix en Provence, France
    Ghem, Andre 13:00 Beck, Andreas
  • Aix en Provence, France
    Nedovyesov, Oleksandr 13:00 Golubev, Andrey
  • Madrid, Spain
    Monfils, Gael 13:00 Troicki, Viktor
  • Aix en Provence, France
    Elias, Gastao 13:00 Mathieu, Paul-Henri
  • Madrid, Spain
    Pavlyuchenkova, Anastasia 13:00 Errani, Sara
  • Madrid, Spain
    Cuevas, Pablo 13:00 Ramos, Albert
  • Israel F5, Doubles
    Barry S / Karlovskiy E 13:00 Elbaz S / Radionov M
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Khazaniuk, Deniz 13:00 Tahan, Maya
  • Ashkelon, Doubles W-C10-ISR-01...
    Biran S / Lodzki S 13:00 Dmitrieva S / Piskun O
  • Rome, Italy, Doubles
    Molteni A / Trungelliti M 13:20 Jebavy R / Molchanov D
  • Aix en Provence, France, Doubl...
    Bachinger M / Meffert D 13:20 Brunstrom J / Erlich J
  • Rome, Italy
    Bedene, Aljaz 13:20 Baldi, Filippo
  • Rome, Italy
    Cecchinato, Marco 13:20 Marcora, Roberto
  • Rome, Italy
    Mertl, Jan 13:20 Berrettini, Matteo
  • Egypt F17, Doubles
    Gorodetsky V / Pashayan D 13:30 Desyatnik A / Pavlov A
  • Egypt F17, Doubles
    Hossam K / Osama M 13:30 Erguden U B / Ilkel C
  • Egypt F17, Doubles
    Dobek M / Van Orderlain D 13:30 Allouch K / Jdi M
  • Tunis, Doubles W-C50-TUN-01A
    Kerkhove L / Vrljic A 13:30 BEN Abdallah Y / Charrad O
  • Tunis, Doubles W-C50-TUN-01A
    Perrin C / Shinikova I 13:30 Ozgen P / Soylu I
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Mrdeza, Tereza 13:30 Linette, Magda
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Parmentier, Pauline 13:30 Kulichkova, Elizaveta
  • Turkey F18, Doubles
    Miedler L / Neuchrist M 13:30 Guliyev A / Manafli A
  • Turkey F18, Doubles
    Adanali M / Haylaz M 13:30 Karelin I / Strachan B
  • Turkey F18, Doubles
    Kehyayan J D / Skobelev S 13:30 Bonzi B / Reboul F
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-18A
    HE J / Kang S 13:30 Kulikova V / Pogrebnyak V
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-18A
    Aponasenko V / Schmidt C 13:30 Dascalu N-C / Rosatello C
  • Algeria F1, Singles
    Bouchareb, Yasser 13:30 Bendiffallah, Walid
  • Algeria F1, Singles
    Thivant, Yannick 13:30 Van Der Lans, Fabian
  • Algeria F1, Singles
    Glancy, Daniel 13:30 Yasri, Hichem
  • Cagnes-sur-mer, Doubles W-C100...
    Klemenschits S / Sasnovich A 13:30 Remy V / Temin M
  • Ashkelon, Doubles W-C10-ISR-01...
    Kimhi M / Krolitzky S 13:30 Patiuk V / Shlomo K
  • Spain F12, Singles
    Irigaray Guarne, Pablo 14:00 Granollers-Pujol, Gerard
  • Spain F12, Singles
    Guell Bartrina, Eduard 14:00 Munoz-Abreu, Jordi
  • Croatia F8, Singles
    Razborsek, Nik 14:00 Walterscheid-Tukic, Nikolas
  • Croatia F8, Singles
    Constantinovici, Robert 14:00 Radinski, Aljaz
  • Croatia F8, Singles
    Raspudic, Franjo 14:00 Mijic, Ivo
  • Croatia F8, Singles
    Portmann, Leandro 14:00 Beran, Martin
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Smirnova, Victoria 14:00 Perper, Alexandra
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Spremo, Milana 14:00 Maggen, India
  • Trnava, Doubles W-C100-SVK-02A
    Krejsova P / Lottner A 14:00 Galfi D / Kasatkina D
  • Trnava, Doubles W-C100-SVK-02A
    Bogdan E / Kovinic D 14:00 Beygelzimer Y / Gasparyan M
  • Italy F8, Doubles
    Licciardi P / Oradini G 14:00 Jastraunig L / Reissig N
  • Italy F8, Doubles
    Enache A / Prevosto L 14:00 Galoppini D / Maccari F
  • Italy F8, Doubles
    Chiurulli D / Raab D 14:00 Rizzuti G / Yamasaki J
