MITROVIĆ MAŠINA! NEKA SE SPREMI PREMIJER LIGA: Mitrogol rešeta i onda kada ne mora! Dva gola za četiri minuta! (VIDEO)

NEMILOSRDAN JE

Najbolji strelac reprezentacije Srbije, Aleksandar Mitrović, nastavio je tamo gde je stao tokom prethodne sezone.

On je na pripremnoj utakmici Fulama protiv portugalskog Eštorila već u prvom poluvremenu postigao dva gola.

Najpre je u sedmom minutu doneo prednost ekipi iz Londona, a potom je u 11. udvostručio vođstvo.

Oba pogotka Mitrović, koji je uveo Fulam u Premijer ligu sa 43 gola u Čempionšipu, protiv Eštorila je postigao glavom.

Rezultat nakon 45 minuta igre je 3:1 pošto se u strelce upisao i Palinja, a Franko je postigao gol za portugalsku ekipu.

Podsetimo, Mitrović je prethodno bio strelac i na prijateljskom susretu protiv Benfike u kojoj je Fulam ubedljivo poražen.

Novi-stari premijerligaš će u pripremnom periodu igrati još protiv Viljareala, a Premijer liga počinje 6. avgusta.