• China F12, Singles
    Feng, HE 03:30 LU, Yang
  • Thailand F6, Singles
    Chen, TI 1 2 7 2 1 Kondo, Hiroki 1 6 6 2 1
  • Thailand F6, Singles
    Burapharitta, Phassawit 08:00 Tanasugarn, Chaleechan
  • Thailand F6, Singles
    Kim, Young Seok 08:00 Grills, Jacob
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Svinos, Angelique 08:30 Dyankova, Hristina
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Yerolymos, Margot 08:30 Zlateva, Dessislava
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Slavova, Gabriela 08:30 Bardarova, Viktoria
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Genkova, Milka 08:30 Fafaliou, Stamatia
  • Finland F1, Singles
    Pollanen, Aaro 09:00 Hyrkkonen, Pyry
  • Finland F1, Singles
    Lanne, Ristomatti 09:00 Claesson, Johan
  • Thailand F6, Singles
    Wachiramanowong, Kittipong 09:00 Tanuma, Ryota
  • Russia F5, Singles
    Manafov, Vladyslav 09:00 Galkin, Anton
  • Russia F5, Singles
    Muzaev, Richard 09:00 Kozyukov, Vitaly
  • Latvia F1, Singles
    Mridha, Jonathan 09:00 Sielmann, Kevin
  • Latvia F1, Singles
    Matic, Nico 09:00 Ejupovic, Elmar
  • Latvia F1, Singles
    Sels, Jelle 09:00 Mednis, Rudolfs
  • Latvia F1, Singles
    Simonsson, Fred 09:00 Rosenzweig, Nicolas
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Sterenbach, Saray 09:00 Folts, Arina
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Arol Wiegand, Shiran 09:00 Prenkovic, Linda
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Smith, Alicia 09:00 Sezer, Melis
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Pairone, Giulia 09:00 Ciobanu, Daniela
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Ionescu, Simona 09:00 Stoica, Denise-Antonela
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Chivu, Ramona Eva 09:00 Cechova, Karolina
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Horakova, Nikola 09:00 Romeo, Caroline
  • Thailand F6, Singles
    Rungkat, Christopher 09:30 Kaza, Vinayak Sharma
  • Thailand F6, Singles
    Anand, Kunal 09:30 Rawat, Sidharth
  • Turkey F31, Singles
    Milushev, Plamen 09:30 Arreche, Nicolas Alberto
  • Turkey F31, Singles
    Fynn, Mark 09:30 Chervyakov, Fedor
  • Turkey F31, Singles
    Shevkedov, Ferdun 09:30 Tinelli, Matteo
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Marchetti, Giorgia 09:30 Chiesa, Deborah
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Pillot, Carolina 09:30 Bronzetti, Lucia
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Cuk, Pia 09:30 Szymczuch, Oliwia
  • Cortina, Italy
    Ramirez Hidalgo, Ruben 10:00 Horansky, Filip
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Lazareva, Margarita 10:00 Mercier, Margot
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Jebawy, Jasmin 10:00 Kyrpot, Olena
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Fendri, Salima 10:00 Mihail, Diana Maria
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    EL Fahimi, Abir 10:00 Bonic, Barbara
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Rodriguez Garcia, Marina 10:00 Cazeaux, Amandine
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Simic, Jelena 10:00 Barrere, Eleonore
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Bertens, Kiki 10:00 Gamiz, Andrea
  • China F12, Singles
    Wang, Aoran 10:00 Gao, Xin
  • China F12, Singles
    Goto, Shotaro 10:00 Duan, Jia QI
  • China F12, Singles
    Lin, Wei-De 10:00 Lin, Winston
  • China F12, Singles
    LI, Yuanfeng 10:00 Shiga, Masato
  • China F12, Singles
    Hsieh, Cheng-Peng 10:00 Yang, Tsung-Hua
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Reix, Sherazad 10:00 Salden, Lara
  • Kitzbuhel, Austria
    Fognini, Fabio 10:00 Novak, Dennis
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Marach O / Qureshi A U H 10:00 Haase R / Kontinen H
  • Segovia, Spain, Doubles
    Mektic N / Sancic A 10:00 Blanco Paris F A / Hernando Ruano J
  • Segovia, Spain, Doubles
    Kravchuk K / Sharan D 10:00 Moriya H / Nedunchezhiyan J
  • Segovia, Spain, Doubles
    Ghedin R / Grigoriu P 10:00 Bury A / Siljestrom A
  • Kitzbuhel, Austria
    Haase, Robin 10:00 Delbonis, Federico
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Koolhof W / Middelkoop M 10:00 Bozoljac I / Cipolla F
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Radanovic, Dejana 10:00 Raina, Ankita
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Londero J / Molteni A 10:00 Kuncik J / Salaba L
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Hubble A / Peng H 10:00 Ramirez C / Reyes-Varela M-A
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Cluskey J / Fucsovics M 10:00 Martin A / Podlipnik-Castillo H
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Albot R / Pavlasek A 10:00 Kowalczyk M / Zelenay I
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Ivanova, Vania 10:00 Bozhilova, Kalina
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Bueno, Marcela-Guimaraes 10:00 Vangelova, Ani
  • Belgium F9, Singles
    Tabatruong, Maxime 10:00 Terczynski, Mateusz
