• Yeongwol, Doubles W-C10-KOR-05...
    Jeong Y W / Lee S J 1 3 6 3 1 1 KIM D / Tsuji K 2 6 4 10 2 2
  • Israel F11, Singles
    Geerts, Michael 2 6 6 2 2 Johnson, Eric 0 2 3 0 0
  • Israel F11, Singles
    Chaplin, Jarryd 0 6 2 0 Song, Evan 1 7 2 1
  • Kiriyat Gat, Singles W-C10-ISR...
    Kimhi, May 1 2 6 0 1 Shlomo, Keren 1 6 3 0 1
  • Israel F11, Singles
    Napolitano, Stefano 0 3 3 0 Johns, Collin 1 6 3 1
  • Kiriyat Gat, Singles W-C10-ISR...
    Nikolaev, Valeria 1 6 3 1 Bogoslavets, Anna 0 4 2 0
  • Korea F6, Doubles
    NAM H-W / Song M-K 0 4 4 0 Kwon S W / Son J H 1 6 3 1
  • Romania F15, Singles
    Luncanu, Petru-Alexandru 1 7 0 1 Cornea, Vlad Victor 0 5 1 0
  • Romania F15, Singles
    Jecan, Mircea-Alexandru 0 4 1 0 Alekseenko, Vadim 1 6 0 1
  • Romania F15, Singles
    Mugevicius, Lukas 1 6 3 1 Milovic, Zeljko 0 1 2 0
  • Romania F15, Singles
    Apostol, Andrei Stefan 0 2 1 0 Craciun, Teodor-Dacian 1 6 3 1
  • Bangkok, Thailand, Doubles
    Hsieh C-P / Whittington A 0 6 1 0 BAI Y / Ghedin R 1 7 1 1
  • Iran F7, Singles
    Androic, Toni 10:00 Perez Mota, Mauricio
  • Iran F7, Singles
    Fancutt, Thomas 10:00 Sebaoun, Leo Julien
  • Iran F7, Singles
    Petit, Gabriel 10:00 Madanchi, Amirvala
  • Iran F7, Singles
    Shahgholi, Anoosha 10:00 Janvier, Maxime
  • Iran F7, Singles
    Filenkov, Alexei 10:00 Monteban, Paul
  • Iran F7, Singles
    Vibert, Francois Arthur 10:00 Shofayziyev, Shonigmatjon
  • Iran F7, Singles
    Akhavan Roufigar, Alborz 10:00 Solberg, Christoffer
  • Iran F7, Singles
    Khaledan, Shahin 10:00 Nedelko, Ivan
  • Prague, Singles W-C10-CZE-02A
    Hruba, Marina 0 0 0 Pigossi, Laura 0 5 0
  • Prague, Singles W-C10-CZE-02A
    Rutarova, Eva 1 6 5 1 Kolarova, Tereza 0 0 1 0
  • Prague, Singles W-C10-CZE-02A
    Kilnarova, Monika 0 2 1 0 Alexandrova, Ekaterina 1 6 5 1
  • Vrnjacka Banja, Singles W-C10-...
    Kovacevic, Janja 0 2 0 0 Skamlova, Chantal 1 6 0 1
  • Vrnjacka Banja, Singles W-C10-...
    Juhaszova, Vivien 0 4 0 Gobbi Monllau, Ana Victoria 0 3 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-10A
    Lukas, Tena 0 4 0 Stolmar, Rebeka 0 2 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-10A
    Kupkova, Tamara 0 2 0 Sipek, Natalija 0 4 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-10A
    Van Der Meij, Charlotte 0 1 0 Vdovenco, Anastasia 0 5 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-10A
    Bondar, Anna 0 4 0 Basic, Martina 0 1 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-10A
    Nagymihaly, Luca 6 1 Mekovec, Iva 1 0
  • Croatia F14, Singles
    Fatic, Nerman 0 2 0 Draganja, Tomislav 0 5 0
  • Croatia F14, Singles
    Raspudic, Franjo 0 4 0 Rizzuti, Giovanni 0 3 0
  • Russia F7, Singles
    Molchanov, Denys 0 5 0 Bublik, Alexander 0 4 0
  • Russia F7, Singles
    Ivanov, Vladimir 0 1 0 0 Vatutin, Alexey 1 6 0 1
  • Vrnjacka Banja, Singles W-C10-...
    Curovic, Tamara 0 3 0 Horackova, Gabriela 0 4 0
  • Croatia F14, Singles
    Ward, Alexander 0 5 0 Matos, Rafael 0 1 0
  • Kiriyat Gat, Singles W-C10-ISR...
