• Astana, Kazakhstan
    Popko, Dmitry 1 6 1 1 Chen, TI 0 3 0 0
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Ekshibarova, Vlada 0 5 0 Pirazhenka, Sviatlana 0 4 0
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Dzalamidze, Natela 0 5 0 Palkina, Ksenia 0 6 0
  • Astana, Kazakhstan
    Kukushkin, Mikhail 07:20 Molchanov, Denys
  • Astana, Kazakhstan
    Dubarenco, Maxim 07:30 Donskoy, Evgeny
  • Hong Kong, Doubles W-C15-HKG-0...
    GAI A / Sheng Y 07:30 Choi J-H / Lee S-R
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Yashina, Ekaterina 07:30 Tarasova, Alena
  • Astana, Kazakhstan
    Mertens, Yannick 08:30 Kravchuk, Konstantin
  • Baku, Azerbaijan
    Rodina, Evgeniya 09:00 Gasparyan, Margarita
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Bolkvadze, Mariam 09:00 Pervak, Ksenia
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Eraydin B / Palkina K 09:00 Grinchishina A / Mun V
  • Baku, Azerbaijan
    Panova, Alexandra 09:00 Knapp, Karin
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Partaud, Marine 09:00 Arcidiacono, Federica
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Szlavikovics, Szabina 09:00 Spremo, Milana
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Herdzelas, Dea 09:30 Belova, Natalia
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Kruzhkova, Daria 09:30 Niedmers, Nora
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Bolelli S / Fognini F 10:00 Garcia-Lopez G / Verdasco F
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Granollers M / Lopez M 10:00 Marach O / Qureshi A U H
  • Slovakia F3, Singles
    Ignatik, Uladzimir 10:00 Colella, Alessandro
  • Slovakia F3, Singles
    Jaloviec, Marek 10:00 Semjan, Marek
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Njoze, Mirabelle 10:00 Aksu, Ayla
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Stamatova, Julia 10:00 Sezer, Melis
  • Belgium F8, Singles
    Vatutin, Alexey 10:00 Lestienne, Constant
  • Turkey F30, Singles
    Igoshin, Alexander 10:00 Glancy, Daniel
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Lykina K / Monova P 10:15 Diatchenko V / Savchuk O
  • Baku, Azerbaijan
    Tig, Patricia Maria 10:15 Vekic, Donna
  • Gstaad, Switzerland
    Giraldo, Santiago 10:30 Lopez, Feliciano
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Pirazhenka S / Yashina E 10:30 Dzalamidze N / Tarasova A
  • Tunisia F16, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 10:30 Wang, Tak Khunn
  • Tunisia F16, Singles
    Urzua-Rivera, Ricardo 10:30 Jotovski, Tomislav
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Marfutina, Maria 10:30 Luini, Sofia
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Simic, Jelena 10:30 Wienerova, Lenka
  • Nanchang, China
    Han, Xinyun 11:00 Liu, Fangzhou
  • Nanchang, China, Doubles
    BAI A / Lee Y-H 11:00 Kato M / Takahata K
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Wacanno, Eva 11:00 Sizikova, Yana
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Eidukonyte, Joana 11:00 Tolibova, Sadafmoh
  • Estonia F1, Singles
    MAS Mascolo, Adria 11:00 Ivanov, Vladimir
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Flood, Emma 11:00 Maggen, India
  • Nanchang, China
    Wang, Yafan 11:00 Chang, Kai-Chen
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Suomalainen, Piia 11:00 Scholsen, Helene
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Mishina, Daria 11:00 Barzo, Lilla
  • Turkey F30, Singles
    Chervyakov, Fedor 11:00 Celikbilek, Altug
  • Portugal F11, Singles
    Barbosa, Romain 11:00 Berrettini, Matteo
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Kalashnikova O / Kovinic D 11:30 Yang Z / Zhu L
  • Hamburg, Germany
    Pouille, Lucas 11:30 Paire, Benoit
  • Baku, Azerbaijan
    Pavlyuchenkova, Anastasia 11:30 Flipkens, Kirsten
  • Slovakia F3, Singles
    Safranek, Vaclav 11:30 Ternar, Tomislav
  • Slovakia F3, Singles
    Arvidsson, Isak 11:30 Horansky, Filip