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Draganova, Aleksandra 10:00 Suresh, Anjana
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Zlatanova, Vivian 10:00 Makarova, Anna
  • Belgium F9, Singles
    Hoang, Antoine 10:00 Juszczak, Loic
  • Belgium F9, Singles
    Meulemans, Stijn 10:00 Tatlot, Johan Sebastien
  • Liberec, Czech Republic
    Olivo, Renzo 10:00 Coppejans, Kimmer
  • Kitzbuhel, Austria
    Mathieu, Paul-Henri 10:00 Klizan, Martin
  • Cortina, Italy, Doubles
    Munoz-De La Nava D / Ramirez Hidalgo R 10:00 Bahamonde F / Basso A
  • Cortina, Italy, Doubles
    Dischinger E / Ghem A 10:00 Cagnina J / Fransen S
  • Cortina, Italy, Doubles
    Neis F / Sousa P 10:00 Naso G / Volante M
  • Cortina, Italy, Doubles
    Arends S / Behar A 10:00 LEE H / Motti A
  • Cortina, Italy, Doubles
    Gaio F / Giannessi A 10:00 Lipovsek Puches T / Romboli F
  • Segovia, Spain
    Hernando Ruano, Jorge 10:00 Donskoy, Evgeny
  • Cortina, Italy
    Mager, Gianluca 10:00 Kuznetsov, Andrey
  • Cortina, Italy
    Giannessi, Alessandro 10:00 Marcora, Roberto
  • Finland F1, Singles
    Adaktusson, Jacob 10:30 Ahti, Ville-Petteri
  • Finland F1, Singles
    Solberg, Christoffer 10:30 Niklas-Salminen, Patrik
  • Finland F1, Singles
    Grandon Diaz, Cristobal 10:30 Appelgren, Daniel
  • Thailand F6, Singles
    Liu, Shao-Fan 10:30 Okamura, Issei
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Tolibova, Sadafmoh 10:30 Demidova, Diana
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Dolonc, Vesna 10:30 Eric, Doroteja
  • Latvia F1, Singles
    Sabanin, Yan 10:30 Ubiergo, Jordan
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Atucha Gomez, Ainhoa 10:30 Rosatello, Camilla
  • Latvia F1, Singles
    Podzus, Janis 10:30 MAS Mascolo, Adria
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Luque Moreno, Maria Jose 10:30 Parres Azcoitia, Olga
  • Latvia F1, Singles
    Martos Gornes, Sergio 10:30 Volfson, David
  • Latvia F1, Singles
    Mesquida Berg, Oscar 10:30 Inzerillo, Jerome
  • Liberec, Czech Republic
    Ramirez, Cesar 10:30 Veic, Antonio
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Mikulcic, Ema 10:30 Fett, Jana
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Pera, Bernarda 10:30 Rohanova, Petra
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Gorgodze, Ekaterine 10:30 Vajdova, Natalia
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Zeballos, Noelia 10:30 Williams, Claudia
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Alvarez Teran, Maria Fernanda 10:30 Shroff, Kyra
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Jovanovic, Masa 10:30 Salimova, Sofia
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Dascalu, Nicoleta 10:30 Stinga, Teodora
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Ghioca, Mihaela 10:30 Fetecau, Irina
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Farfan, Daniela 10:30 Mare, Tania Andrada
  • Segovia, Spain
    Crepaldi, Erik 10:30 Kravchuk, Konstantin
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Minca, Ioana 10:30 Orellana, Sara
  • Slovakia F4, Singles
    Kolar, Zdenek 10:30 Michnev, Petr
  • Slovakia F4, Singles
    Sladecek, Andrej 10:30 Tarpov, Danail
  • Slovakia F4, Singles
    Colella, Alessandro 10:30 Arvidsson, Isak
  • Liberec, Czech Republic
    Bourgue, Mathias 10:30 Krstin, Pedja
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio 10:30 Laaksonen, Henri
  • Segovia, Spain
    Mertens, Yannick 10:30 Boltz, Sebastien
  • Segovia, Spain
    Ortega-Olmedo, Roberto 10:30 Gojowczyk, Peter
  • Turkey F31, Singles
    Khassanov, Roman 11:00 Radinski, Aljaz
  • Turkey F31, Singles
    Metreveli, Aleksandre 11:00 Sentay, Alp
  • Turkey F31, Singles
    Igoshin, Alexander 11:00 Mehdizadehfard, Shayan
  • Italy F21, Singles
    Mosciatti, Marco 11:00 Giacalone, Omar
  • Italy F21, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 11:00 Kirche, Leonardo
  • Belgium F9, Singles
    Bensoussan, Samuel 11:00 Heyman, Christopher
  • Germany F10, Singles
    Dellien, Hugo 11:00 Pauffley, Neil
  • Germany F10, Singles
    Fallert, Fabian 11:00 Celebic, Ljubomir
  • Germany F10, Singles
    Choinski, Jan 11:00 Wessels, Louis
  • Germany F10, Singles
    Ehrat, Sandro 11:00 Netuschil, Marvin
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Bastianello, Lisa 11:00 Balducci, Alice
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Turati, Bianca 11:00 Kairi, Angeliki
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Hofer, Verena 11:00 DI Giuseppe, Martina
  • Spain F24, Singles
    Kichigin, Vasiliy 11:00 Fornell-Mestres, Marc
  • Spain F24, Singles
    Vidal Azorin, Jose Fco 11:00 Artunedo Martinavarr, Andres
  • Spain F24, Singles
    Tchoutakian, Maxime 11:00 Villacorta-Alonso, Ricardo
  • Spain F24, Singles
    Deus, Nuno 11:00 Vega Hernandez, David
  • Cortina, Italy
    Riba, Pere 11:20 Brands, Daniel
  • Cortina, Italy
    Romboli, Fernando 11:20 Karatsev, Aslan
