KEJN TRESAO MREŽE ZA TUHELOV MIR: Bajern se pobedom nad Lajpcigom vratio na pobednički kolosek

BUNDESLIGA

Fudbaleri Bajerna pobedili su na svom terenu u Minhenu Lajpcig 2:1, u utakmici 23. kola Bundeslige i prekinuli niz od dva poraza.

Bajern je poveo u 56. minutu golom Harija Kejna, na asistenciju Džamala Musijale, a Bendžamin Šeško izjednačio je u 70. minutu.

Kejn je u prvom minutu nadoknade postavio konačan rezultat i učvrstio se na prvom mestu na listi strelaca Bundeslige 27. golom.

Aktuelni šampion Bajern je drugi na tabeli sa 53 boda i zaostatkom od osam bodova za prvoplasiranim Bajerom iz Leverkuzena, dok je Lajpcig peti sa 40 bodova.

U sledećem kolu Bajern gostuje Frajburgu, a fudbaleri Lajpciga igraće na gostujućem terenu protiv Bohuma.