• Australia F2, Singles
    De Waard, Steven 1 4 7 4 1 Puttergill, Calum 1 6 6 1 1
  • Port Pirie, Singles W-C15-AUS-...
    Zlochova, Zuzana 0 3 2 0 0 Reix, Sherazad 2 6 6 2 2
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Tang, Qianhui 0 5 2 0 Guo, Shanshan 1 7 1 1
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Flood, Emma 2 6 6 2 2 Gai, AO 0 2 2 0 0
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Zhao, DI 0 4 4 0 Hsu, Ching Wen 1 6 5 1
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    Buayam K / Wannasuk N 0 4 5 0 Collie N / Ryan K 1 6 3 1
  • Australia F2, Doubles
    Barclay D / Kramberger P 0 3 4 0 Fancutt T / Harper M 1 6 4 1
  • Australia F2, Doubles
    Bourchier H / Sofaer D 1 6 2 1 Davidson P / Kaldawi S 0 2 3 0
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Jiang, Xinyu 0 2 0 Wallace, Isabelle 0 2 0
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Tang, YU Tong 05:20 Koshino, Yurina
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    Moore J / Myers A 0 2 0 Munozova A / Peers S 0 0 0
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    LU, Jiaxi 05:25 Gao, Xinyu
  • Australia F2, Doubles
    Flavell W / Lombe H 0 1 0 Harvey L I / Robins M W 0 1 0
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    Fujioka N / Minokoshi M 05:45 LIU C / Tian R
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    Totka N / Xun F Y 05:45 Kuwata H / Tanaka Y
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    Ayukawa M / Takahata K 05:50 HAN N-L / Jang S J
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    WU, HO Ching 05:50 You, Xiaodi
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Sheng, Yuqi 06:00 Kong, Lingwei
  • Australia F2, Doubles
    Guccione D / Hobart D 06:00 Barton M / O'Connell C
  • Australia F2, Doubles
    De Waard S / Grills J 06:40 Puttergill C / Daly Walkin B
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Zhang, Yukun 06:45 Tang, Hao Chen
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    Konig P / Reix S 06:55 Holland I / Hon P
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Noordin J / Selvarajoo T 07:00 HAN X / Namigata J
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Goerges, Julia 07:00 Kudryavtseva, Alla
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Buyukakcay, Cagla 07:00 Gajdosova, Jarmila
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    HE, Chun-Yan 07:05 Kijima, Mizuno
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    Patterson T / Zaniewska S 07:15 Cabrera L / Sumner A
  • Australia F2, Doubles
    Addison A / Sookton-Eng C 07:15 HO H / Pisani A
  • Australia F2, Doubles
    Banes M / Van Peperzeel G 07:20 Polkinghorne D K / Puodziunas S
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Zhao, Qianqian 07:20 Miyahara, Mihoki
  • Australia F2, Doubles
    Klintcharov A / Zelba M 07:30 Ball C / Reid M
  • Jiangmen, Doubles W-C10-CHN-01...
    Koshino Y / LU J 07:30 LI Y / WU H C
  • India F1, Doubles
    Jayaprakash M M / Kaza V S 08:00 Lopez-Perez E / Perez Sanz D
  • India F1, Doubles
    Lastre A / Mukund S K 08:00 Narasimhan A / Singh K
  • India F1, Doubles
    Peranamallur V / Rawat S 08:00 Sood C / Sood L
  • India F1, Doubles
    Chen T / Ghedin R 08:00 KIM J H / Prabodh S R
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Dellacqua, Casey 08:15 Hsieh, Su-Wei
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Mestach, AN Sophie 08:15 Eguchi, Misa
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Chang K-C / Zheng S 08:15 XU Y F / Zhang K L
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Wang, Xi-Yao 08:15 Brogan, Anna
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    Mcphee K / Svinos A 08:45 BAI A / Wang Y
  • Jiangmen, Doubles W-C10-CHN-01...
