ŠOU U SVLAČIONICI POSLE ISKLJUČENJA SRBINA! Trener bacio urnebesnu foru na Jokićev račun, Somborac vrištao od smeha! (VIDEO)

SJAJNA ATMOSFERA

Nakon meča u svlačionici Denvera bila je sjajna atmosfera...

Uprkos isključenjima glavnog trenera Majka Melouna i najboljeg igrača Nikole Jokića, Denver Nagetsi uspeli su da savladaju Detroit (107:103) i tako prekinu niz od dva vezana poraza.

Tradiconalan govor u svlačionici ovaj put nije održao trener Majk Meloun, već njegov pomoćnik Dejvid Adelman koji je vodio meč nakon isključenja glavnog trenera Nagetsa u prvoj četvrtini utakmice.

Raspoloženi Adelman prilikom svog izlaganja našalio se na račun prve zvezde tima, Nikole Jokića, koji je zbog verbalnog okršaja sa sudijom isključen u finišu poluvremena.

"Isključenje Jokića nam je posebno pomoglo" rekao je raspoloženi Adelman.