DUŠAN SILNI STIGAO RONALDA! Srpska gol-mašina radi punom parom! Fjorentina je živa, samo zahvaljujući Vlahoviću! VIDEO

car

Novi gol Dušana Vlahovića! Srpski as pogodio je za Fjorentinu u meču protiv Sasuola koji je završen rezultatom 2:2.

Dušan Vlahović

Vlahović je dao gol u 51. minutu čime je smanjio rezultat na 1:2 (0:2). Nedugo zatim Fjorentina je i izjednačila na 2:2.

Ovim pogotkom, Dušan se izjednačio sa Kristijanom Ronaldom po broju golova u kalendarskoj godini - 33. Svi se nadamo da uskoro Srbin ostaje sam na vrhu te prestižne liste...

Vlahović je utakmicu završio u 87. minutu kada je pobesneo zbog izmene, a jedinu šansu da prestigne Ronalda imaće u sredu kada Fiorentina gostuje Veroni.