    Jiang X / Tang Q 08:50 GAI A / Zhao D
  • Egypt F8, Singles
    Kocyla, Arkadiusz 09:00 Salman, Omar
  • Egypt F8, Singles
    Gabb, Richard 09:00 AL Taweel, Issam
  • Egypt F8, Singles
    Surchenko, Dmitry 09:00 Nedelko, Ivan
  • Egypt F8, Singles
    Ridout, Robbie 09:00 Sekulic, Milos
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kharchenko, Anastasia 09:00 Huber, Luisa Marie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Said, Dalila 09:00 Thombare, Prarthana G
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kaminkova, Katerina 09:00 Vondrousova, Marketa
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Fuentes, Camila 09:00 Mikheeva, Alina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Jurikova, Lenka 09:00 Vdovenco, Anastasia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Piskun, Oleksandra 09:00 Pirazhenka, Sviatlana
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Moore, Tara 09:00 Akbas, Basak
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Rinaldo Persson, Kajsa 09:00 Shymanovich, Iryna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Lemmens, Elke 09:00 Nancarrow, Alexandra
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Dentoni, Corinna 09:00 Rosca, Ioana Loredana
  • Turkey F9, Singles
    Schonenberg, Tom 09:00 Metreveli, Aleksandre
  • Turkey F9, Singles
    Kaczynski, Kevin 09:00 Jastraunig, Lukas
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Mayr-Achleitner, Patricia 09:30 Koukalova, Klara
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Beygelzimer, Yuliya 09:30 Zhu, Lin
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Pratesi, Martina 09:30 Napolitano, Veronica
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Zmau, Michele Alexandra 09:30 Balducci, Alice
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Eklund, Mia 09:30 Pillot, Carolina
  • India F1, Doubles
    Bendre A / Wagh A 09:30 Anand K / Bisht R S
  • India F1, Doubles
    Byreddy S S R / Mintri A 09:30 Ahuja S / Dahiya J
  • India F1, Doubles
    Sharma A / Singh R 09:30 Kaliyanda Poonacha N / Khan S
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Belenova, Elena 09:30 Turati, Bianca
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Kuzmova, Viktoria 09:30 Sanchez-Quintanar, Cristina
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Pitisci, Fabiana 09:30 HO, Jessica
  • Tunisia F8, Singles
    Hoang, Antoine 09:30 Raspudic, Franjo
  • Tunisia F8, Singles
    Rice, David 09:30 Nourrissat, Valentin
  • Tunisia F8, Singles
    Jaloviec, Marek 09:30 Vanneste, Jeroen
  • Quimper, France
    Kovalik, Jozef 10:00 De Schepper, Kenny
  • Quimper, France
    Broady, Liam 10:00 Kapas, Andriej
  • Quimper, France
    Dustov, Farrukh 10:00 Setkic, Aldin
  • Quimper, France, Doubles
    Emmrich M / Siljestrom A 10:00 Kovalik J / Setkic A
  • Quimper, France, Doubles
    Arends S / Walsh D 10:00 Kapas A / Rousset E
  • Quimper, France, Doubles
    Beck A / Fischer M 10:00 Cerretani J / Grigoriu P
  • Quimper, France, Doubles
    Barrere G / Obry J 10:00 Junaid R / Moser F
  • France F4, Singles
    Trongcharoenchaikul, Wishaya 10:00 Thivant, Yannick
  • Quimper, France
    Couacaud, Enzo 10:00 Brands, Daniel
  • Croatia F3, Singles
    Diarra, Gibril 10:00 Hajek, Jan
  • Croatia F3, Singles
    Eames, Jake 10:00 Antonescu, Vasile
  • Croatia F3, Singles
    Haider-Maurer, Mario 10:00 Naso, Gianluca
  • Croatia F3, Singles
    Ghedin, Nicola 10:00 Simonsson, Fred
  • Egypt F8, Doubles
    Igoshin A / Klec I 10:30 Liniger J / Von Massow G
  • Egypt F8, Doubles
    Kohler A / Korshunov S 10:30 Tessa L / Zapata Miralles B