  • Cortina, Italy
    Munoz-De La Nava, Daniel 11:20 Viola, Matteo
  • Tunisia F17, Singles
    Brechemier, Thomas 11:30 Girat Magin, Victor
  • Tunisia F17, Singles
    Ciotti, Valentino 11:30 Nieto, Alberto
  • Tunisia F17, Singles
    Allaf, Kareem 11:30 Wang, Tak Khunn
  • Tunisia F17, Singles
    Torre, Eduardo Agustin 11:30 Khaddari, Hicham
  • Tunisia F17, Singles
    Puttergill, Calum 11:30 Gennaro, Dante
  • Tunisia F17, Singles
    Dougaz, Aziz 11:30 Diep, Florent
  • China F12, Doubles
    BAI Y / Gong M-X 11:30 YI C-H / YU C-Y
  • China F12, Doubles
    QI X / Wang A 11:30 Katayama S / Sato B
  • China F12, Doubles
    Kibi Y / Onozawa A 11:30 Feng H / Ning Y
  • China F12, Doubles
    LI Z-T / Purcell R 11:30 Gong X / Huang L-C
  • Kitzbuhel, Austria
    Melzer, Gerald 11:30 Montanes, Albert
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Oyen, Sofie 11:30 Hogenkamp, Richel
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Carreno Busta P / SA A 11:30 Cermak F / Shamasdin A
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Versteeg, Kelly 11:30 Dodin, Oceane
  • Belgium F9, Singles
    Cailleau, Jolan 11:30 Meyer, Jan
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Ewijk, Chayenne 11:30 Rus, Arantxa
  • Liberec, Czech Republic
    Cipolla, Flavio 11:50 Carballes Baena, Roberto
  • Segovia, Spain
    Silva, Frederico Ferreira 11:50 Brown, Dustin
  • Segovia, Spain
    Basic, Mirza 11:50 WU, DI
  • Segovia, Spain
    Guez, David 11:50 Bachinger, Matthias
  • Liberec, Czech Republic
    Gigounon, Germain 11:50 Pavlasek, Adam
  • Liberec, Czech Republic
    Cervantes Huegun, Inigo 11:50 Ignatik, Uladzimir
  • Finland F1, Singles
    De Goeijen, Bobbie 12:00 Kosonen, Mika
  • Finland F1, Singles
    Pollanen, Herkko 12:00 Heliovaara, Harri
  • Finland F1, Singles
    Torpegaard, Mikael 12:00 Arneodo, Romain
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Antonitsch, Mira 12:00 Stresnakova, Katarina
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Neuwirth, Yvonne 12:00 Bredl, Natasha
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Vajdova, Nikola 12:00 Proese, Natalie
  • Russia F5, Doubles
    Razmaitov T / Vasilyev I 12:00 Ivanov S / Tarpischev P
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Sarkisova K / Vikhlyantseva N 12:00 Tarpischeva A / Vaynberg S
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    De La Torre-Sanchez, Rocio 12:00 Fayol, Clemence
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Martin Tena, Leire 12:00 Naydenova, Aleksandrina
  • Latvia F1, Singles
    Mugevicius, Lukas 12:00 Libietis, Mikelis
  • Latvia F1, Singles
    Reese, Hunter 12:00 Haenle, Pirmin
  • Latvia F1, Doubles
    Gruber F / Neuhauser M 12:00 Kossek D / Lutkowski W
  • Latvia F1, Doubles
    Rosenzweig N / Stabins K 12:00 Hultkrantz-Chesneau J / Mansson M
  • Italy F21, Singles
    Giorgini, Daniele 12:00 Luisi, Alessandro
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Mendesova, Pernilla 12:00 Muchova, Karolina
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Lykina, Ksenia 12:00 Carreras, Amanda
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Hlavackova, Andrea 12:00 Pradova, Martina
  • Belgium F9, Singles
    Gille, Sander 12:00 Salman, Omar
  • Belgium F9, Singles
    Nastasi, Ugo 12:00 Vliegen, Joran
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Cevik, Ipek 12:00 Njoze, Mirabelle
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Olcay, Defne 12:00 Esen, Hulya
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Niedmers N / Wachaczyk J 12:00 Comlek A / Demirci M
  • Germany F10, Singles
    Lizariturry, Juan 12:00 Niesten, Miliaan
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Benackova, Karolina 12:00 Spremo, Milana
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Danescu, Oana 12:00 Mihaila, Ana Bianca
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Rosca, Ioana Loredana 12:00 Duca, Gabriela
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Bejenaru, Karola Patricia 12:00 Nagymihaly, Luca
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Cavalle-Reimers, Yvonne 12:00 Dinu, Cristina
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Evtimova, Dia 12:00 CE, Gabriela
  • Slovakia F4, Singles
    Bobrov, Bogdan 12:00 Nejedly, Pavel
  • Slovakia F4, Singles
    Capkovic, Kamil 12:00 Mammetgulyyev, Isa
  • Slovakia F4, Singles
    Nagy, Oliver 12:00 Dmitriev, Kirill
  • Turkey F31, Singles
    Siciliano, Riccardo 12:30 Agabigun, Sarp
  • Turkey F31, Doubles
    Escoffier A / Folie A 12:30 Djurdjevic B / Vives J
  • Turkey F31, Doubles
    Yalcinkale B / Yurtacan E 12:30 Bakshi E / Barkai Y
  • Italy F21, Singles
    Bonuccelli, Ferdinando 12:30 Rondoni, Pietro
  • Italy F21, Singles
    Mays, Morgan 12:30 Lopez-Perez, Enrique
  • Germany F10, Singles
    Wunner, Matthias 12:30 Rice, David
  • Germany F10, Singles
    Obert, Adrian 12:30 Wehnelt, Kai
  • Germany F10, Singles
    Boehler, Dominik 12:30 Alekseenko, Vadim
