PRVI PORAZ TSC-A U NOVOJ SEZONI: Minimalac Radničkog u Šapcu, Čukaričkom sva tri boda protiv Javora!

superliga

Fudbaleri Radnika pobedili su danas na svom terenu TSC sa 1:0, u utakmici 11. kola Super lige Srbije.

Radnik je tako upisao treću pobedu od početka šampionata, ali i naneo prvi poraz TSC i trenutno je na 11. mestu na tabeli sa 11 bodova. Ekipa iz Bačke Topole je sada treća sa 24 osvojena boda.

Jedini gol na meču, vredan tri boda, postigao je Milan Makarić u 52. minutu sa penala.

Minimalnu pobedu u upisao je i Radnički iz Niša na gostovanju Mačvi, a strelac pogotka bio je Stefan Mihajlović u 63. minutu.

Radnički je šesti na tabeli domaćeg šampionata sa 19 bodova, dok je Mačva poslednja sa samo tri boda.

Fudbaleri Čukaričkog su na svom terenu slavili protiv Javora sa 2:0 golovima Stefana Kovača i Ibrahima Ndiajea. Čukarički je trenutno drugi na tabeli sa 25 bodova, dok je Javor na 12. poziciji sa devet.

Fudbaleri Rada i Proletera odigrali su nerešeno 1:1. Poveo je Proleter golom Branislava Jovanovića u 22. minutu, a izjednačenje i bod Radu doneo je Milan Perendija u 58. minutu sa bele tačke.

Rad je pretposlednji na tabeli sa sedam bodova, dok je Proleter osmi sa 12.