  • Egypt F8, Doubles
    Marsoun L / Papik T 10:30 Surchenko D / Vatutin A
  • Egypt F8, Doubles
    Ridout R / Ruppli A 10:30 Dubarenco M / Novak D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Cheapchandej P / Luangnam N 10:30 Hruba M / Vrbenska A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    KIM D / Kitagawa R 10:30 GUO X X / Sun X L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lagoda K / Pektorova H 10:30 Kennel K / Lazareva M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Konotoptseva D / Sills S 10:30 Morgina A / Rohde-Moe C
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Dmitrieva S / Shleptsova A 10:30 Bogoliy D / Folts A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Cucca M / Vangelova A 10:30 Kotelesova B / Poikajarvi R
  • Turkey F9, Doubles
    Apostol A S / Apostol B I 10:30 Privato E / Vitali L
  • Turkey F9, Doubles
    Kryvoy Y / Lebedyn A 10:30 Didenko B / Dowson D
  • Turkey F9, Doubles
    Zekic M / Zlatanovic A 10:30 Milko M / Safranek V
  • Turkey F9, Doubles
    Chazal M / Reynet F 10:30 Ergeneman G / Iliescu B
  • Turkey F9, Doubles
    Altuna T / Brydolf P 10:30 Sinicropi R / Vibert F-A
  • Turkey F9, Doubles
    Checa-Calvo J / Roca Batalla O 10:30 Bonadio R / Vilella Martinez M
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Linette M / Piter K 10:45 Amanmuradova A / Tanasugarn T
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Doi, Misaki 10:45 Witthoeft, Carina
  • Quimper, France
    Michon, Axel 11:00 Guez, David
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Chiesa, Deborah 11:00 Pieri, Tatiana
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Touly, Carla 11:00 Bilardo, Federica
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Spigarelli, Martina 11:00 Xibilia, Michela
  • Quimper, France
    Groll, Teri 11:00 Arnaboldi, Andrea
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Geiss, Janina 11:00 Schaeder, Laura
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Saitova, Anastasiya 11:00 Stoilkovska, Magdalena
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    D Oliveira, Eden 11:00 Van Der Meij, Charlotte
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Codino, Fiona 11:00 Simmonds, Chanel
  • Tunisia F8, Singles
    Zynga, Lennart 11:00 Cammarata, Alberto
  • Tunisia F8, Singles
    Oradini, Giacomo 11:00 Tabatruong, Maxime
  • Portugal F2, Singles
    Ubiergo, Jordan 11:00 Short, Matthew
  • Portugal F2, Singles
    Ward, Alexander 11:00 Giraldi Requena, Marcos
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Wozniacki, Caroline 11:30 Wang, Yafan
  • France F4, Singles
    Eysseric, Jonathan 11:30 Ruepke, Lukas
  • Croatia F3, Singles
    Serdarusic, Nino 11:30 Suc, Dominik
  • Croatia F3, Singles
    Terzo, Antonio 11:30 Celebic, Ljubomir
  • Egypt F8, Doubles
    Clayton S / Gabb R 12:00 Gresk P / Rakotomalala M
  • Egypt F8, Doubles
    Fournerie T / Janezic D T 12:00 Kocyla A / Sekulic M
  • Egypt F8, Doubles
    Geens C / Salman O 12:00 Davydov I / Dubrov A
  • Egypt F8, Doubles
    Badanov D / Nedelko I 12:00 Marfia M / Taweel I H
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kharchenko A / Puchkova O 12:00 Basic M / Granic P
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lapko V / Vondrousova M 12:00 Malmqvist L / Wikkerink J
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Malmqvist M / Marinkovic B 12:00 Fuentes C / Gibson A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Lister C / Moore T 12:00 Rinaldo Persson K / Ulvefeldt M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Novoselova P / Vdovenco A 12:00 Pirazhenka S / Shymanovich I
