REŠIO MEČ: Dejan Lekić doneo podove Sportingu

Hoće ga gol

Nekadašnjem napadaču Zemuna, Crvene zvezde, Osasune i Genčlerbirligija ovo je treći gol u tri uzastopna meča, a četvrti u sezoni

Srpski fudbaler Dejan Leekić, postavio je golom već u 17. minutu konačan rezultat utakmice 14. kola španske Segunde, između Mursije i Sporting Hihona.Poveo je domaćin u 12. minutu pogotkom Molinera, da bi Dejan Lekić samo pet minuta kasnije dao gol za konačnih 1:1. Nekadašnjem napadaču Zemuna, Crvene zvezde, Osasune i Genčlerbirligija ovo je treći gol u tri uzastopna meča, a četvrti u sezoni.

Stefan Šćepović, trenutno prvi strelac Segunde, nije igrao za Sporting zbog obaveza u nacionalnom timu Srbije. Posle 14 mečeva, Sporting je četvrti, a Mursija peta. Oba tima imaju po 21 bod.