  • Germany F10, Singles
    Kahlke, Jannis 12:30 Smethurst, Daniel
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Mraz, Hana 12:30 Huber, Luisa Marie
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Fusinato, Francesca 12:30 Petrei, Marianna
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Turati, Anna 12:30 Turco, Anna
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Fyrstenberg M / Gonzalez S 12:50 Fognini F / Giraudo A
  • Kitzbuhel, Austria
    Vesely, Jiri 12:50 Almagro, Nicholas
  • Cortina, Italy
    Lorenzi, Paolo 13:00 Garin, Christian
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Pous Tio, Laura 13:00 Ferro, Fiona
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Celik, Susanne 13:00 Minnen, Greet
  • China F12, Doubles
    Chen L / Sun F 13:00 LIN W-D / Trongcharoenchaikul W
  • China F12, Doubles
    HE Y / Hung J-C 13:00 LI Y / Tao J N
  • Kitzbuhel, Austria
    Struff, Jan-Lennard 13:00 Kohlschreiber, Philipp
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Barbat, Karen 13:00 Sotnikova, Alyona
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Genkova M / Mihaylova G 13:00 Vaneva Z / Zheleva V
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Dunne, Katy 13:00 Jakupovic, Dalila
  • China F12, Doubles
    HUA R / Qiu Z 13:00 Hsieh C-P / Yang T-H
  • Cortina, Italy
    Virgili, Adelchi 13:00 Ghem, Andre
  • Cortina, Italy
    Arnaboldi, Andrea 13:00 Velotti, Agustin
  • Liberec, Czech Republic
    Puetz, Tim 13:10 Londero, Juan Ignacio
  • Liberec, Czech Republic
    Kamke, Tobias 13:10 Nedovyesov, Oleksandr
  • Liberec, Czech Republic
    Jebavy, Roman 13:10 Mertl, Jan
  • Finland F1, Singles
    Kontinen, Micke 13:30 Goldsteiner, Peter
  • Finland F1, Singles
    Hawken, Sebastian 13:30 Virtanen, Panu
  • Finland F1, Singles
    Crepatte, Baptiste 13:30 Lama, Gonzalo
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Bouzkova, Marie 13:30 Ilowska, Caroline
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Szupper, Marlies 13:30 Kramperova, Katerina
  • Italy F21, Singles
    Prechtel, Sebastian 13:30 Bortolotti, Marco
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Fernandez-Rabener, Arabela 13:30 Mechaala Gordillo, Sara
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Garcia Valle, Alma 13:30 Eklund, Mia
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Klaffner, Melanie 13:30 Slovakova, Anna
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Klasen A / Klasen C 13:30 Domagala V / Wlodarczak K
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Zovincova, Vendula 13:30 Komardina, Anastasiya
  • Belgium F9, Singles
    Oliveira, Goncalo 13:30 Ramiaramanana, Lofo
  • Belgium F9, Doubles
    De Valk R S / De Weerdt O 13:30 Hoang A / Tabatruong M
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Folts A / Topsel M 13:30 Patiuk V / Quagliardi B
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Arol Wiegand S / Birnbaumer H 13:30 Faber T / Prenkovic L
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Smith A / Zlochova Z 13:30 Piskun O / Sterenbach S
  • Segovia, Spain
    Millot, Vincent 13:30 Molchanov, Denys
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Stokke M / Tanaka Y 13:30 Fuentes C / Hon P
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Kawa K / Tomova V 13:30 Burger C / Wacanno E
  • Segovia, Spain
    Mektic, Nikola 13:30 Ouahab, Lamine
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Gerlach K / Tehrani T 13:30 Kaminkova K / Machalova S
  • Turkey F31, Doubles
    Gezer A / Sumer T 14:00 Arreche N A / Cortes Alcaraz A
  • Russia F5, Doubles
    Kozyukov V / Polyakov V 14:00 Alekseenko G / Vatutin A
  • Turkey F31, Doubles
    Milushev P / Shevkedov F 14:00 Erun F T / Frost I
  • Turkey F31, Doubles
    Chervyakov F / Fynn M 14:00 Ayman T / Evyapan L
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Gjorcheska L / Pogrebnyak V 14:00 Makhorkina A / Tolibova S
  • Italy F21, Singles
    Sonego, Lorenzo 14:00 Reuter, Yannik
  • Italy F21, Singles
    Marterer, Maximilian 14:00 Altamirano, Collin
  • Belgium F9, Doubles
    De Loore J / Geerts M 14:00 Cooper J / Pallares-Gonzalez M-R
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Brescia, Georgia 14:00 Dario, Alessia
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Potocnik, Nina 14:00 Scala, Camilla
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Samsonova, Ludmilla 14:00 Remondina, Anna-Giulia
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 14:00 Halys, Quentin
  • Germany F10, Singles
    Rauch, Felix 14:00 Constantinovici, Robert
  • Germany F10, Singles
    Hassan, Benjamin 14:00 Scholz, Philipp
  • Germany F10, Singles
    Brinkman, Nils 14:00 Sakamoto, Pedro
  • Germany F10, Singles
    Sikora, Adrian 14:00 Gautier, Alexis
  • Germany F10, Singles
    Simon, Tobias 14:00 Offermans, Yannick
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Daniell M / Demoliner M 14:10 Gimeno-Traver D / Schwartzman D
