REPREZENTATIVAC SRBIJE ZATRESAO MREŽU, PA IZAZVAO HAOS! Postigao PRELEP GOL, pa prišao protivničkim navijačima i uradio OVO!

provokacija

Reprezentativac Srbije Andrija Živoković obeležio je susret petog kola grčke Superlige između PAOK-a i PAS Janjine.

PAOK je na gostovanju savladao Janjinu rezultatom 3:1, a reprezentativac Srbije prelepim golom postavio je konačan rezultat na ovom meču.

Andrija je ušao u igru u 58. minutu, a 19 minuta kanije postigao je sjajan gol za svoj tim i proslavom izazvao pravi haos.

Naime, pošto je zatresao mrežu domaćina, Andrija je zanimljivom gestikulacijom ka domaćim navijačima proslavio gol.

Njegov potez razbesneo je fudbalere domaće ekipe, pa je nastala velika gužva na terenu. Malo je falilo da dođe i do fizičkog obračuna.

Srećom, sitacija se ubrzo smirila, a Andrija je zbog provokacije zaradio žuti karton.