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Guimaraes Y / Svarre F 14:00 Eikeri U / Strakhova V
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Cucca M / Moratelli A 14:00 Pervushina O / Zabirova A
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Lombardo B / Masini M 14:00 Ladurner J / Simic J
  • Nigeria F2, Doubles
    Borges Pereira K / Cortes Alcaraz A 14:00 Baughman D / Quigley E
  • Nigeria F2, Doubles
    Cooper J / Klec I 14:00 Mohammed M / Ubon J I
  • Nigeria F2, Doubles
    Enosoregbe C / Molaoa R 14:00 Michael M / Mugabe D
  • Nigeria F2, Doubles
    Chetty J / Forchap D C 14:00 Nedunchezhiyan J / Pecotic M
  • Karshi, Uzbekistan, Doubles
    Donskoy E / Ebden M 14:00 Fayziev S / Karimov D
  • Madrid, Spain, Doubles
    Arruabarrena L / Begu I-C 14:15 Dushevina V / Martinez Sanchez M J
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Kaufinger I / Wulcan P 14:15 Corning V M / Ornberg M
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Daniels C / Schaeder L 14:15 Malm M / Rinaldo Persson K
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Luttikhuis N / Van Dijkman I 14:15 Burk B / Milicevic E
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Cabaj Awad J / Poikajarvi R 14:15 Hermann A / Wikberg H
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Allgurin E / Njuki B 14:15 EK E / Rosenqvist J
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Thell Lenntorp A / Thell Lenntorp K 14:15 Rohde-Moe C / Stokke M
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Leivo E / Tuomi T 14:15 Jarlskog I / Ostlund F
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Bjork L / Sofradzija A 14:15 Lister C / Lizarazo Y
  • Aix en Provence, France
    Lestienne, Constant 14:20 Pereira, Jose
  • Madrid, Spain
    Tsonga, Jo-Wilfried 14:20 Rosol, Lukas
  • Aix en Provence, France
    Pouille, Lucas 14:20 Halys, Quentin
  • Madrid, Spain
    Gimeno-Traver, Daniel 14:20 Kyrgios, Nick
  • Madrid, Spain, Doubles
    Cabal J S / Mannarino A 14:20 Bolelli S / Fognini F
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Czarnik, Paulina 14:30 Fourouclas, Natasha
  • Mytilene, Doubles W-C10-GRE-07...
    Kushkhova A / Pradova M 14:30 Belenova E / Vogelsang E
  • Mytilene, Doubles W-C10-GRE-07...
    Horackova G / Peckl K 14:30 Stefanou A / Tona M
  • Romania F1, Singles
    Andres, Mark-Flavius 14:30 Dima, Dragos
  • Romania F1, Singles
    Patrui, Andrei 14:30 Popko, Dmitry
  • Romania F1, Singles
    Vilardo, Francesco 14:30 Blecha, Jan
  • Rome, Italy, Doubles
    Koolhof W / Middelkoop M 14:40 Martin A / Podlipnik-Castillo H
  • Rome, Italy, Doubles
    Sonego L / Travaglia S 14:40 Marcan D / Sancic A
  • Rome, Italy
    Starace, Potito 14:40 Kravchuk, Konstantin
  • Rome, Italy
    Pavlasek, Adam 14:40 De Greef, Arthur
  • Tunis, Doubles W-C50-TUN-01A
    Arcangioli M / Paquet C 15:00 Kostova E / Leykina P
  • Tunis, Doubles W-C50-TUN-01A
    Burger C / Mertens E 15:00 Knoll X / Savinykh V
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Maria, Tatjana 15:00 Oprandi, Romina
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Razzano, Virginie 15:00 Johansson, Mathilde
  • Madrid, Spain
    Pliskova, Karolina 15:00 Garcia, Caroline
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Brito, Fernanda 15:00 Farfan, Daniela
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Vazquez, Maria Del Rosario 15:00 Rescaldani, Francesca
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Mercier, Margot 15:00 Jacobo, Sheila
