MOGU BAVARCI I SA IGRAČEM MANJE: Bajern Minhen siguran protiv Grojter Firta u Bundesligi! VIDEO

NEMAČKA

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su večeras na gostovanju ekipu Grojter Firta sa 3:1, u meču šestog kola Bundeslige.

Bavarski tim je poveo golom Tomasa Milera u 10. minutu, dok je u 31. minutu drugi gol za goste postigao Džošua Kimih.

Gosti su u 48. minutu ostali sa igračem manje, nakon što je direktan crveni karton dobio Benžamen Pavar.

Bajern je do novog gola došao, posle autogola Sebastijana Grisbeka u 68. minutu, a konačan rezultat postavio je Sedrik Iten u 88. minutu.

Na tabeli Bundeslige Bajern je prvi sa 16 bodova, dok Grojter Firt na poslednjem mestu ima jedan bod.