ZAVILI MARAKANU U CRNO PA IZGUBILI OD MLADOSTI: Radnik u Surdulici nije mogao ni do gola, šest dana nakon senzacije u Beogradu

super liga

Fudbaleri Mladosti iz Lučana pobedili su danas na gostovanju ekipu Radnika iz Surdulice rezultatom 2:0, u meču 21. kola Super lige Srbije.

Mladost je povela u 34. minutu, nakon što se posle udarca glavom u strelce upisao Milan Bojović, a konačan rezultat je posle udarca sa distance postavio Miloš Cvetković u 65. minutu.

Zanimljivo je da je Radnik izgubio kao domaćin samo šest dana nakon što je na Marakani osvojio bod protiv Crvene zvezde.

Mladost je polusezonu zavr{ila na 11. mestu sa 24 boda, dok je Radnik 13. sa tri boda manje. U narednim mečevima, koji su na programu u februaru, Mladost dočekuje TSC, a Radnik gostuje Spartaku u Subotici.