  • Kitzbuhel, Austria
    Youzhny, Mikhail 14:10 Lajovic, Dusan
  • Cortina, Italy
    Bellotti, Riccardo 14:20 Sousa, Pedro
  • Kitzbuhel, Austria
    Melzer, Jurgen 14:20 Gimeno-Traver, Daniel
  • Cortina, Italy
    Trevisan, Matteo 14:20 Quinzi, Gianluigi
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Korpatsch, Tamara 14:30 Liebens, Klaartje
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Achlamov M / Bardarova V 14:30 Bueno M-G / Guimaraes Bueno F
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Fafaliou S / Makarova A 14:30 Peckl K / Tona M
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Ivanova V / Popivoda M 14:30 Slavova G / Zlateva D
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Bozhilova K / Dyankova H 14:30 Arshinkova P / Stamatova J
  • Belgium F9, Doubles
    Heyman C / Meulemans S 14:30 Cloes L / Juszczak L
  • Liberec, Czech Republic
    Albot, Radu 14:30 Checa-Calvo, Jose
  • Liberec, Czech Republic
    Fucsovics, Marton 14:30 Martin, Andrej
  • Liberec, Czech Republic
    Safranek, Vaclav 14:30 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Segovia, Spain
    Smith, Connor 14:50 Cunha, Henrique
  • Finland F1, Singles
    Vasa, Eero 15:00 Ruud, Casper
  • Finland F1, Singles
    Hedman, Alex 15:00 Griekspoor, Scott
  • Finland F1, Doubles
    Arneodo R / Navarro S 15:00 Pollanen H / Torpegaard M
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Kurz, Karoline 15:00 Edwards, Elyse
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Suvrijn, Jade 15:00 Daniilidou, Eleni
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Lodzki S / Stresnakova K 15:00 Peers S / Sarrazin L
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Deigman, Laura 15:00 Saucedo, Veronica
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Martinez Martinez, Maria 15:00 Grajdek, Kim-Alice
  • Italy F21, Singles
    Massara, Antonio 15:00 Caruso, Salvatore
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Ianchuk O / Vankova K 15:00 Borecka M / Maleckova J
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    BUA T / Garcia-Perez G 15:00 Kuncikova L / Stuchla K
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Krejcikova B / Peterson R 15:00 Kolarova V / Rohanova P
  • Belgium F9, Doubles
    Gille S / Vliegen J 15:00 Azzola F / Graisse A
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Badosa Gibert, Paula 15:00 Rueffer, Lena
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Arcidiacono F / Spigarelli M 15:00 Cakarevic S / Verpelli M
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Pitisci F / Stoilkovska M 15:00 Saki A / Surdeanu A I
  • Slovakia F4, Doubles
    Kalenichenko D / Ursu V 15:00 Hric I / Pavlovsky T
  • Slovakia F4, Doubles
    Marko M / Novak J 15:00 Gengel M / Janosik K
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Brito, Fernanda 15:00 Monzon, Edith Ayelen
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Estable, Julieta 15:00 Herazo Gonzalez, Maria Fernanda
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Chlpac, Agustina 15:00 Rescaldani, Francesca
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Lucero, Carla 15:00 Montero, Milagros
  • Cortina, Italy
    Volandri, Filippo 15:00 Cagnina, Julien
  • Segovia, Spain, Doubles
    Betov S / Elgin M 15:20 Ortega-Olmedo R / Rumenov Payakov G
  • Italy F21, Singles
    Banes, Maverick 15:30 Leonardi, Filippo
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Inglot D / Lindstedt R 15:30 Almagro N / Berlocq C
  • Italy F21, Doubles
    Altamirano C / Rodriguez-Pace R 15:30 Giacalone O / Rondoni P
  • Germany F10, Doubles
    Borroni A / Celebic L 15:30 Hoek C-R / Kern J L
  • Germany F10, Doubles
    Ehrat S / Hauser J 15:30 PEL D / Van Scheppingen D
  • Germany F10, Singles
    Bernardi, Pedro 15:30 Charlos, Tomas
  • Liberec, Czech Republic
    Darcis, Steve 15:50 Delic, Mate
  • Liberec, Czech Republic
    Satral, Jan 15:50 Molteni, Andres
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Benoit M / Celik S 16:00 Jegiolka J / Reix S
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Smirnova A / Smirnova V 16:00 Bertens K / Hogenkamp R
  • Tunisia F17, Singles
    Mansouri, Skander 16:00 Alvarez-Guzman, Mauricio
  • Tunisia F17, Singles
    Miccini, Giacomo 16:00 PLA Malfeito, Jaume
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Wessel, Alina 16:00 Atik, Rita
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Natali, Marianna 16:00 Wienerova, Lenka
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Baric N / Chernetsova D 16:00 BEN Abdallah Y / Charrad O
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Arafa A / Mahbouli F 16:00 Barrere E / Davesne K
  • Washington, USA, Doubles
    Kudryavtseva A / Pavlyuchenkova A 16:00 Cornet A / Linette M
  • Stanford, USA
    Doi, Misaki 16:00 Radwanska, Agnieszka
  • Stanford, USA
    Riske, Alison 16:00 Suarez Navarro, Carla
  • Washington, USA, Doubles
    Krajicek A / Monroe N 16:00 Cabal J S / Farah R
