EIBAR UPISAO PRVU POBEDU U NOVOJ SEZONI: Burgos i Rodriges srušili Viljadolid (VIDEO)

PRIMERA

Fudbaleri Eibara pobedili su u gostima Valjadolid sa 2:1, u utakmici petog kola španske Primere.

Eibar je upisao prvu pobedu u novoj sezoni i sa četiri boda trenutno je na 13. mestu na tabeli, dok je Valjadolid na 19. poziciji sa dva osvojena boda.

Eibar je poveo golom Estebana Burgosa sa penala u 29. minutu, a osam minuta kasnije izjednačio je Toni.

Domaći tim je na početku drugog poluvremena, u 48. minutu, imao veliku priliku da povede, ali je Serhio Gvardiola slabo izveo jedanaesterac. Umesto toga, na kraju je slavio Eibar golom Kevina Rodrigesa u 90. minutu.

Eibar je od 73. minuta igrao sa igračem manje na terenu pošto je crveni karton dobio Papa Diop.

Fudbaleri Valjadolida će u narednom kolu gostovati Ueski, dok će Eibar dočekati Osasunu.