LEVANTE POSLAO LAS PALMAS U DRUGU LIGU: Kampanja doneo trijumf domaćinu u 92. minutu!

PRIMERA

Fudbaleri Levantea pobedili su Kna svom terenu Las Palmas sa 2:1, u utakmici 31. kola španskog prvenstva i osvojili važne bodove za opstanak u ligi.

Levante je poveo u 35. minutu golom Kokea, a izjednačio je David Garsija u 50. minutu. Pobedu Levanteu, tek šestu u prvenstvu, doneo je Hose Kampanja u drugom minutu nadoknade vremena.

Levante zauzima 17. mesto na tabeli sa 31 bodom i ima osam bodova više od Deportiva koji se nalazi u zoni ispadanja.

Las Palmas je pretrpeo 20. poraz u prvenstvu i pretposlednji je na tabeli sa 21 bodom.