SKANDAL U HUMSKOJ! FUDBALER PARTIZANA PRETIO SUDIJI: Crnogorac PROSTAČKI upirao prst i VREĐAO Trifkovića (VIDEO)

SLEDI KAZNA

Fudbalera Partizana, Aleksandra Šćekića, čeka suspenzija zbog ponašanja na utakmici protiv Radnika iz Surdulice.

Crno-beli su pobedili rezultatom 3:2, iako su na poluvremenu imali zaostatak od dva gola.

Partizan je stigao do pogotka i u prvom poluvremenu, ali gol Saldanje je poništen nakon reakcije iz VAR sobe.

Sporan je bio duel Severine i Hajdarevića. Sudija Dejan Trifković nije dosudio faul, a u nastavku akcije je "pao" gol. Ipak, usledio je poziv od VAR sudija, a Trifković je posle kraće pauze otišao da pogleda snimak nakon čega je odlučio da poništi gol i dosudi faul u korist gostiju.

To je iznerviralo crno-bele, a posebno Šćekića, koji je skočio sa klupe za rezervne igrače i svašta napričao Trifkoviću.

Nakon što je glavni arbitar pokazao crveni karton, reprezentativac Crne Gore je, uprkos pokušajima saigrača i trenera da ga smire, nastavio priču, a na snimku se jasno vidi kako psuje Trifkovića i preti mu uz upiranje prstom ka njemu.

Ostavljamo vama da procenite i čujete šta je Šćekić poručio arbitru.

Za ovakvo ponašanje, izvesno je, Šćekića čeka kazna od strane Fudbalskog saveza Srbije.

FSS će imati dosta posla narednih dana, a posebno Sudijska komisija na čelu sa Dejanom Filipovićem, s obzirom na to da je suđenje u proteklom kolu bilo, blago rečeno, problematično.

Posebno su prašinu digle odluke sa utakmica večitih. Pre meča u Humskoj, puno se pričalo i o susretu Čukaričkog i Crvene zvezde na Banovom Brdu.