Junajted porazom vratio Siti u igru za titulu

Premijer liga

Junajted je odigrao jednu od najlošijih igara u sezoni, tako da je Vigan zasluženo pobedio pogotkom Šona Malonija u 50. minutu. To je šampionu bio prvi poraz još od 4. januara.

BEOGRAD - Fudbaleri Mančester junajteda ponovo su učinili zanimljivom trku za titulu u Premijer ligi, pošto su neočekivano izgubili od slabašnog Vigana sa 1:0. To je iskoristio glavni rival, Mančester siti, koji je savladao VBA sa 4:0 i prišao na pet bodova zaostatka.

Siti je to iskoristio i lako je pobedio Vest Bromvič Albion zahvaljujući Serhiju Agueru koji je postigao dva gola, i pogotku Karlosa Tevesa, kome je ovo bio prvi početak utakmice od kada se vratio u klub.

Mančesterski klubovi imaju do kraja takmičenja još pet utakmica, a treba i da se sastanu 30. aprila. Arsenal je pobedio Vulverhempton sa 3:0 i ima pet bodova prednosti na trećem mestu tabele.

Rezultati utakmica 33. kola fudbalskog prvenstva Engleske: KPR - Svonsi 3:0 Mančester siti - VBA 4:0 Vigan - Mančester junajted 1:0 Vulverhempton - Arsenal 0:3

U utorak igrali: Blekburn - Liverpul 2:3

U ponedeljak: Fulam - Čelsi 1:1 Aston Vila - Stouk 1:1 Everton - Sanderlend 4:0 Njukasl - Bolton 2:0 Totenhem - Norič 1:2