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Jani R-L / Jurikova L 12:00 Arshinkova P / Zheleva V
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Akbas B / Cevik I 12:00 Grajdek K-A / Nancarrow A
  • Turkey F9, Doubles
    Fayziev S / Metreveli A 12:00 Jastraunig L / Reissig N
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Arcidiacono F / Dentoni C 12:00 Dinu C / Rosca I L
  • Croatia F3, Singles
    Puc, Borut 12:00 Bellotti, Riccardo
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    De Sutter J / Lemmens E 12:00 Aponasenko V / Novakovic M
  • Quimper, France
    Vaisse, Martin 12:20 Artunedo Martinavarr, Andres
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Silva, Eden 12:30 Rosatello, Camilla
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Toljan, Janina 12:30 Pieri, Jessica
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Lysakova, Antonina 12:30 Ghitescu, Andreea
  • Quimper, France
    Corrie, Edward 12:30 Millot, Vincent
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Stephenson, Francesca 12:30 Juhaszova, Vivien
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Sanchez-Quintanar C / Tanielian C 12:30 Engelmann J / Wahl D
  • Tunisia F8, Singles
    Massara, Antonio 12:30 Crepaldi, Erik
  • Tunisia F8, Singles
    Caruso, Salvatore 12:30 Fortuna, Claudio
  • Tunisia F8, Doubles
    Feler M / Lizen A 12:30 Carnello E / Davids C
  • Tunisia F8, Singles
    Roncalli, Simone 12:30 Bejtulahi, Denis
  • Portugal F2, Singles
    Arenas-Gualda, Ivan 12:30 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Portugal F2, Singles
    Gil, Frederico 12:30 Marsalek, James
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Dulgheru, Alexandra 12:45 Lisicki, Sabine
  • France F4, Singles
    Bonzi, Benjamin 13:00 Grenier, Hugo
  • France F4, Singles
    Belot, Constantin 13:00 Grabul, Dimitar
  • Croatia F3, Doubles
    De Jager A / Simonsson F 13:30 Maruscak M / Rumler R
  • Croatia F3, Doubles
    Biljesko D / Ritz K 13:30 Gawron M / Panfil G
  • Quimper, France
    Marcora, Roberto 13:50 Hemery, Calvin
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Tona, Miriana 14:00 Caregaro, Martina
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    HO J / Simmonds C 14:00 Sartori G / Turati B
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Bhunu V / Geiss J 14:00 Chen C / Fedosenkova G
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Pitisci F / Stoilkovska M 14:00 Chantraine C / Van Der Meij C
  • Tunisia F8, Doubles
    Grassi C / Rice D 14:00 Hoang A / Vanneste J
  • Tunisia F8, Doubles
    Cagnina J / Jankovits Y 14:00 Jaloviec M / Michnev P
  • Tunisia F8, Doubles
    Milovic Z / Vellodi K 14:00 Mannapov A / Zynga L
  • Solarino, Doubles W-C10-ITA-02...
    Ciraolo V / Eklund M N 14:00 Lauri E / Tassotti E
  • Portugal F2, Singles
    Chettar, Medy 14:00 Gomez-Herrera, Carlos
  • Portugal F2, Singles
    Masur, Daniel 14:00 Kylar, Kevin
  • Portugal F2, Doubles
    Ojeda Lara R / Taberner C 14:00 Barbosa R / Tavares L
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Pigossi, Laura 14:00 Allgurin, Ellen
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Strakhova, Valeriya 14:00 Gamarra Martins, Ingrid
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Kawa, Katarzyna 14:00 Peterson, Rebecca
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Cepede Royg, Veronica 14:00 Podoroska, Nadia
  • Quimper, France
    Torebko, Peter 14:30 Beck, Andreas
  • France F4, Singles
    Westerhof, Boy 14:30 Denolly, Corentin
  • France F4, Singles
    Ejupovic, Elmar 14:30 Champion, Gauthier
  • Solarino, Doubles W-C10-ITA-02...
