HAOS U TORINU! STANKOVIĆ PSOVAO SUDIJU NA SRPSKOM: "J.... ti mater", pravio cirkus i dobio crveni karton! Gol Radonjića (VIDEO)

serija a

Bivši fudbaler Crvene zvezde i reprezentativac Srbije Nemanja Radonjić bio je strelac vodećeg gola za Torino, koji je na svom terenu u prvenstvu Italije pobedio Sampdoriju sa 2:0.

Radonjić je mrežu tima iz Đenove, čiji je trener Dejan Stanković, pogodio u 29. minutu susreta.

Sa leve strane je probio, ušao u sredinu, odigrao dupli pas sa Vlašićem, a onda iz okreta prevario Audera. Konačan rezultat je postavio Hrvat Vlašić u 59. minutu.

Radonjić je član "bikova" od letos i ovo mu je drugi gol u Seriji A. Prvi je postigao pre dva i po meseca protiv Kremonezea.

Za Torino je dobro branio Vanja Milinković-Savić, dok za Sampdoriju igrao Filip Đuričić.

Stanković je bio vidno iznerviran zbog sudijskih odluka, psovao je arbitra na srpskom: "Je... ti mater u p....". Burna reakcija nije prošla nekažnjeno, pa je bivši trener Zvezde zaradio crveni karton u 59. minutu utakmice.