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Chlpac, Agustina 15:00 Petit, Stephanie Mariel
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Fett, Jana 15:00 Babos, Timea
  • Argentina F4, Singles
    Gennaro, Dante 15:00 De Gregorio, Nicolas Alejandro
  • Argentina F4, Singles
    Kohen, Alan 15:00 Lipovsek Puches, Tomas
  • Cagnes-sur-mer, Doubles W-C100...
    Glushko J / Pereira T 15:00 Melichar N / Muhammad A
  • Madrid, Spain
    Verdasco, Fernando 15:15 Garcia-Lopez, Guillermo
  • Spain F12, Singles
    Toledo Bague, Pol 15:30 Kuhn, Nicola
  • Croatia F8, Singles
    Khunarikov, Ruslan 15:30 Zekic, Miljan
  • Madrid, Spain, Doubles
    Hingis M / Mirza S 15:30 Husarova J / Olaru R
  • Trnava, Doubles W-C100-SVK-02A
    Kuncikova L / Stuchla K 15:30 Friedsam A-L / Jurikova L
  • Algeria F1, Singles
    Completo, Artur 15:30 Descotte, Matias Franco
  • Algeria F1, Singles
    Kerroum, Mohamed Amine 15:30 Kanar, Jonathan
  • Algeria F1, Singles
    Goyal, Medhir 15:30 Castro, Matias
  • Italy F8, Doubles
    Stefanini J / Trevisan M 15:30 Cammarata A / Moncagatto F
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Bucsa C / Guerrero Alvarez E 15:30 Knezevic J / LI Y
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Bellucco M / Piran A 15:30 Amodeo A / Marquard A
  • Madrid, Spain, Doubles
    Keys M / Raymond L 15:40 Makarova E / Vesnina E
  • Madrid, Spain
    Klizan, Martin 15:40 Granollers, Marcel
  • Madrid, Spain
    Raonic, Milos 15:40 Monaco, Juan
  • Rome, Italy, Doubles
    Authom M / Melzer G 16:00 Arnaboldi A / Cipolla F
  • Rome, Italy, Doubles
    Bedene A / Rice D 16:00 Mertl J / Motti A
  • Rome, Italy, Doubles
    Cecchinato M / Viola M 16:00 Grigoriu P / Paval C
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Foretz, Stephanie 16:00 Coin, Julie
  • Mytilene, Doubles W-C10-GRE-07...
    Smith K N / Sokiran A 16:00 Antonakis E / Nikolopoulou N
  • Mytilene, Doubles W-C10-GRE-07...
    Fafaliou S / Rentouli A 16:00 Gaydarzhi K / Tomic S
  • Croatia F8, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 16:00 Soloviev N / Zyryanov A
  • Croatia F8, Doubles
    De Valk R S / Fong B 16:00 Krawietz K / Woerner P
  • Croatia F8, Doubles
    Hoyt E / O'Mara J 16:00 Barrere G / Inzerillo J
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-02A
    Remondina A-G / Scala C 16:00 Luknarova Z / Zimmermann K
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-02A
    Cascino E / Zerbone J 16:00 Gjorcheska L / Lukas T
  • USA F15, Singles
    Bangoura, Sekou 16:00 Duncan, Walker
  • USA F15, Singles
    Johns, Collin 16:00 Reid, Matt
  • USA F15, Singles
    Aubone, Jean-Yves 16:00 Peralta, Julio
  • Romania F1, Singles
    Apostol, Andrei Stefan 16:00 Dmitriev, Kirill
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Chirico, Louisa 16:00 Kenin, Sofia
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Scholl, Chiara 16:00 Shishkina, Maria
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Lee-Waters, Lindsay 16:00 Graham, Alexa
  • Madrid, Spain
    Svitolina, Elina 16:15 Ivanovic, Ana
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Dodin, Oceane 16:30 Konta, Johanna
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Putintseva, Yulia 16:30 Kucova, Kristina
  • Romania F1, Doubles
    Craciun T-D / Luncanu P-A 16:30 Carpen A-D / Tatomir L G
  • Romania F1, Doubles
    Dischinger E / Mastrelia A 16:30 De Waard S / Van Peperzeel G
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Martinich, Ivania 16:30 Alves, Carolina
