ZVEZDAŠIMA SE SMRAČI KAD NJEGA VIDE! Golman Radnika je noćna mora za crveno-bele: Šutirali su 4 penala i dali samo jedan gol VIDEO

Stefan Ranđelović junak Radnika

Crvena zvezda je u dve utakmice ove sezone Radniku uzela samo bod.

Ekipa Dušana Đorđevića je pre samo mesec ipo u Surdulici slavila sa 2:1, a večeras na stadionu "Rajko Mitić" odolela i rezultatom 1:1 odnela bod kući.

Najveće zasluge idu golmanu Stefanu Ranđeloviću.

Javnost ga je upoznala u aprilu ove godine kada je kao rezerva ušao u igru i odbranio dva penala protiv Zvezde.

Prvo je u 24. minutu odbranio penal Filipu Falku, a zatim u 72. minutu i Mirku Ivaniću.

Na ovoj utakmici Zvezdi je sudija ponovo dosudio dva penala. U prvom je Aleksandar Katai bio precizan, ali je u drugom prebacio gol Ranđelovića.