CRNE SUDIJE, JE L' VAS NIJE SRAM? Evo zbog čega je Dončić isključen - ovaj snimak SVE POKAZUJE, zbog UŽASNE odluke nastao je HAOS

mundobasket

Mundobasket -

Košarkaška reprezentacija Kanade pobedila je danas Sloveniju u četvrtfinala Mundobasketa rezultatom 100:89 i tako zakazala duel protiv Orlova.

Ovaj trijumf Kanađana ujedno znači da će Srbija biti učesnik predstojećih Olimpijskih igara koje će se održati u Parizu 2024. godine!

Današnji meč je obeležilo isključenje Luke Dončića u poslednjoj četvrtini, nakon serije loših sudijskih odluka. Prva zvezda Slovenije dobila je "batine" tokom utakmice protiv Kanade, ali nije dobio i faulove za svaki udarac.

Luka Dončić

Nervoza je rasla, prvu tehničku grešku dobio je još u prvom poluvremenu, a kako ni odluke, ni rezultat nisu išli u korist Slovenaca, košarkaš Dalasa je ostao bez živaca. Još jednom je dobio tehničku grešku, što je značilo i isključenje.