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Roman Dominguez, Ana 11:30 Martinez Martinez, Maria
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Canero Perez, Maria Del Rosario 11:30 Luque Moreno, Maria Jose
  • Turkey F30, Singles
    Mousley, Bradley 11:30 Yuksel, Anil
  • Gstaad, Switzerland
    Carreno-Busta, Pablo 11:50 Thiem, Dominic
  • Biella, Italy
    Podlipnik-Castillo, Hans 12:00 Kicker, Nicolas
  • Biella, Italy
    Martin, Andrej 12:00 Fabbiano, Thomas
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Sabino, Lisa 12:00 Fett, Jana
  • Belgium F8, Singles
    Vliegen, Joran 12:00 Cunha, Henrique
  • Nanchang, China
    Han, Na-Lae 12:15 LU, Jia-Jing
  • Estonia F1, Singles
    Vasilenko, Alexander 12:30 Picco, Francesco
  • Estonia F1, Singles
    Raisma, Kenneth 12:30 Elistratov, Evgeny
  • Estonia F1, Singles
    Granollers-Pujol, Gerard 12:30 Polyakov, Vladimir
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Sarrazin, Laetitia 12:30 Gulbe, Laura
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Herdzelas D / Van Der Hoek R 12:30 Mishina D / Vasilyeva L
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Humaloja L / Nylund N 12:30 Niedmers N / Scholsen H
  • Portugal F11, Singles
    Gomez-Herrera, Carlos 12:30 Alvarez Llamas, Axel
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Jabeur, Ons 13:00 Ostapenko, Jelena
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Krejcikova, Barbora 13:00 Bertens, Kiki
  • Nanchang, China
    Jankovic, Jelena 13:00 Duan, Ying-Ying
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Cabal J S / Farah R 13:00 Peya A / Soares B
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Konig, Pia 13:00 Ene, Cristina
  • Serbia F7, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 13:00 Sorgi, Joao Pedro
  • Serbia F7, Singles
    Petrovic, Danilo 13:00 Jankovic, Miki
  • Austria F6, Singles
    Chazal, Maxime 13:00 Ghedin, Nicola
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Andrianjafitrimo, Tessah 13:00 Marti Riembau, Ariadna
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Deigman, Laura 13:00 Boualem, Josephine
  • Turkey F30, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 13:00 Frost, Isaac
  • Italy F20, Doubles
    Basso A / Ceppellini A 13:00 Leite W / Sant'Anna B
  • Biella, Italy
    Naso, Gianluca 13:20 Ouahab, Lamine
  • Biella, Italy
    Caruso, Salvatore 13:20 Brkic, Tomislav
  • Hamburg, Germany
    Fognini, Fabio 13:30 Bedene, Aljaz
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Caregaro, Martina 13:30 Trevisan, Martina
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Munozova A / Stamatova J 14:00 Luttikhuis N / Williams C
  • Germany F9, Singles
    Geens, Clement 14:00 Heyman, Christopher
  • Belgium F8, Singles
    Cagnina, Julien 14:00 Reuter, Yannik
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Knowle J / Oswald P 14:00 Bury A / Istomin D
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Flood E / Wacanno E 14:00 Eidukonyte J / Parish H
  • Estonia F1, Doubles
    Lebedev I / Sabanin Y 14:00 Ivanov V / Kerner M
  • Nanchang, China, Doubles
    Chang K-C / Zheng S 14:15 HAN X / Zhang K-L
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Hogenkamp, Richel 14:30 Cetkovska, Petra
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Bouzkova, Marie 14:30 Daniels, Carolin
  • Austria F6, Singles
    Kocevar-Desman, Tom 14:30 Ofner, Sebastian
  • Turkey F30, Doubles
    Glancy D / Igoshin A 14:30 Altuna T / Mousley B
  • Biella, Italy, Doubles
    Bozoljac I / Napolitano S 14:40 Martin A / Podlipnik-Castillo H
  • Biella, Italy, Doubles
    Carpen A-D / Marcan D 14:40 Cerretani J / Paval C
  • Hamburg, Germany
    Nadal, Rafael 14:50 Cuevas, Pablo
  • Gstaad, Switzerland
    Andujar Alba, Pablo 15:00 Bellucci, Thomaz
  • Serbia F7, Singles
    Bellier, Antoine 15:00 Katic, Dejan
  • Serbia F7, Singles
    Ilic, Luka 15:00 Rakic, Strahinja
