MILENKOVIĆ SJAJNIM GOLOM ODVEO VIOLU U POLUFINALE: Sledi okršaj sa Vlahovićem? VIDEO

KUP ITALIJE

Fudbaleri Fiorentine uspeli su veliki preokretom i golom srpskog fudbalera Nikole Milenkovića u četvrtom minutu nadoknade da slave protiv Atalante sa 3:2 i prođu u polufinale Kupa Italije.

.Strelci za Fjorentinu bili su Kšištof Pjontek iz penala u devetom i 71. i srpski reprezentativac Nikola Milenković u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Golove za Atalantu postigli su Davide Zapakosta u 30. i Žeremi Boga u 56. minutu.

Fjorentina je od 79. minuta igrala sa igračem manje, nakon što je drugi žuti karton dobio Martines Kuarta.

Gol možete pogledati OVDE

Zanimljivo je to što bio tim iz Firence mogao da se sastane sa Dušanom Vlahovićem, napadačem koji je nedavno prešao u Juve, jer "staroj dami" je do okršaja sa "violom" ostalo da pobedi Sasuolo u poslednjoj utakmici četvrtfinala koja je na programu večeras.