Lane u konkurenciji za promašaj decenije

Nisu ga dali

Jovanović je u 30. minutu duela između Anderlehta i Vaslanda imao sjajnu priliku da svoj tim dovede u vođstvo, ali nije dobro zahvatio loptu glavom i ona je otišla pored gola

Srpski fudbaler Milan Lane Jovanović mogao bi vrlo lako da bude zaslužan za promašaj decenije.

Jovanović je u 30. minutu duela između Anderlehta i Vaslanda imao sjajnu priliku da svoj tim dovede u vođstvo, ali uprkos tome što je bio tik isped gola posle asistencije Denisa Preta nije dobro zahvatio loptu glavom i ona je otišla pored gola.

Šampion Belgije je, ipak, samo sedam minuta kasnije došao do vođstva zahvaljujući Bilji, dok se Jovanović u drugom poluvremenu sjajnim golom iskupio za promašaj i tako postavio konačan rezultat utakmice – 2:0.