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Giangreco Campiz, Camila 16:30 Svinos, Angelique
  • Trnava, Doubles W-C100-SVK-02A
    Cepelova J / Skamlova C 16:30 Kalashnikova O / Rodina E
  • Argentina F4, Singles
    Caratini, Valentino Raul 16:30 Egea, Franco Emanuel
  • Argentina F4, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 16:30 Villanueva, Gonzalo
  • Argentina F4, Singles
    Vellbach, Gustavo 16:30 Gaich, German
  • Cagnes-sur-mer, Doubles W-C100...
    Garcia-Vidagany B / Hesse A 16:30 Abduraimova N / Fomina A
  • Madrid, Spain
    Andujar, Pablo 16:35 Sock, Jack
  • Madrid, Spain, Doubles
    Liang C / Marosi K 16:45 Dellacqua C / Shvedova Y
  • Madrid, Spain, Doubles
    Anderson K / Chardy J 16:55 Bhupathi M / Kyrgios N
  • Madrid, Spain, Doubles
    Giraldo S / Lipsky S 17:00 Cilic M / Troicki V
  • Cali, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Romboli F 17:00 Desein N / Seeberger M
  • Cali, Colombia, Doubles
    Buchanan C / Rola B 17:00 King K / O Brien D
  • Cali, Colombia
    Leite, Wilson 17:00 Kicker, Nicolas
  • Cali, Colombia
    Hernandez-Fernandez, Jose 17:00 Escobar, Gonzalo
  • Rome, Italy
    Ungur, Adrian 17:00 Stepanek, Radek
  • USA F15, Doubles
    Muscheites L / Stropp M 17:00 Colorado M / KU Meza A
  • Cali, Colombia
    Carvajal Torres, Jose Fernando 17:00 Mina, Gianni
  • Cali, Colombia
    Salamanca Caicedo, Carlos 17:00 Jarry, Nicolas
  • Madrid, Spain
    Bautista-Agut, Roberto 17:00 Copil, Marius
  • Algeria F1, Doubles
    Bouchareb Y / Yasri H 17:00 Aissa Khelifa M A / Seda H R
  • Algeria F1, Doubles
    Chala R / Girat Magin V 17:00 Benaissa Y / Mokhtari R
  • Algeria F1, Doubles
    Nastasi U / Thivant Y 17:00 Doumbia S / Glancy D
  • Trnava, Doubles W-C100-SVK-02A
    Krejcikova B / Voracova R 17:00 Kalinina A / Ostapenko J
  • Tunis, Doubles W-C50-TUN-01A
    Moore T / Slater N 17:30 Abaza J / Glatch A
  • Portugal F4, Singles
    Faria, Luis 17:30 Deus, Nuno
  • USA F15, Doubles
    Sabanin Y / Yarkov A 17:30 Estevez M / Mena F
  • USA F15, Doubles
    Scocuglia P / Turini T 17:30 LI Y / Spencer W
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Tig, Patricia Maria 17:30 Valdes, Rianna
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Marand, Sanaz 17:30 Morozova, Alexandra
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Raszkiewicz, Eva 17:30 Nefedova, Anastasia Evgenyevna
  • Madrid, Spain
    Falla, Alejandro 17:30 Kohlschreiber, Philipp
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Ferro, Fiona 18:00 Gavrilova, Daria
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Van Uytvanck, Alison 18:00 Rogers, Shelby
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Beccio, Victoria Ariadna 18:00 Lucero, Carla
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Luini, Sofia 18:00 Ferrero, Melina
  • Trnava, Doubles W-C100-SVK-02A
    Fett J / Lekaj A 18:00 Mihalikova T / Schmiedlova K
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Vega, Maria Constanza 18:00 Perez Rojas, Guadalupe
  • Argentina F4, Singles
    Doria, Luciano 18:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F4, Singles
    Urzua-Rivera, Ricardo 18:00 Feitt, Franco
  • Argentina F4, Singles
    Schwank, Eduardo 18:00 Reche, Tomas
  • Madrid, Spain, Doubles
    Murray J / Peers J 18:20 Mayer L / Monaco J
  • Cali, Colombia
    Romboli, Fernando 18:20 Makiguchi, Ryusei
  • Cali, Colombia
    Rola, Blaz 18:20 Gomez, Juan Sebastian
  • Cali, Colombia
