ZVEZDIN DŽELAT NOKAUTIRAO VLAHOVIĆA I KOSTIĆA: Debakl OČAJNOG Juventusa protiv Makabija, Kopenhagen odoleo STRAŠNOM Sitiju! VIDEO

liga šampiona

Fudbaleri Juventusa poraženi su na gostovanju Makabiju u utakmici 4.kola grupe H Lige šampiona rezultatom 2:0.

Oba pogodka za domaćina postigao je Acili u 7. i 42. minutu.

Makabi je tako ostvario prvu pobedu u grupi i ima tri boda, koliko i trećeplasirani Juventus.

Nakon četiri odigrane utakmice obe ekipe ostale su sa vrlo malim šansama za plasman u nokaut fazu Ligu šampiona.

Prva dva mesta zauzimaju PSŽ i Benfika sa po 7 bodova, koji svoj meč igraju u večernjem terminu.

Liga šampiona

Fudbaleri Kopenhagena odigrali su večeras na svom terenu nerešeno 0:0 protiv Mančester sitija, u utakmici u Grupi G.

Siti je postigao gol u 11. minutu kada je strelac bio Rodri, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen pošto je rukom igrao Rijad Mahrez.

Engleskoj ekipi dosuđen je jedanaesterac nakon što je rukom igrao Nikolaj Bojlesen, ali je Marez u 25. minutu promašio penal.

Siti je od 30. minuta igrao sa desetoricom, pošto je crveni karton zbog prekršaja dobio Serhio Gomes.

Ekipi Pepa Gvardiole bila je potrebna pobeda za prolaz u nokaut fazu, ali je i posle četiri kola prva u grupi sa 10 bodova. Borusija iz Dortmunda ima šest, Kopenhagen dva, a Sevilja jedan bod.

U drugoj utakmici u toj grupi od 21 čas u Dortmundu igraju Borusija i Sevilja.

1 / 7 Foto: Profimedia

Drugo poluvreme:

87. minut - Juventus nema rešenja sve su bliži neočekivanom porazu

74. minut - U Danskoj i dalje nema golova, čini se da bi i jedni i drugi bili zadovoljni ovakvim ishodom

Juventus

62. minut - Mnogo konkretnije je Juventus ušao u igru u drugom poluvremenu. Pokušavaju svim silama da najpre smanje rezulta, ali Makabi uspešno odoleva.

46. minut - Trener Juventus Masimo Alegri u igru je uveo i drugog srpskog reprezentativca Filipa Kostića

46. minut - Nastavljene su utakmice na oba stadiona.

Juventus

Prvo poluvreme:

45. minut - Završena su poluvremena na obe utakmice, prilično iznenađujući rezultati.

42. minut - GOL 2:0, opet Acili, fantastično igra Makabi, Juventus ne zna šta ga je snašlo. Sjajan udarac pod prečku nemoćnog Ščesnog

30. minut - Muke za "građane" u Danskoj, ništa im ne ide na ruku, crveni karton dobio je Serhio Gomez

24. minut - Penal za Mančester siti, ali udarac Marez je loše šutirao i promašio ceo gol

Mancester Siti

11. minut - Mančester siti je postigao gol preko Rodrija, ali je nakon VAR intervencije pogodak poništen zbog igranja rukom

Makabi

7. minut - GOL 1:0, Makabi je poveo u Izraelu, Azili je strelac, isplatila se velika inicijativa domaćina od starta utakmice

1. minut - Počele su utakmice u Tel Avivu i Kopenhagenu

Juventus

Utakmicama 4. kola nastavlja se grupna faza Lige šampiona.

Ove sezone se igra po ubrzanom modelu zbog predstojećeg Svetskog prvenstva koje 20. novembra počinje u Kataru.

U popodnevnom terminu na programu su dve utakmice.

U grupi H Juventus predvođen srpskim reprezentativcima Dušanom Vlahovićem i Filipom Kostićem gostuje Makabiju u Tel Avivu.

Vlahović se nalazi u startnoj postavi Juventusa, dok će Kostić svoju šansu sačekati sa klupe.

Slavni italijanski klub je u prilično nezavidnoj situaciji jer nakon 3. kola ima svega 3 boda i to upravo protiv Makabija u prošlom kolu od 3:1

Juventus

Prve dve pozicije zauzimaju PSŽ i Benfika sa 7 bodova i jasno je da je "Stara dama" pred imperativom pobede.

Makabi koji je u plej ofu za Ligu šampiona izbacio Crvenu zvezdu trenutno je na poslednjem mestu bez bodova.

Mančester siti

U grupi G fantastični Mančester siti predvođen strašnim Erlingom Halandom gostuje Kopehagenu.

Ipak sjajni Norvežanin počeće ovaj meč na klupi jer već za vikend Mančester siti gostuje Liverpulu u velikom derbiju Premijer lige.

Građani su apsolutni favoriti, zabeležili su sve tri pobede do sada, dok je Kopenhagen osvojio svega bod nakon polovine takmičenja.