IZBORNA NOĆ NA PRVOJ 4. MARTA U 18:30: Saznajte prvi rezultate izbora!

Izbori 2018. -

Prve informacije o ishodu izbora iz minuta u minut, gledaoci Prve televizije moći će da prate večeras od 18:30 u specijalnoj emisiji „Izborna noć“ posvećenoj beogradskim izborima, čiji će domaćini biti Jovana Joksimović i Srđan Predojević.

I ovog puta, pouzdano i brzo Prva informiše gledaoce o toku beogradskih izbora. Videćemo ključne statističke podatke i procene, očekivanja stranačkih kandidata, mišljenja javnih ličnosti kao i prve preliminarne rezultate. Reporteri Prve će pratiti dešavanja u izbornim štabovima kandidata, a u studiju će domaćini emisije, Jovana i Srđan, razgovarati sa mnogobrojnim gostima, analizirati potencijalne šanse i tumačiti pristižuće rezultate glasanja.

Gledaoci Prve će biti prvi koji će, 5 minuta pre svih, saznati preliminarne rezultate CESID-a.

Već sutradan, 5. marta, razbudite se i saznajte najvažnije informacije za početak dana uz “Jutro sa Jovanom i Srđanom” od 06:55 na Prvoj.