SRPSKA LOŽA GRMELA OD POPULARNIH FACA: Evo koje poznate ličnosti su pratile meč Srbije i Kameruna (FOTO)

KATAR 2022

Mundijal 2022 -

Fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je sa Kamerunom nerešeno 3:3, u utakmici drugog kola Grupe G Svetskog prvenstva u Kataru, a ovaj duel pratilo je i dosta poznatih faca sa srpske javne scene.

Iako su "Orlovima" pružili veliku podršku sa tribina, to ipak nije bilo dovoljno da izabranici Dragan Stojkovića Piksija osiguraju tri boda.

Među onima koji su viđeni bili su Dejan Rambo Petković, Dejan Savićević, Arsen Venger, Dragan Bjelogrlić, Saša Đani Ćurčić....

1 / 5 Foto: Dado Đilas

Podsetimo, Kamerun je poveo u 29. minutu pogotkom Žan-Šarla Kasteleta, ali je Srbija u nadoknadi vremena u prvom poluvremenu, u 46. i 48. minutu, preokrenula rezultat golovima Strahinje Pavlovića i Sergeja Milinković Savića.

Aleksandar Mitrović je u 53. minutu povisio na 3:1, ali je Kamerun stigao do izjednačenja i boda preko Vensana Abubakara u 63. i Erika Maksima Čupo-Motinga u 66. minutu.

Srbija i Kamerun posle dve odigrane utakmice imaju po jedan bod.

Izveštači Kurira iz Katara: Dejan Ignjatović, Aleksandar Radonić i Dado Đilas