ZRINJSKI BIO NA MINUT OD NOVOG ČUDA: Tim iz Bosne umalo napravio SENZACIJU usred Engleske! Stanković prosuo dva gola prednosti

liga konferencija

Odigrane su utakmice 2. kola grupne faze Lige konferencija.

Najveću senzaciju umalo je priredio j Zrinjski iz Mostara koji je poražen 1:0 od favorizovane Aston Vile u Birmingemu golom MekGina u nadoknadi vremena

Zrinjski je tako umalo napravio novo čudo nakon epskog preokreta protiv Az Alkmara i pobede 4:3 posle tri goia minusa na poluvremenu!

Grupa H: Nordsjeland - Ludogorec 7:1, Spartak Trnava - Fenerbahče 1:2

Predstavnik Farskih Ostrva Ki Klaksvik napravio je novu senzaciju i odoleo francuskom Lilu na svom terenu odigravši bez golova 0:0

Dinamo Zagreb se obrukao u Prištini porazom protiv Balkanija od 2:0

Danski Nordsjiland koji je u kvalifikacijama za LK izbacio Partizan, do vrha je napunio mrežu bugarskog Ludogoreca pobedivši sa čak 7:1

Ferencvaroš koji sa klupe vodi srpski trener Dejan Stanković odigrao je nerešeno 2:2 u Firenci iako je imao dva gola prednosti. U ovoj grupi je i srpski predstavnik Čukarički koji je poražen od Genka sa 0:2