Najnovije vesti

DRANJE NA SRPSKI NAČIN! Žena sa porodicom platila večeru 17.500 dinara na Fruškoj Gori! Objavila i CENOVNIK!
Ručak u Grčkoj / Ilustracija, Foto: Profimeida

ZAČEPILA USTA SVIMA

DRANJE NA SRPSKI NAČIN! Žena sa porodicom platila večeru 17.500 dinara na Fruškoj Gori! Objavila i CENOVNIK!

Društvo

Ko se nije opekao sa cenama na našim turističkim destinacijama, ne zna šta je skupo

Sugrađani koji su ove godine letovali u Grčkoj ove godine primetili su skok cena. Porasle su, reklo bi se gotovo svuda, i cene ležaljki, ali i pića, namirnica.

Ipak, ovo je i dalje omiljeno letovalište Srba, i svi hrle tamo jer se i preko agencije i u sopstvenoj režiji mogu naći jeftini aranžmani za gotovo sve lokacije.

Ljudi idu tamo iako se konstatuje da je "Grčka skupa", jer termina uvek ima, a i ovo letovalište je našim sugrađanima blizu.

Jedna sugrađanka na mrežama je objavila nešto što će zapušiti usta mnogima. Naime, poruku je preko jedne stranice uputila svima koji kukaju da je ova zemlja skupa. Jer, ona je prošla "kao bos po trnju" u našoj zemlji.

- Ako admini dozvole, prodiskutovala bih na temu "Skupa je Grčka". Večera za nas četvoro u jednom restoranu na Fruškoj Gori za nas četvoro koštala je 17.500 dinara. Na Lefkadi u Rakiju nas troje ručali za 70 evra. A i gramaže su drugačije - napisala je ona i u prilog tome postavila fotografije.

Grčka cene skupo poređenje sa Srbijom
foto: Printscreen

Njen tekst pokrenuo je lavinu komentara, mnogi su njenu objavu i šerovali, ali je ubrzo uklonjena sa mreža.

Kurir.rs

Bonus video:

NEMA SUMNJE DA ĆE GRČKA I DOGODINE BITI HIT! Srbi dobili veliku OLAKŠICU, jasno je što svi tamo hrle na letovanje
00:42

NEMA SUMNJE DA ĆE GRČKA I DOGODINE BITI HIT! Srbi dobili veliku OLAKŠICU, jasno je što svi tamo hrle na letovanje

Prijavite se na newsletter.

Svakog dana besplatan pregled vesti na vaš e-mail.

* Obavezna polja