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Zimmermann, Kimberley 15:00 Maleckova, Jesika
  • Florianopolis, Brazil
    Sevastova, Anastasija 15:30 Pereira, Teliana
  • USA F23, Singles
    Escobar, Gonzalo 15:30 King, Evan
  • USA F23, Singles
    Santiago, Mico 15:30 Bourchier, Harry
  • USA F23, Singles
    Corwin, Felix 15:30 Thompson, Clay
  • USA F23, Singles
    Pavic, Ante 15:30 Meister, Nicolas
  • Portugal F11, Doubles
    Baldi F / Berrettini M 15:30 Barbosa R / Bonzi B
  • Slovakia F3, Doubles
    Horansky F / Zelenay I 16:00 Kellovsky D / Staubert P
  • Slovakia F3, Doubles
    Jaloviec M / Safranek V 16:00 Arvidsson I / Borsos G
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Mihaila A B / Pairone G 16:00 Ciufrila R / Rosca I L
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Borecka, Martina 16:00 Vaidisova, Nicole
  • Germany F9, Singles
    VON Massow, George 16:00 Schonenberg, Tom
  • Belgium F8, Singles
    Laurent, Yanais 16:00 Jankovits, Yannick
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    DI Lorenzo, Francesca 16:00 Coppoc, Morgan
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Carruthers, Steffi 16:00 Graham, Alexa
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Brito F / Seguel D 16:30 Ferrero M / Herazo Gonzalez M F
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Gatica B / Petit S M 16:30 Kurata N / Piai E
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Pribylova, Anastasia 16:30 Reix, Sherazad
  • Austria F6, Doubles
    Hampel L / Pichler D 16:30 Borgo F / Ghedin N
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Pella C / Perez Rojas G 16:30 Dunne K / Ulvefeldt M
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 16:30 Sliusar, Kateryna
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Muntean, Victoria 16:30 Nepliy, Elina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Samir, Sandra 16:30 Bekker, Kseniia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Clerici, Giada 16:30 Lazareva, Margarita
  • Portugal F11, Doubles
    Gomez-Herrera C / Short M 16:30 Falcao G / Pereira G
  • Egypt F24, Singles
    Tepavac, Marko 16:30 Brtnicky, Filip
  • Egypt F24, Singles
    Kolisnyk, Olexiy 16:30 Bonadio, Riccardo
  • Egypt F24, Singles
    Hossam, Karim 16:30 Ward, Alexander
  • Egypt F24, Singles
    Richard, Antoine 16:30 Bega, Alessandro
  • Florianopolis, Brazil
    Beck, Annika 16:45 Mattek-Sands, Bethanie
  • Gstaad, Switzerland
    Goffin, David 17:00 Sousa, Joao (POR)
  • Serbia F7, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 17:00 Fatic N / Jankovic M
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Moore T / Perrin C 17:00 Giovine C / Papamichail D
  • Tunisia F16, Singles
    Merzetti, Sasha 17:00 PLA Malfeito, Jaume
  • Tunisia F16, Singles
    Echargui, Moez 17:00 Khaddari, Hicham
  • Tunisia F16, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:00 Diep F / Wang T K
  • Tunisia F16, Doubles
    Alvarez-Guzman M / Dyke J 17:00 Ghorbel A / Mansouri S
  • Portugal F11, Singles
    Cacao, Tiago 17:00 Vivero Gonzalez, Pablo
  • Spain F23, Singles
    Giner, Marc 17:00 Toledo Bague, Pol
  • Spain F23, Singles
    Checa-Calvo, Jose 17:00 Martinez Portero, Pedro
  • France F16, Singles
    Guez, David 17:00 Arneodo, Romain
  • France F16, Singles
    Kanar, Jonathan 17:00 Janvier, Maxime
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Glatch, Alexa 17:00 Abanda, Francoise
  • USA F23, Doubles
    Clayton S / Gabb R 17:30 Lopez Villasenor G / Uchida K
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Totka, Naomi 17:30 Kratzer, Ashley
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Weinhold, Ashley 17:30 Herring, Lauren
  • Atlanta, USA, Doubles
    Eubanks C / Young D 18:00 Krajicek A / Monroe N
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Daniels C / Marozava L 18:00 Luknarova Z / Primorac I
  • Germany F9, Doubles
    Netuschil M / Scholz P 18:00 Pauffley N / Rice D