    Occhipinti E / Vitale B 14:30 Rubini S / Spigarelli M
  • Croatia F3, Doubles
    Schmid M / Suc D 15:00 Campo A / Naso G
  • Croatia F3, Doubles
    Ilic L / Vidak A 15:00 Celebic L / Melchiorre D
  • Croatia F3, Doubles
    Antonescu V / Patrui A 15:00 Draganja T / Sancic A
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Rogowska, Olivia 15:30 Kostova, Elitsa
  • Portugal F2, Singles
    Boutillier, Remi 15:30 Oliveira, Goncalo
  • Portugal F2, Doubles
    Ferreiro Nunes J-R / Sousa P 15:30 Pulgar-Garcia J / Villacorta-Alonso R
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Pous Tio, Laura 15:30 Cabeza-Candela, Estrella
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Alves, Carolina 15:30 Garcia Vidagany, Beatriz
  • Quimper, France, Doubles
    Arnaboldi A / Viola M 15:50 Michon A / Teixeira M
  • France F4, Singles
    Nicolas, Scott 16:00 Khachanov, Karen
  • France F4, Singles
    Netuschil, Marvin 16:00 Jacq, Gregoire
  • Canada F1, Singles
    King, Kevin 16:00 Beran, Martin
  • Canada F1, Singles
    Reinwein, Sami 16:00 Shane, Justin
  • Canada F1, Singles
    Sigouin, Benjamin 16:00 Nguyen, Daniel
  • Quimper, France
    Lokoli, Laurent 16:30 Boltz, Sebastien
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Babos T / Mladenovic K 17:00 Arruabarrena L / Olaru R
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Bertens K / Larsson J 17:00 Mattek Sands B / Puig M
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Rodriguez V / Zacarias M 17:00 Bacsinszky T / Zvonareva V
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Soler-Espinosa S / Torro-Flor M T 17:00 Rodionova AN / Rodionova AR
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Hsu, Chieh-Yu 17:00 Goncalves, Paula Cristina
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Babos, Timea 17:00 Bondarenko, Kateryna
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Hogenkamp, Richel 17:00 Radwanska, Urszula
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Vaidisova, Nicole 17:00 Rodionova, Arina
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Mattek-Sands, Bethanie 17:00 Falconi, Irina
  • Portugal F2, Doubles
    Banzer V / Martin Adalia P 17:00 Graça J / Machado T
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Molinero, Florencia 17:00 Brito, Fernanda
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Gamiz, Andrea 17:00 Dominguez Lino, Lourdes
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Babos, Timea 17:00 Bondarenko, Kateryna
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Hogenkamp, Richel 17:00 Radwanska, Urszula
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Vaidisova, Nicole 17:00 Rodionova, Arina
  • Quimper, France, Doubles
    Corrie E / Thornley S 17:10 Cipolla F / Meffert D
  • France F4, Doubles
    Mertens Y / Westerhof B 17:30 Denolly C / Grenier H
  • Canada F1, Singles
    Quigley, Eric 17:30 Sandgren, Tennys
  • Canada F1, Singles
    Grant, Michael 17:30 Roy, Matthieu
  • Canada F1, Singles
    Kutrovsky, Dimitar 17:30 Ghinda, Iancu-Lustinian
  • Nicaragua F1, Singles
    Reyes, Nicholas Alexander 17:30 Merino, Alexander
  • Nicaragua F1, Singles
    Gomez, Juan Sebastian 17:30 Mora, Daniel
  • Nicaragua F1, Singles
    Dill, Morgan 17:30 Panta Herreros, Jorge Brian
  • Monterrey, Mexico
    Jaksic, Jovana 18:00 Rybarikova, Magdalena
  • Monterrey, Mexico
    Tsurenko, Lesia 18:00 Rogers, Shelby
  • Monterrey, Mexico
    Wickmayer, Yanina 18:00 Bacsinszky, Timea
  • Monterrey, Mexico
    Krunic, Aleksandra 18:00 Parmentier, Pauline
  • Quimper, France
    Paire, Benoit 18:30 Fischer, Martin
  • France F4, Singles
    Olivier, Maxence 18:30 Coco, Rudy
  • Curitiba, Doubles W-C25-BRA-03...
