NEVEROVATNO, SUDIJA SKRATIO MEČ ZVEZDE I ČUKARIČKOG: Umesto da se igra šest, nadoknada trajala četiri minuta

superliga

Golmanu crveno-belih Milanu Borjanu lekari su dva puta ukazivali pomoć

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Čukarički minimalnim rezultatom 1:0 (1:0) zahvaljujući golu El Fardu Bena.

Milan Borjan

Sam meč nije bio preterano kvalitetan, a sredinom drugog poluvremena utakmicu je obeležio prekid od šest minuta, kada je ukazivana pomoć golmanu Crvene zvezde Milanu Borjanu.

Kapiten crveno-belih stegao je zube i vratio se na teren, iako je vidno hramao. Milan Borjan je još jednom pred kraj utakmice zatražio intervenciju lekara, međutim ostao je na golu do kraja, iako je Miloš Gordić bio spreman da ga zameni.

Na kraju, utakmica je produžena za četiri minuta, koliko je pokazao četvrti arbitar Andrija Stojanović. Po isteku tog vremena glavni sudija Momčilo Marković svirao je kraj.