SALDANJA DONEO PARTIZANU TREĆU POBEDU NA KIPRU! Crno-belima poništena tri gola, debitovali Ovusu i Goh!

PRIPREME

Fudbaleri Partizana ostvarili su pobedu u trećoj kontrolnoj utakmici na pripremama na Kipru.

Rezultatom 1:0 crno-beli su savladali Botev Plovdiv, a strelac jedinog gola bio je Mateus Saldanja u 24. minutu.

Prve minute u dresu Partizana zabeležili su novajlije Leonard Ovusu i Jung Džun Goh, a ekipa Igora Duljaja mogla je da dođe i do ubedljivije pobede.

U prvom poluvremenu utakmice, ondosno pre vodećeg pogotka, crno-belima su poništena zbog ofsajd pozicija, iako ni za jednu od te tri situacije ne može da se sa sigurnošću tvrdi da su sudije odradile dobar posao.

U nastavku je najbolja situacija viđena u 57. minutu kada je Zahid pogodio prečku, ali rezultat se nije menjao do kraja utakmice.

Uoči meča:

Startnih 11 Partizana: Jovanović - Stojković, De Medina, Marković, Antić - Ovusu, Zahid, Natho - Kalulu, Trifunović, Saldanja.

Ovo će biti treći meč aktuelnog lidera Super lige Srbije u Larnaki, pošto je prethodno pobedio Mladost iz Lučana i Aja Napu, kiparskog drugoligaša.

Botev, koji sa klupe vodi nekadašnji trener Čukaričkog, Dušan Kerkez, na zimsku pauzu je otišao sa osmog mesta na tabeli bugarskog prvenstva sa 29 bodova iz 20 utakmica.

Očekuje se da prve minute u crno-belom dresu upišu nova pojačanja Leonard Ovusu i Jung Džun Goh.