REDSI RUTINSKI ODRADILI GOSTOVANJE U BRAJTONU: Dijas načeo, a Salah dokusurio domaćina

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Liverpula pobedili su u gostima ekipu Brajtona sa 2:0, u utakmici 29. kola Premijer lige.

Liverpul je poveo u 19. minutu golom Luisa Dijasa, a konačnih 2:0 postavio je Mohamed Salah pogotkom sa penala u 61. minutu.

Ekipa s Enfilda je upisala 20. pobedu od početka šampionata i druga je na tabeli sa 66 bobova, odnosno ima tri manje od Mančester sitija.

Na drugoj strani, Brajton je posle petog vezanog poraza na 13. poziciji sa 33 osvojena boda.

Fudbaleri Liverpula će narednu utakmicu u Premijer ligi igrati 16. marta protiv Arsenala u gostima, dok će Brajton istog dana dočekati Totenhem.