    Bonaventure Y / Peterson R 19:00 Perez Rojas G / Podoroska N
  • Canada F1, Singles
    Jenkins, Jarmere 19:00 Scott, Harrison
  • Canada F1, Singles
    Tabilo, Alejandro 19:00 Meister, Nicolas
  • Nicaragua F1, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 19:00 Barros, Manuel
  • Nicaragua F1, Singles
    Alvarez Cerdan, Andres 19:00 Johns, Collin
  • Nicaragua F1, Singles
    Cordonnier, Gregorio 19:00 Descotte, Matias Franco
  • Monterrey, Mexico
    Davis, Lauren 19:15 Errani, Sara
  • Monterrey, Mexico
    Larsson, Johanna 19:15 Bertens, Kiki
  • Monterrey, Mexico
    Sanchez, Ana Sofia 19:15 Hercog, Polona
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    RAE J / Smith A 19:15 Hlavackova A / Hradecka L
  • Quimper, France
    Authom, Maxime 20:00 Zopp, Jurgen
  • Monterrey, Mexico
    Garcia, Caroline 20:30 Knapp, Karin
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Mitu, Cristina-Andreea 20:30 Stefani, Luisa
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Sakkari, Maria 20:30 Glushko, Julia
  • Canada F1, Doubles
    Frljanic S / Shrom S 20:30 Donati M / Mager G
  • Canada F1, Doubles
    ROY M / Veger F 20:30 Gigounon G / Smethurst D
  • Nicaragua F1, Singles
    Diaz-Figueroa, Christopher 20:30 Escobar, Felipe
  • Nicaragua F1, Singles
    Rojas, Felipe 20:30 Montes, Juan
  • Nicaragua F1, Singles
    Busch, Julian 20:30 Endara, Ivan
  • Monterrey, Mexico
    Zvonareva, Vera 21:45 Riske, Alison
  • Monterrey, Mexico
    Mladenovic, Kristina 21:45 Smitkova, Tereza
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Bogdan E / Melichar N 21:45 Chuang C J / Parmentier P
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Kurata, Nathaly 22:00 Pereira, Teliana
  • Curitiba, Doubles W-C25-BRA-03...
    Gamarra Martins I / Stefani L 22:00 CE G / Pigossi L
  • Canada F1, Doubles
    Scott H / Tabilo A 22:00 Quigley E / Reed A
  • Canada F1, Doubles
    Krainik P / Mylnikov T 22:00 Gosea F F / Kutrovsky D
  • Nicaragua F1, Doubles
    Crowley K-P / Hach Verdugo H 22:00 Andrade Y / Pini S E
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Dabrowski G / Rosolska A 23:00 Irigoyen M / Krunic A
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Hrdinova E / Kania P 23:00 Chan C-W / Thorpe L

Bez blama

Češka sedmobojka izvela striptiz pred punim stadionom

Ostali sportovi

Lepa češka atletičarka nije imala vremena da ode u svlačionicu i promeni gaćice. Ili nije želela da ode

Eliska Klucinova

Eliška Klučinova

Češka sedmobojka Eliška Klučinova nije uspela da osvoji medalju na Olimpijskim igrama u Londonu, ali je dobila zlatnu medalju od strane posetilaca video portala jutjub. Simpatična Klučinova je bez imalo blama skinula tange između dve discipline na očigled celog stadiona, a video snimak je obišao svet.
Čehinja se, u trenutku kada je postala svesna da je snimaju, samo osmehnula i nastavila sa menjanjem donjeg veša. Takmičari obično odu do svlačionica ispod tribina, gde se presvlače, ali ponekad jednostavno nemaju vremena da to učine.

Pogledajte video

http://www.youtube.com/watch?v=GhojGUPyFwk
Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Glavni odbor SNS u svakom trenutku može da pokrene pitanje preispitivanja rada svih naših funkcionera Goran Knežević, potpredsednik SNS

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!