DUEL VETERANA PRIPAO DOMAĆINU: Legende Partizana i Reala odigrale predigru u Madridu

Susret ispisnika

Nakon pobede u Valensiji, veterani Partizana su ovog popodneva odigrali još jednu utakmicu protiv svojih "ispisnika".

Ovog puta, rival crno-belih je bio Real Madrid, u svojevrsnoj predigri utakmice 16. kola Evrolige.

Crno-beli su u odnosu na utakmicu u Valensiji bili pojačani dolaskom Novice Veličkovića koji je odigrao po poluvreme za oba tima. Takođe, po jedno poluvreme u dresu obe ekipe je odigrao i Ratko Varda.

Iako je nekolicina igrača Partizana osećala posledice nakon prve "veteranske" utakmice ove nedelje, tokom prvog poluvremena je viđena ravnopravna borba iz koje su crno-beli izašli sa pola koša prednosti.

U drugom delu meča, "brojniji" domaći tim je došao do preokreta i vođstva koje je u jednom trenutku iznosilo i devet poena. U poslednjih nekoliko minuta, crno-beli su uspeli da se približe, čak priđu u smiraj meča i na -2 posle pogotka Saše Pavlovića, ali je na kraju Real Madrid odneo pobedu rezultatom 71:67.

Legende oba tima, u WiZink centru i bodre svoje timove u borbi za evroligaške bodove.

Za crno-bele su igrali: Toza Zorkić, Milenko Tepić, Predrag Šuput, Saša Pavlović, Uroš Tripković, Novica Veličković, Vladimir Petrović, Branko Sinđelić, Ratko Varda i Luka Bogdanović.

Trenerski tandem činili su Miško Marić i Goran Ristanović.