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Majsajdr L / Zahradka M 16:00 Coppejans K / Gigounon G
  • Belgium F9, Singles
    Barbosa, Romain 16:00 Harris, Billy
  • Washington, USA, Doubles
    HSU C-Y / Kuwata H 16:00 Marand S / Townsend T
  • Washington, USA, Doubles
    Mestach A-S / Van Uytvanck A 16:00 Falconi I / Niculescu M
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Jakupovic D / Moore T 16:00 Baranska A / Siedliska N
  • Washington, USA, Doubles
    Groth S / Hewitt L 16:00 Matkowski M / Zimonjic N
  • Washington, USA, Doubles
    Johnson S / Querrey S 16:00 Lopez F / Mirnyi M
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Murray J / Peers J
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Graham, Alexa 16:00 Daniell, Andie K.
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Kinard, Tori 16:00 Boren, Brynn
  • Cortina, Italy
    Gonzalez, Maximo 16:00 Safwat, Mohamed
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Zarazua, Renata 16:00 Smith, Kristina N
  • Cortina, Italy
    Bahamonde, Francisco 16:00 Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Norris, Marie 16:00 Totka, Naomi
  • Segovia, Spain, Doubles
    Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 16:10 Kudryavtsev A / Molchanov D
  • Segovia, Spain, Doubles
    Brown D / Chiudinelli M 16:10 Skupski K / Skupski N
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Grabher, Julia 16:30 Melounova, Petra
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Mokrova V / Zipfel R 16:30 Kramperova K / Neuwirth Y
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sipek, Natalija 16:30 Alhussein Abdel Aziz, Lamis
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zotova, Maria 16:30 Muntean, Victoria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Burillo Escorihuela, Irene 16:30 Kuznetsova, Varvara
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tonoyan, Anna 16:30 Nepliy, Elina
  • Italy F21, Singles
    Vigani, Joy 16:30 Fallert, Florian
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Askew, Sarah Beth 16:30 Carrillo Marin, Alba
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    Martin Tena L / Suarez Alonso M 16:30 Parres Azcoitia O / Rosatello C
  • Belgium F9, Doubles
    Oliveira G / Shropshire S 16:30 Taylor A / Taylor J
  • Germany F10, Singles
    Lenz, Julian 16:30 Lazov, Alexander
  • Egypt F25, Singles
    AL Taweel, Issam 16:30 Oakley, Keelan
  • Egypt F25, Singles
    Tutu, Marshall 16:30 Moyano, Agustin
  • Egypt F25, Singles
    Farhang, Piers 16:30 Kolisnyk, Olexiy
  • Egypt F25, Singles
    Brtnicky, Filip 16:30 Ward, Alexander
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Crespo Azconzabal A / Gobbi Monllau A V 16:30 Cheli C / Romeo C
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    CE G / Shinikova I 16:30 Papamichail D / Sakkari M
  • Slovakia F4, Doubles
    Kurek V / Sladecek A 16:30 Tarpov D / Van Peperzeel G
  • Slovakia F4, Doubles
    Brna D D / Obal P 16:30 Kellovsky D / Staubert P
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Ramalle, Lourdes 16:30 Asensos, Macarena
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Isaeva, Anhzelika 16:30 Piai, Eduarda
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Seguel, Daniela 16:30 Gatica, Barbara
  • Kitzbuhel, Austria
    Haider-Maurer, Andreas 16:50 Souza, Joao Olavo
  • Italy F21, Doubles
    Marterer M / Masur D 17:00 Bortolotti M / Giorgini D
  • USA F24, Singles
    Saville, Luke 17:00 Hank, Tigre
  • USA F24, Doubles
    Bambridge L / Gosea F F 17:00 Fawcett T / Schneider R
  • USA F24, Doubles
    HO J / Monaghan Q 17:00 Agar R / Bader S
  • Cortina, Italy
    Naso, Gianluca 17:00 Krajinovic, Filip
  • Tunisia F17, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:30 Allaf K / Merzetti S
  • Tunisia F17, Doubles
    Ianakiev M / Merino A 17:30 Fong B / Street M
  • Tunisia F17, Doubles
    Diep F / Wang T K 17:30 Dougaz A / Ghorbel A
  • Tunisia F17, Doubles
    Durguti B / Jotovski T 17:30 Puodziunas S / Puttergill C
  • Belgium F9, Singles
    Lestienne, Constant 17:30 Schonenberg, Tom
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Thiem, Julia 17:30 Coppola, Claudia
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Stefanini, Lucrezia 17:30 Lioi, Emma
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Ivankovic, Petra 17:30 Sanesi, Gaia
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Saez Larra, Olga 17:30 Zaja, Anna
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Brouleau, Lou 17:30 Urbina, Nazari
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Collie, Nicole 17:30 Hives, Zoe
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Olmos, Giuliana 17:30 Xie, Carolyn
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Kobelt M / Silich A 17:30 Kuhlman M J / Manasse M
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Gamiz A / Lister C 17:30 Boeykens E / Versteeg K
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Pinto G / Procacci A M 18:00 Eltony M / Samir S