    Buchanan, Chase 18:20 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Madrid, Spain
    Karlovic, Ivo 18:20 Gasquet, Richard
  • Cali, Colombia
    Mantilla, Felipe 18:20 Lama, Gonzalo
  • Madrid, Spain, Doubles
    Monfils G / Tsonga J W 18:50 Dimitrov G / Melzer J
  • Cali, Colombia, Doubles
    Londero J I / Michon A 19:00 Galdos S / Hernandez-Fernandez J
  • Cali, Colombia, Doubles
    Salamanca C / Souto D 19:00 Gonzales R / Walsh D
  • Cali, Colombia
    Santos, Nicolas 19:00 Desein, Niels
  • Portugal F4, Singles
    Sels, Jelle 19:00 Domingues, Joao
  • Portugal F4, Doubles
    Haenle P / Wang T K 19:00 Cunha Silva F / Falcao G
  • USA F15, Doubles
    Aubone J-Y / Mclachlan B 19:00 Alrutz G / Johns C
  • USA F15, Doubles
    Garza D / Peredo A 19:00 Bangoura S / Samardzic O
  • USA F15, Doubles
    Duncan W / Reinberg E 19:00 Anandan B / Shabaz M
  • USA F15, Doubles
    Smith R / Uspensky D 19:00 King D / Peralta J
  • Cali, Colombia
    Andreozzi, Guido 19:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Sanders, Storm 19:00 Hammond, Mercedes
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Crawford, Samantha 19:00 Black, Tornado Alicia
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Hsu, Chieh-Yu 19:00 Ormaechea, Paula
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Piai, Eduarda 19:30 Tomita, Giovanna
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Estable, Julieta 19:30 Capato Camargo, Isabella
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Bonardi, Berta 19:30 De Carli, Maria Agustina
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Carle, Maria Lourdes 19:30 Gatica, Barbara
  • Argentina F4, Singles
    Agamenone, Franco 19:30 Rengel Sierra, Tomas
  • Argentina F4, Singles
    Villarruel, Santiago 19:30 Torre, Eduardo Agustin
  • Madrid, Spain
    Suarez Navarro, Carla 20:00 Goerges, Julia
  • Portugal F4, Singles
    Osorio, Guilherme Wojciechowski 20:00 Sant'Anna, Bruno
  • Mexico F2, Singles
    Alvarez Cerdan, Andres 20:00 Diaz-Figueroa, Christopher
  • Mexico F2, Singles
    Endara, Ivan 20:00 Mendoza, Alejandro
  • Mexico F2, Singles
    Bakalov, Boris Nicola 20:00 Matthews, Oscar Fabian
  • Mexico F2, Singles
    Nunez Aguilera, Alan 20:00 Sarkissian, Alexander
  • Cali, Colombia, Doubles
    Arevalo M / Lapentti G 20:20 Cunha H / Escobar G
  • Cali, Colombia, Doubles
    Gomez E / Maytin R 20:20 Lama G / Smith C
  • Cali, Colombia
    Barrientos, Nicolas 20:20 Lindell, Christian
  • Indian Harbour Beach, Doubles...
    Kenin S / Morozova A 20:30 Boserup J / Pegula J
  • Indian Harbour Beach, Doubles...
    Ianchuk O / Khromacheva I 20:30 Daniell A K / Januskova P
  • Indian Harbour Beach, Doubles...
    Gabueva A / Stevenson A 20:30 Molinero F / Tig P M
  • Madrid, Spain
    Sousa, Joao (POR) 21:30 Wawrinka, Stanislas
  • Mexico F2, Singles
    Echazu, Mauricio 21:30 Gonzalez Aramburu, Jorge Enrique
  • Mexico F2, Singles
    Sanchez Montemayor, Manuel 21:30 Hach Verdugo, Hans
  • Mexico F2, Singles
    Panta Herreros, Jorge Brian 21:30 Martinez, Luis David
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Townsend, Taylor 22:00 Oosterhout, Erica
  • Mexico F2, Singles
    Bazrganian, Sahak 23:00 Hank, Tigre
  • Mexico F2, Doubles
    EL Mihdawy A / Kryvonos N 23:00 Matthews O F / Nicholas J H
  • Mexico F2, Doubles
    Resendiz Dominguez M / Rodriguez Rodriguez J A 23:00 Chaplin J / Sarkissian A
  • Indian Harbour Beach, Doubles...
    Jegiolka J / Ormaechea P 23:30 HSU C-Y / Moore J

