LALATOVIĆ PRED OTKAZOM: Borac poražen u derbiju kola od Sarajeva

Premijer liga BiH

Nenadu Lalatoviću definitivno ne cvetaju ruže na klupi Borca iz Banjaluke.

Posle bolnog ispadanja iz kvalifikacija za Ligu konferencija od Toršavna sa Farskih ostrva, srpski strateg je primio novi težak udarac.

Borac je u derbiju 2. kola prvenstva Bosne i Hercegovine kao domaćin poražen od Sarajeva sa 3:1.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, da bi Sarajevo povela već na startu drugog dela igre. Varešanović je u 47. minutu postigao gol. Borac je izjednačio golom Mrkaića u 70. minutu.

Sarajevo je u finišu utakmice stiglo do sva tri boda. Prvo je Kobiljar u 78. minutu ponovo doveo Sarajevo u vođstvo, a konačan rezultat je u 87. minutu postavio Ilkić.

Borac tako ima svega jedan bod iz dva kola, pa ostaje da se vidi da li će Nenad Lalatović preživeti ovaj poraz i loš start sezone.