SPORNA SITUACIJA NA MEČU ČUKARIČKOG I METALCA: Da li je VAR konsultovan na Banovom brdu? VIDEO

SUMNJIVO

Sporna situacija viđena je na startu drugog poluvremena utakmice između Čukaričkog i Metalca na Banovom brdu.

Posle šuta Milana Savića u 48. minutu meča lopta se od prečke odbila u šesnaesterac Gornjomilanovčana, u duelu su bili Aleksandar Vasiljević i Đorđe Jovanović, špic Brđana je pao, ali je pištaljka glavnog arbitra Novaka Simovića ostala nema.

Nije bilo ni intervencije iz VAR sobe, pa ostaje pitanje da li je tehnologija uopšte konsultovana u ovom slučaju.

Spornu situaciju možete da pogledate na priloženom snimku.

Podsetimo, Čukarički je slavio u ovom meču sa 2:1. Strelci na Banovom brdu za Čukarički bili su Đordje Jovanović u 45. i Milan Savić u 53. minutu. Gol za goste u 76. minutu dao je Marko Sarić.

Čukarički ima dve pobede iz isto toliko utakmica. Prethodna mu je bila odložena. Metalac ima bod iz prva tri kola.