NAJDUŽI VAR U ISTORIJI SRPSKOG FUDBALA: Neverovatne scene viđene u Nišu! Ludilo trajalo 12 minuta, zbog njega su svi bili nervozni

Hit

Utakmica između Radnika iz Surdulice i Spartaka iz Subotice, koja je silom prilika igrana u Nišu, ostaće upamćena po rekordnom vremenu koje je sudija meča Momčilo Marković proveo konsultujući VAR proveru.

VAR provera je trajala čak 12 minuta, i to zbog ofsajda.

Vukašin Bogdnaović je postigao gol za 2:0 u 58. minutu, ali su njegovi saigrači i on morali dugo da čekaju konačnu odluku. Sudije iz VAR sobe Milan Stefanović i Dušan Pančić su zbog potencijalnog ofsajda pozvale Markovića da pogleda situaciju.

Posle 12 minuta gledanja sporne situacije iz različitih uglova, Marković je pokazao na centar.

Radnik je na kraju slavio sa 2:0, a prvi gol je u 4. minutu postigao Vuk Mitošević.

Radnik igra u Nišu zbog problema sa terenom u Surdulici.

Posle ove pobede Radnik ima četiri boda, a Spartak je ostao na tri.

U narednom kolu Radnik gostuje Voždovcu, a Spartak dočekuje Železničar iz Pančeva.