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Dell'Edera F / Zerulo M 18:00 Ostlund F / Rigozzi C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Reimchen A / Suhail U 18:00 Lazareva A / Umanskaya A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kallmunzerova N / Novotna N 18:00 Bavisetti S / Riley A
  • Egypt F25, Doubles
    Busch J / Moyano A 18:00 Bonadio R / Lago T
  • Egypt F25, Doubles
    Mugabe D / Sulea T C 18:00 Khalanskiy A / Litovchenko F
  • Egypt F25, Doubles
    Feitt F / Rodriguez Taverna S F 18:00 Matejcek M / Roberto R
  • Egypt F25, Doubles
    Farinola D / Tepavac M 18:00 Bega A / Vilardo F
  • Segovia, Spain
    Granollers, Marcel 18:00 Zampieri, Caio
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Baranano, Paula 18:00 Kurata, Nathaly
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Ganga, Eugenia 18:00 Ferrero, Melina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Verbauwen, Giuliana 18:00 Naya, Guillermina
  • Spain F24, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 18:00 De Leon Elias, David
  • Spain F24, Singles
    Martinez Portero, Pedro 18:00 Artunedo, Alejandro
  • Spain F24, Singles
    Becke, Carlos 18:00 Falcao, Goncalo
  • Spain F24, Singles
    Manrique-Velazquez, Diego-Jose 18:00 Giraldi Requena, Marcos
  • Spain F24, Doubles
    Amantegui J / Miro A 18:00 Vega Hernandez D / Villacorta-Alonso R
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Knowle J / Oswald P 18:10 Melzer J / Petzschner P
  • USA F24, Singles
    Surreaux, Arthur 18:30 Garza, Daniel
  • USA F24, Doubles
    Chaplin J / Mclachlan B 18:30 Barrere G / Jomby T
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Herring L / King M 19:00 Closs M / Kratzer A
  • Stanford, USA, Doubles
    Kops-Jones R / Sanchez M 19:00 Barthel M / Lisicki S
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan C-W / Jurak D 19:00 Diatchenko V / Tatishvili A
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Morozova A / Norris M 19:00 Altick F / Bortles A
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Brogan A / Carruthers S 19:00 Facey A / Facey K
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Shimizu S / Skidanova A 19:30 AL Nabhani F / Alhussein Abdel Aziz L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kuznetsova V / Sipek N 19:30 Walters A / Zotova M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bekker K / Nepliy E 19:30 Siskova E / Talcott S
  • Egypt F25, Doubles
    Statzberger T / Taweel I 19:30 Kadry K / Ridout R
  • Egypt F25, Doubles
    Oakley K / Tutu M 19:30 Kolisnyk O / Petrenko A
  • Egypt F25, Doubles
    Gudozhnikov N / Matyukov M 19:30 Dowson D / Ward A
  • Egypt F25, Doubles
    Canter A / Chetty J 19:30 Brtnicky F / Guerses G
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Petit, Stephanie Mariel 19:30 Sanchez, Ana Sofia
  • Spain F24, Singles
    Morillo Diaz, Luis 19:30 Mosquera-Perez, Pablo
  • Spain F24, Doubles
    Fornell-Mestres M / Neubau M 19:30 Mazon-Hernandez R / Vidal Azorin J F
  • Washington, USA
    Mchale, Christina 19:50 Vandeweghe, Coco
  • Stanford, USA
    Lucic-Baroni, Mirjana 20:00 Lepchenko, Varvara
  • Stanford, USA
    Zheng, Saisai 20:00 Konjuh, Ana
  • USA F24, Doubles
    Hank T / Lopez Villasenor G 20:00 Escobar G / Krainik P
  • USA F24, Doubles
    King E / King K 20:00 Beckwith J / Payne S
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Zanevska, Maryna 20:00 Lottner, Antonia
  • Spain F24, Doubles
    Bauvy R / Tchoutakian M 20:00 Giraldi Requena M / Guaita-Pais E
  • Spain F24, Doubles
    Addison A / Ilett M 20:00 Falcao G / Ojeda Lara R
  • Washington, USA
    Mladenovic, Kristina 20:15 Stosur, Samantha
  • Italy F21, Singles
    Klec, Ivo 20:30 Prader, Patrick
  • Stanford, USA, Doubles
    Bellis C / Cako J 21:30 Medina Garrigues A / Parra Santonja A
  • Stanford, USA
    Svitolina, Elina 22:00 Bondarenko, Kateryna
  • Washington, USA
    Lacko, Lukas 22:00 Johnson, Steve
  • Washington, USA
    Groth, Samuel 22:00 Bellucci, Thomaz
  • USA F24, Doubles
    Garza D / Moreno A 22:00 Bushamuka W / Ramanathan R
  • USA F24, Doubles
    Bourchier H / Pavic A 22:00 Clayton S / Gabb R
  • Washington, USA
    Querrey, Sam 22:00 Soeda, GO
  • Washington, USA
    Makarova, Ekaterina 22:00 Van Uytvanck, Alison
  • Washington, USA
    Broady, Naomi 22:00 Gajdosova, Jarmila
  • Washington, USA
    Hercog, Polona 22:00 Glushko, Julia
  • Stanford, USA, Doubles
    Krunic A / Petkovic A 22:45 Dabrowski G / Rosolska A
  • Washington, USA
    Pella, Guido 23:15 Baghdatis, Marcos
  • Stanford, USA
    Diatchenko, Vitalia 23:15 Tomljanovic, Ajla
  • Washington, USA, Doubles
    Chirico L / Lim A 23:15 RAE J / Smith A
  • Washington, USA, Doubles
    Cuevas P / Marrero D 23:15 Peya A / Soares B
  • Washington, USA
    Kudla, Denis 23:20 Rola, Blaz
  • Washington, USA
    Smith, John-Patrick 23:30 Hewitt, Lleyton
  • Washington, USA
    Bemelmans, Ruben 23:30 Sock, Jack