Uzalud besneo

Vuković izgubio živce: Pizdurine jedne!

Ostali sportovi

Autor:

Selektor rukometne reprezentacije Srbije Veselin Vuković zamerio igračima na nezalaganju u finišu meča protiv Hrvatske

Veselin Vuković

Veselin Vuković

Selektor rukometaša Srbije Veselin Vuković žestoko je opleo po svojim igračima tokom tajm-auta u finišu meča protiv Hrvatske na Olimpijskim igrama. Vuković je zamerio srpskim rukometašima da se ne zalažu dovoljno, pa je logična posledica toga bila i ubedljivi poraz 31:23 u meču 2. kola.

- Za pet minuta se vraćamo dve godine unazad, bre. Pizdurine jedne! Pa, što se ne vraćamo? Nije isto osam razlike i pet razlike, ljudi! Na šta to liči - zapitao se selektor Vuković.
Šef stručnog štaba potom je pojedinačno prozvao neke od igrača koji su u akciji koja je prethodila šetali po terenu i nisu zaustavili kontranapad Hrvata.
- Zašto se ne vraćaš? Što se ti ne vraćaš? Što se ti nisi vratio? Na šta to liči? Svaki gol se računa. Zašto se nismo vratili sad? Zato što nas mrzi. Igramo ozbiljnu utakmicu, bre - besneo je Vuković.
Srbija je posle dva kola bez osvojenog boda, ali više od poraza boli loša igra u duelima sa Španijom i Hrvatskom. U narednim mečevima aktuelni vicešampioni Evrope igraju protiv Danske, Mađarske i Južne Koreje i biće im potrebna mnogo bolja igra kako se probili u četvrtfinale.
Ovo inače nije prvi put na Olimpijskim igrama u Londonu da dođe do razmiria između selektora i igrača. Dva dana ranije selektor odbojkašica Zoran Terzić ušao je u verbalni sukob sa Jovanom Brakočević. S obzirom na velike tenzije koje prate mečeve na važnim takmičenjima, sasvim je razumljivo da se ovakvi verbalni sukobi dešavaju, a nama ostaje nada je igračima savet pomogao i da će u narednim mečevima biti na visini zadatka.

 

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Očigledno je da je pozivanje na Vučića uzelo maha, a on je svestan da mu to nanosi štetu Dušan Janjić, politički analitičar

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!