• Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Kerimbayeva, Kamila 2 6 0 6 2 2 Rudakova, Anastasia 1 0 6 0 1 1
  • Thailand F10, Doubles
    Isarow P / Kadchapanan N 0 5 0 Grills J / Uchida K 0 2 0
  • Iran F11, Doubles
    Dabiri A / Nadaf H R 07:30 Muller A / Rakotomalala M
  • Iran F11, Singles
    Androic, Toni 07:30 Mensurado, Vasco
  • Iran F11, Singles
    Kekez, Duje 07:30 Musialek, Alexis
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Yashina, Ekaterina 07:45 Bryzgalova, Yulia
  • Cambodia F2, Doubles
    GAO X / Ouyang B 08:30 Kern R / Wagner S
  • Cyprus F3, Singles
    Barry, Sam 09:00 Dubail, Julien
  • Cyprus F3, Singles
    Crepaldi, Erik 09:00 Bortolotti, Marco
  • Cyprus F3, Singles
    Chrysochos, Petros 09:00 Simon, Tobias
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pribylova, Anastasia 09:00 Cavaday, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Profit, Elizabeth Anita Alexandria 09:00 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Stojanovic, Nina 09:00 Abou Zekry, Ola
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Totka, Naomi 09:00 Giovine, Claudia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Gorgodze, Ekaterine 09:00 Haas, Sina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Buzean, Diana 09:00 Gjorcheska, Lina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Skamlova, Chantal 09:00 Jani, Reka-Luca
  • Turkey F42, Singles
    Mugevicius, Lukas 09:00 Dmitriev, Kirill
  • Turkey F42, Singles
    Popko, Dmitry 09:00 Safiullin, Roman
  • Turkey F42, Singles
    Woerner, Paul 09:00 Mylokostov, Denys
  • Egypt F34, Singles
    Pospisil, Jaroslav 09:00 Satral, Jan
  • Egypt F34, Singles
    Trinker, Bastian 09:00 Jomby, Tom
  • Egypt F34, Singles
    Barrere, Gregoire 09:00 Safwat, Mohamed
  • Egypt F34, Singles
    Sabry, Sherif 09:00 Cagnina, Julien
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Kerimbayeva K / Yashina E 09:15 Khabibulina A / Merenkova P
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Arcangioli, Manon 09:30 Husaric, Anita
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Liebens, Klaartje 09:30 Caregaro, Martina
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Bonic, Barbara 09:30 Oyen, Sofie
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Korashvili, Oleksandra 09:30 Touly, Carla
  • Tunisia F9, Singles
    Hoyt, Evan 09:30 Giacalone, Omar
  • Tunisia F9, Singles
    Domingues, Joao 09:30 Perez Sanz, David
  • Cyprus F3, Singles
    Zhang, Zhizhen 10:30 Gabb, Richard
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Wikkerink, Janneke 10:30 Hering, Katharina
  • Turkey F42, Singles
    Vorster, Tucker 10:30 Silva, Frederico Ferreira
  • Kuwait F3, Singles
    Ortega-Olmedo, Roberto 11:00 Trubrig, Christian
  • Kuwait F3, Singles
    Pulgar-Garcia, Jaime 11:00 Bossel, Adrien
  • Egypt F34, Doubles
    Salaba L / Satral J 11:00 Uzhylovsky V / Zielinski J
  • Egypt F34, Doubles
    Kellovsky D / Pospisil J 11:00 Cias P / Jedruszczak M
  • Tunisia F9, Singles
    Milojevic, Nikola 11:00 Ruepke, Lukas
  • Tunisia F9, Singles
    Jankovits, Yannick 11:00 Ghedin, Nicola
  • Kuwait F3, Doubles
    Hemery C / Vanneste J 12:00 Neuchrist M / Wirlend D
  • Iran F11, Doubles
    Anand K / Sharma A 12:30 Jotovski T / Kekez D
  • Iran F11, Doubles
    Lizariturry J / Vervoort M 12:30 Fornell-Mestres M / Neubau M
  • Cyprus F3, Doubles
    Bortolotti M / Crepaldi E 12:30 Hovhannisyan M / Jecan M-A
  • Cyprus F3, Doubles
    Chrysochos P / Serdarusic N 12:30 Barry S / O'Hare D
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Jani R-L / Stamatova J 12:30 Anil C / Topsel M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Gorgodze E / Kvatsabaia S 12:30 Gjorcheska L / Konig P
  • Turkey F42, Doubles
    Miedler L / Weissborn T-S 12:30 Karlovskiy E / Popko D
  • Turkey F42, Doubles
    Bellier A / Bodmer A 12:30 Adanali M / Celikbilek A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Mikheeva A / Pradova M 13:00 Morgina A / Pribylova A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Drew J / Stadler N 13:00 Reddy S S / Tatachar Venugopal D
  • Tunisia F9, Doubles
    Munoz-Abreu J / Perez Sanz D 14:30 Bettles A / Hoyt E
  • Chile F8, Singles
    Paz, Juan Pablo 15:00 Aguilar, Jorge
  • Domincan Republic F1, Singles
    Van Der Duim, Antal 16:00 Galarza, Juan Ignacio
  • Domincan Republic F1, Singles
    Smith, Connor 16:00 Monteiro, Thiago Moura
  • Chile F8, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 16:30 Saez, Juan Carlos
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Brogan, Anna 16:30 Bosio, Victoria
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Koch-Benvenuto, Andrea 18:00 Monroy, Yuliana
  • Chile F8, Doubles
    PAZ J P / Portmann L 19:00 Torre E A / Villanueva G
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Brogan A / Herazo Gonzalez M F 19:30 Bosio V / Roldan D
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Lazov A / Sillanpaa H 20:00 Bernardi P / Smith C
  • Brazil F15, Singles
    Neis, Fabricio 20:00 Brandao, Filipe
  • Brazil F15, Singles
    Matos, Rafael 22:00 Kicker, Nicolas
  • Brazil F15, Doubles
    Neis F / Romboli F 23:30 Buchhass M R / Iriarte T

Taktika

Gerasimenko: Izgubio sam jer nisam sproveo svoju taktiku

Ostali sportovi

Autor:

Dmitrij Gerasimenko izgubio od Kubanca sopstvenim greškama

dmitri gerasimenko, dzudo, bronza, svetski kup,

Srpski džudo reprezentativac Dmitrij Gerasimenko rekao je danas da nije sproveo svoju taktiku za borbu protiv Asleja Gonsalesa i da je zato izgubio u drugom kolu turnira na Olimpijskim igrama u Londonu.

"On je osvajač medalje na svetskom prvenstvu. Poznajem ga i znam kako se bori. Imao sam taktiku protiv njega, ali nisam uspeo da ispunim svoje planove. Na početku borbe sam bio na pravom putu, ali je on kasnije počeo da bude brži od mene i nisam uspeo da koristim svoj plan", rekao je Gerasimenko posle poraza u Londonu.

Gerasimenko je završio učešće na Olimpijskim igrama u Londonu.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Rezolucija o Šešelju nema nikakav značaj i biće zaboravljena za dva dana Rasim Ljajić ministar u vladi srbije

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!