MAJSTORIJE ZA TV ŠPICE! Spektakularna golčina Belingema i ČUDESNE MAKAZICE napadača čiji dolazak u Real je šokirao svet! (VIDEO)

lepota fudbala

Spektakularnim golovima fudbaleri Real Madrida savladali su Mančeseter junajted 2:0 u pripremnom meču u Hjustonu.

Oba gola za Madriđane postigli su novajlije u klubu. U 6. minutu meča mladi Džud Belingem doneo je prednost kraljevskom klubu, a konačan rezultat postavio je 33-godišnji napadač Hoselu u 89. minutu meča.

Belingem je odmah pokazao da će biti veliko pojačanje Madriđana ove sezone. Doskorašnji as Borusije Dortmund iskoristio je jednu dubinsku loptu Ridigera, prevario čuvare i efektnim udarcem savladao golmana Junajteda Andrea Onanu.

U finišu meča viđen je još spektakularniji gol. Lukas Vaskez je centrirao sa desne strane, a novi napadač Reala 33-godišnji Hosleu čudesnim makazicama zakucao je loptu u mrežu.

Momak čiji transfer iz Espanjola u Real je šokirao fudbalsku javnost, pokazao je čitavom svetu da nije slučajno tu gde jeste.