• Roland Garros, Paris, France,...
    Hingis M / Paes L 16:10 Kudryavtseva A / Cabal J S
  • Roland Garros, Paris, France
    Troicki, Viktor 16:10 Bolelli, Simone
  • Roland Garros, Paris, France
    Chardy, Jeremy 16:10 Isner, John
  • Roland Garros, Paris, France
    Watson, Heather 16:15 Stephens, Sloane
  • Roland Garros, Paris, France
    LU, Yen-Hsun 16:15 Anderson, Kevin
  • Roland Garros, Paris, France
    Diyas, Zarina 16:20 Van Uytvanck, Alison
  • Spain F15, Doubles
    Martos Gornes S / Toledo Bague P 16:20 Herrera R / Ordeig R
  • Vicenza, Italy, Doubles
    Bagnis F / Pella G 16:20 Galdos S / Olivo R
  • Egypt F20, Singles
    Brechemier, Thomas 16:30 Lago, Tommaso
  • Egypt F20, Singles
    Hossam, Karim 16:30 Smethurst, Daniel
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cadar, Elena Teodora 16:30 Cabaj Awad, Jacqueline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cucca, Marcella 16:30 Kordolaimi, Eleni
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Williams, Claudia 16:30 Abou Zekry, Ola
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Spiteri, Dalila 16:30 Matteucci, Alice
  • Egypt F20, Singles
    Willis, Marcus 16:30 Agar, Ryan
  • Egypt F20, Singles
    Miccini, Giacomo 16:30 Thivant, Yannick
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-02A
    Daniels C / Sotnikova A 16:35 Ivakhnenko V / Monova P
  • Portugal F7, Doubles
    Bonzi B / Cayre P 16:35 Deus N / Domingues J
  • Roland Garros, Paris, France
    Gasquet, Richard 16:40 Berlocq, Carlos
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Vesnina E / Zimonjic N 16:45 Krajicek M / Mergea F
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Parra Santonja A / Marrero D 16:45 Babos T / Peya A
  • Roland Garros, Paris, France
    Kovinic, Danka 16:55 Mladenovic, Kristina
  • Czech Republic F3, Doubles
    Jebavy R / Satral J 17:00 Sachko V / Suc D
  • Spain F15, Singles
    Fago, Matteo 17:00 PLA Malfeito, Jaume
  • Grado, Doubles W-C25-ITA-14A
    Gamiz A / Zarazua R 17:00 Fichman S / Piter K
  • Italy F11, Doubles
    PEL D / Tabatruong M 17:00 Giacalone O / Rondoni P
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Chan H-C / Draganja M 17:15 Chan Y-J / Peers J
  • Roland Garros, Paris, France
    Gimeno-Traver, Daniel 17:30 Ferrer, David
  • Vicenza, Italy
    Volandri, Filippo 17:30 Cachin, Pedro
  • Grado, Singles W-C25-ITA-14A
    Prosperi, Valeria 17:30 Schmiedlova, Kristina
  • Maribor, Doubles W-C25-SLO-01A
    Krejsova P / Vankova K 17:30 Majeric T / Perrin C
  • Colombia F3, Singles
    Lopes, Tiago 17:30 Mena, Facundo
  • Colombia F3, Singles
    Hocevar, Ricardo 17:30 Gomez, Emilio
  • Egypt F20, Singles
    Lescure, Mick 18:00 Ridout, Robbie
  • Egypt F20, Singles
    Dankl, Tobias-Maximilian 18:00 Gonzalez Carrasco, Juan Matias
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Papamichail, Despina 18:00 Ladurner, Jasmin
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Dmitrieva, Ksenia 18:00 Stephenson, Francesca
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 18:00 Radovcic, Phenomena
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Deigman, Laura 18:00 Radovcic, Lulu
  • Egypt F20, Singles
    Ezaka, Kei 18:00 AL Taweel, Issam
  • Egypt F20, Singles
    Canter, Alexis 18:00 Dubail, Julien
  • Italy F11, Doubles
    Luczak P / Polmans M 18:00 Frigerio L / Trevisan M
  • Portugal F7, Doubles
    Barbosa R / Silva F F 18:05 Barbosa M / Semedo M
  • Colombia F3, Singles
    Olivares, Jose 19:00 Leite, Wilson
  • Colombia F3, Singles
    Zampieri, Caio 19:00 Gomez, Juan Sebastian
  • Egypt F20, Doubles
    Smethurst D / Willis M 19:30 Dankl T-M / Mick P
  • Egypt F20, Doubles
    Gonzalez Carrasco J M / Guerses G 19:30 Lescure M / Thivant Y
  • Egypt F20, Doubles
    Ridout C / Ridout R 19:30 Brechemier T / Lago T
  • Egypt F20, Doubles
    Agar R / Pervolarakis M 19:30 Hossam K / Taweel I H
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Matteucci A / Papamichail D 19:30 Kaufinger I / Zotova M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Ladurner J / Rigozzi C 19:30 Abou Zekry O / Mikheeva A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Cucca M / Meliss V 19:30 Gulnova S / Khabarova E
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Shroff K / Williams C 19:30 Cadar E-T / Kordolaimi E
  • Argentina F7, Doubles
    Galarza J / Kicker N 19:30 Agamenone F / Casanova H
  • Argentina F7, Doubles
    Kohen A / Urzua-Rivera R 19:30 Miele A / Tsuchiya A
  • Italy F11, Singles
    Sonego, Lorenzo 20:00 Martinez, Mateo Nicolas
  • Colombia F3, Doubles
    Mantilla F / Montes J 21:00 Hocevar R / Lopes T
  • Colombia F3, Doubles
    Mena F / Rivera-Aranguiz G 22:30 Leite W / Sorgi J P

Taktika

Gerasimenko: Izgubio sam jer nisam sproveo svoju taktiku

Ostali sportovi

Autor:

Dmitrij Gerasimenko izgubio od Kubanca sopstvenim greškama

dmitri gerasimenko, dzudo, bronza, svetski kup,

Srpski džudo reprezentativac Dmitrij Gerasimenko rekao je danas da nije sproveo svoju taktiku za borbu protiv Asleja Gonsalesa i da je zato izgubio u drugom kolu turnira na Olimpijskim igrama u Londonu.

"On je osvajač medalje na svetskom prvenstvu. Poznajem ga i znam kako se bori. Imao sam taktiku protiv njega, ali nisam uspeo da ispunim svoje planove. Na početku borbe sam bio na pravom putu, ali je on kasnije počeo da bude brži od mene i nisam uspeo da koristim svoj plan", rekao je Gerasimenko posle poraza u Londonu.

Gerasimenko je završio učešće na Olimpijskim igrama u Londonu.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija i Albanija imaju tešku prošlost, ali nisu jedine dve zemlje u Evropi s teretom prošlosti Bujar Nišani, predsednik Albanije

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!