FANTASTIČNO POLUVREME BOGDANOVIĆA U POBEDI HOKSA: Kapiten Srbije "sipao" sa svih strana, pa nestao u nastavku! (VIDEO)

NBA

Košarkaši Atlante savladali su na gostovanju Detroit rezultatom 126:120, a srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović učestvovao je u trijumfu Hoksa sa 17 postignutih poena.

Kapiten naše reprezentacije bio je nezaustavljiv u prvom poluvremenu. Sjajno je razigravao saigrače, pogađao iz svih mogućih pozicija i na odmor otišao sa 15 postignutih poena. Na startu treće deonice postigao je još dva poena i tu se zaustavio.

U nastavku meča blistao je Dežonte Marej koji je bio najefikasniji akter utakmice sa 32 poena i 10 asistencija.

U poraženom timu istakli su se Marvin Bagli sa 22 poena i Ozar Tompson sa 21.

Atlanta je upisala šesti trijumf na dosadašnjih 10 utakmica u NBA ligi, dok Pistonsi imaju 10 poraza i dve pobede.

U narednom kolu Pistonsi će igrati protiv Klivlenda, a Atlanta će dočekati Njujork Nikse.