  • Sobota/Rokietnica, Doubles W-C...
    Bertens K / Hogenkamp R 18:00 Lister C / Ostapenko J
  • Belgium F8, Doubles
    Arends S / Behar A 18:00 Gille S / Vliegen J
  • Spain F23, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 18:00 Martin, Toby
  • Lexington, USA, Doubles
    Kutrovsky D / Myneni S 18:00 Ball C / Klein B
  • Florianopolis, Brazil, Doubles
    Beck A / Siegemund L 18:00 Irigoyen M / Kania P
  • Egypt F24, Doubles
    Dowson D / Ward A 18:00 Pulgar-Garcia J / Tepavac M
  • Egypt F24, Doubles
    Kolisnyk O / Petrenko A 18:00 Richard A / Taweel I H
  • Colombia F6, Singles
    Struvay, Eduardo 18:00 Dutra DA Silva, Daniel
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-16A
    Wessel A / Wienerova L 18:30 Luini S / Simic J
  • USA F23, Doubles
    Escobar G / Krainik P 18:30 Kohen A / Lamble J
  • Spain F23, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 18:30 Boluda-Purkiss, Carlos
  • France F16, Singles
    Inzerillo, Jerome 18:30 Lokoli, Laurent
  • France F16, Singles
    Eremin, Edoardo 18:30 Sidorenko, Alexandre
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lazareva M / Strakhova V 18:30 Kuznetsova V / Sipek N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Ostlund F / Rohde-Moe C 18:30 Bekker K / Nepliy E
  • Spain F23, Doubles
    Blasco Hervas A / Sanchez Herrero D 18:30 Elangovan N / Kaliyanda Poonacha N
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Zhao, Carol 18:30 Albanese, Lauren
  • Portugal F11, Singles
    Hess-Olesen, Soren 19:00 Hernando Ruano, Jorge
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Collie N / Kopinski M 19:00 Dvorak S / Kiro L
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Ouellet-Pizer C M / Smith G 19:00 Golovin J / Wacnik J
  • Italy F20, Singles
    Banes, Maverick 19:00 Mager, Gianluca
  • Lexington, USA
    Uchiyama, Yasutaka 19:20 Nishioka, Yoshihito
  • Lexington, USA
    Clezar, Guilherme 19:20 Millman, John
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 19:30 Martinez Martinez M / Ottomano S
  • Colombia F6, Singles
    Pereira, Jose 19:30 Gomez, Juan Sebastian
  • Atlanta, USA
    Kudla, Denis 20:00 Sela, Dudi
  • France F16, Doubles
    Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 20:00 Inzerillo J / Tchoutakian M
  • France F16, Doubles
    Janvier M / Reboul F 20:00 Arneodo R / Nys H
  • Lexington, USA
    Fratangelo, Bjorn 20:40 Bhambri, Yuki
  • Colombia F6, Doubles
    Barrientos N / Struvay E 21:00 Mena F / Montero J
  • Atlanta, USA
    Isner, John 21:20 Berankis, Ricardas
  • Italy F20, Singles
    Giustino, Lorenzo 21:30 Trungelliti, Marco
  • Gatineau, Doubles W-C25-CAN-01...
    Leduc M-A / Robillard-Millette C 22:00 Moore J / Zhao C
  • Gatineau, Doubles W-C25-CAN-01...
    Cavaday N / Glatch A 22:00 Rodriguez V / Zacarias M
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Andreescu, Bianca Vanessa 23:30 Aoyama, Shuko

Bez blama

Češka sedmobojka izvela striptiz pred punim stadionom

Ostali sportovi

Lepa češka atletičarka nije imala vremena da ode u svlačionicu i promeni gaćice. Ili nije želela da ode

Eliska Klucinova

Eliška Klučinova

Češka sedmobojka Eliška Klučinova nije uspela da osvoji medalju na Olimpijskim igrama u Londonu, ali je dobila zlatnu medalju od strane posetilaca video portala jutjub. Simpatična Klučinova je bez imalo blama skinula tange između dve discipline na očigled celog stadiona, a video snimak je obišao svet.
Čehinja se, u trenutku kada je postala svesna da je snimaju, samo osmehnula i nastavila sa menjanjem donjeg veša. Takmičari obično odu do svlačionica ispod tribina, gde se presvlače, ali ponekad jednostavno nemaju vremena da to učine.

Pogledajte video

http://www.youtube.com/watch?v=GhojGUPyFwk
Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Nije loto više ono što je bio. Vratite nam Suzanu Mančić Aleksandar Šapić, predsednik opštine Novi Beograd

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!