ALAH, ALAH, ALAH, ALAAAAAH... Komentator umalo nije dobio SRČANI UDAR posle preokreta Saudijaca! (VIDEO)

HIT

Mundijal 2022 -

Reakcija komentatora posle preokreta Saudijaca

Reprezentacija Saudijske Arabije napravila je neviđenu senzaciju na startu Mundijala u Kataru.

Nakon čudesnog preokreta savladali jednog od najvećih favorita za trofej, selekciju Argentine (2:1).

Hrabri Saudijci oduševili su ljubitelje fudbala svojom igrom i borbenošću u drugom poluvremenu i zasluženo su došli do najveće pobede u istoriji.

Pet minuta bilo je dovoljno da naprave čudesan perokret i bace na kolena Gaučose. Sve je počelo u 48. minutu kada je Saleh Al Šehri nakon dodavanja Al Buraikana postigao fantastičan gol za izjednačenje. Samo pet minuta kasnije Al Davsari je postigao najlepši gol u dosadašnjem delu turnira. Fantastično je prevario nekoliko odbrambenih igrača Argentine i ispalio projektil koji je završio u mreži golmana Martineza.

Taj gol bacio je u trans komentatora iz ove zemlje koji je radio prenos meča. Ni sam nije mogao da veruje šta dogaša na stadionu Lusail.

"Alah, Alah, Alah, Alaaaah" vikao je komentator iz Saudijske Arabije nakon gola svoje reprezentacije.