Berbatov doneo trijumf Fulamu

Premijer liga

Bugarin u finišu prvog poluvremena, kada je fantastičnim volejom savladao golmana Stouka Asmira Begovića

Fudbaleri Fulama pobedili su Stouk sa 1:0 (1:0), u utakmici 27. kola Premijer lige.

Jedini gol na meču postigao je bugarski internacionalac Dimitar Berbatov u finišu prvog poluvremena, kada je fantastičnim volejom savladao golmana Stouka Asmira Begovića.

Gosti su u 55. minutu propustili idealnu priliku za izjednačenje, pošto je golman Fulama Mark Švarcer odbranio penal Džonatanu Voltersu.

Rezultati i strelci 27. kola:Fulam - Stouk 1:0 (Berbatov 45+1)