Hrvat o Srbiji

Bilić: Primoravanje igrača da pevaju himnu je reket

Fudbal

Gledao sam Srbiju protiv Italije i uvideo veliki disbalans između odbrane sa jedne strane, a napada i veze sa druge strane, kaže Bilić.

Slaven Bilić

Doskorašnji selektor Hrvatske fudbalske reprezentacije Slaven Bilić, rekao je da je Hrvatska kvalitetnija od Srbije i ocenio da je "teranje" igrača da pevaju nacionalnu himnu "reket i folklor".

Kazali ste da u Srbiji najviše škripi u napadu i vezi, dok ste se pohvalno izrazili o odbrani „orlova“.

"Nisam ja nešto mnogo gledao Srbiju. Naravno, gledao sam svoj tim i protivnike. Gledao sam Vas protiv Italije i uvideo veliki disbalans između odbrane sa jedne strane, a napada i veze sa druge strane. Podsećate me na Holandiju samo u obrnutom smislu. Oni imaju strašnu vezu, strašan napad, a odbranu ne, dok je kod Vas defanziva sjajna. Biće Vam zadnja linija svetska klasa i bez Nemanje Vidića, koji će naravno mnogo nedostajati. Ako uđemo u dublju analizu rekao bih da nemate ni plejmejkera, odnosno težinu. Kod Radomira Antića ste to nadoknadili forsiranjem igre preko bokova gde su dobro delovali Miloš Krasić i Milan Jovanović. Možda grešim, podvlačim da je moguće, ali delujete tanko", rekao je Bilić u razgovoru sa srpskim novinarima koji prate pripreme fudbalera Partizana u Sloveniji.

Kako reagujete kada vidite naslov u srpski medijima posle Vašeg odlaska sa čela Hrvatske, a pred duele kvalifikacija za Svetsko prvenstvo - „Dobro je otišao je Slaven“?

"Godi mi to, ali Hrvatska će biti dobra i bez mene. Ne vidim zbog čega Igor Štimac ne bi zadržao ili i podigao kvalitet nacionalnog tima. „Vatreni“ nisu više u redu selekcija koje mogu da osciliraju. Ključ fudbala jesu trofeji, ali i konstantnost. Ko god da vodi Hrvatsku ima dobru osnovui i temelj. Mi smo pre nekoliko godina iz bioloških razloga morali da podmladimo selekciju, i svi igrači osim možda jednog u sadašnjem A timu, su iz te baze. Biće to zanimljivi dueli između Hrvatske i Srbije ko god da je na klupi, ne zbog Igora Štimca i Siniše Mihajlovića. Nadam se da će atmosfera biti bolja nego što je bila pre 14 godina kada su igrale dve selekcije. Više bih voleo iskreno da nismo zajedno u grupi".
U Hrvatskoj vlada veliki nacionalni naboj kada je reprezentacija u pitanju, dok se sada u mnogim zemljama vode najviše politike o tome da li neko peva himnu ili ne. Prema Vašem mišljenju da li je to u redu?

"To je običan reket! Moderno šminkanje i ništa više. Lepo je da svi pevaju himnu, ali kod nas niko igračima nije govorio da moraju da pevaju nacionalnu himnu. 

Na konstataciju novinara da svi uvek u Hrvatskoj pevaju himnu, Bilić je uzvratio sa pitanjem „Da li je stvarno tako“, jer kako kaže time se nikada nije bavio.

"Imamo mi nacionalni naboj, ali ni Vama ne manjka. To sa pevanjem himne je stvarno „kozmetika“ i običan folklor. Geri Nevil nikada nije pevao himnu engleske, a ja znam da bi on poginuo za „tri lava“.

Motivišete li se i dalje slušanjem navijačkih pesama Partizanovih navijača na „You Tube“, kao što ste jednom izjavili?

"Nije mi to služilo nikada za motivaciju. Uključim internet i pustim pesme i odgledam video mnogih grupa. Turski navijači imaju strašne pesme, PAOK-ovi takođe, od Torcide obožavam žešće pesmu "Dalmacija", kao i onu „Kada umrem umotan u bijelo“. Nisu mi te pesme stvarno motivacija, već više neki mir koji volim da osetim", kaže Bilić.

Crno-beli i Dinamo će ponovo pokušati da se dokopaju Lige šampiona, mogu li oni to?

"Sistem koji je uveo Mišel Platini dao nam je šansu da ne idemo odmah na najjače, tipa Arsenal. Plasman uvek zavisi i od žreba. Nekada sa slabijim timom možete da dođete do elite. Mislim da je naša realnost Liga Evrope. Iako svi gledaju potcenjivački to takmičenje, guramo se i jedni i drugi u elitu, a objektivno teško da nam je tamo mesto i da će nam više ikada biti mesto"

Šta mislite o Jadranskoj ligi u fudbalu?

"Ne znam...Ekonomski gledano, ako mi dozvolite kao laiku da komentarišem, mislim da bi to donelo veći novac. Svakoj firmi je verujem zanimljivije tržište od 27 miliona ljudi nego ono manje. Ipak, ispričaću Vam jednu anegdotu. Sedeo sam sa sinom pre nekoliko godina, on je tada imao 13-14 i pričao sam mu da zamisli utakmicu Hajduk - Zvezda u Splitu. Kad ono ništa. Rođen je u generaciji kada mu više znači pominjanje meča „bilih“ i Rijeke, nego ta stara vremena. Ne pamti ih, nije imao priliku da gleda i onda mu je nepoznato. A graditi ligu na temelju neke stare mržnje ili takvih emocija ne bi bilo dobro".

Čujete li se sa Robertom Prosinečkim od kad ste na Pohorju?

"Nismo se čuli. Prosinečkog sam podržao kada je preuzeo Zvezdu, iako sam mu naglasio da je to veliki zalogaj".

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Pitanje je šta će se dalje dešavati ako nešto ozbiljno ne preduzmemo kao država protiv nasilja u porodici Vesna Stanojević, koordinatorka sigurne kuće

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!