    Khazaniuk, Deniz 0 3 0 Vulf, Avital 0 0 0
  • Austria F10, Singles
    Novak, Dennis 10:30 Miedler, Lucas
  • Austria F10, Singles
    Matic, Nico 0 1 0 Brunner, Pascal 0 0 0
  • St. Poelten, Singles W-C10-AUT...
    Sramkova, Rebecca 0 1 0 Sumova, Diana 0 0 0
  • Tunisia F21, Singles
    Matsulenko, Nikita 10:30 Perez Sanz, David
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Honcova, Michaela 0 0 0 Bienkowska, Agata Jadwiga 0 0 0
  • Israel F11, Singles
    Bulis, Mor 10:40 Karlovskiy, Evgeny
  • Austria F10, Singles
    Weissborn, Tristan-Samuel 0 0 0 Diarra, Gibril 0 0 0
  • Tunisia F21, Singles
    Mladenov, Vasko 10:40 Merzetti, Sasha
  • Tunisia F21, Singles
    Ghorbel, Anis 10:40 Fermosell, Jaime
  • Bol, Singles W-C10-CRO-10A
    Silich, Alina 10:45 Lekaj, Adrijana
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Arcangioli, Manon 10:45 D Oliveira, Eden
  • Belgium F13, Singles
    Oliveira, Goncalo 10:45 Sidorenko, Alexandre
  • Israel F11, Singles
    Leshem, Edan 10:50 Hakak, Gal
  • Israel F11, Singles
    Kanar, Jonathan 10:50 Elia, Alon
  • Kiriyat Gat, Singles W-C10-ISR...
    Patiuk, Valeria 10:55 Stotyka, Veronika
  • India F12, Singles
    Gunneswaran, Prajnesh 11:00 Nagal, Sumit
  • India F12, Singles
    Rodriguez Manzano, Borja 11:00 Rawat, Sidharth
  • Engis, Singles W-C10-BEL-05A
    Lehnert, Katharina 11:00 Matviyenko, Lisa
  • Gabon F2, Singles
    Scholtz, Nicolaas 11:00 Ouattara, Gueninle Abdoul Karim
  • Gabon F2, Singles
    Forchap, David Chaplefeh 11:00 Escoffier, Antoine
  • Barcelona, Singles W-C15-ESP-0...
    Carrillo Marin, Alba 11:00 Garcia Perez, Georgina
  • Barcelona, Singles W-C15-ESP-0...
    Vinogradova, Polina 11:00 Bua, Tatiana
  • Switzerland F5, Singles
    Margaroli, Luca 11:00 Giraldi Requena, Marcos
  • Italy F25, Singles
    Colella, Alessandro 11:00 Moncagatto, Francesco
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Cuk, Pia 11:00 Ladurner, Jasmin
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Giangreco Campiz, Camila 11:00 Rubini, Stefania
  • Romania F15, Singles
    Tatomir, Luca Georg 11:10 Luisi, Alessandro
  • Romania F15, Singles
    Fransen, Stephan 11:10 Galovic, Viktor
  • Belgium F13, Singles
    Michalicka, Marek 11:15 Fallert, Florian
  • Prague, Singles W-C10-CZE-02A
    Borecka, Martina 11:30 Jablonovska, Jana
  • Prague, Singles W-C10-CZE-02A
    Kolarova, Veronika 11:30 Muchova, Karolina
  • Prague, Singles W-C10-CZE-02A
    Luknarova, Zuzana 11:30 Zovincova, Vendula
  • India F12, Doubles
    Nedunchezhiyan J / Prashanth N V S 11:30 Sood C / Sood L
  • Vrnjacka Banja, Singles W-C10-...
    Cvorovic, Sara 11:30 Estable, Julieta
  • Vrnjacka Banja, Singles W-C10-...
    Miletic, Kristina 11:30 Argyelan, Csilla
  • Great Britain F8, Singles
    Willis, Marcus 11:30 Evans, Daniel
  • Bol, Singles W-C10-CRO-10A
    Szlavikovics, Szabina 11:30 Pantuckova, Magdalena
  • Croatia F14, Singles
    Gille, Sander 11:30 Jandric, Darko
  • Russia F7, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 11:30 Popko, Dmitry
  • Poland F4, Singles
    Safranek, Vaclav 11:30 Cias, Pawel
  • Vrnjacka Banja, Singles W-C10-...
    Gjorcheska, Lina 11:40 Tomic, Danijela
  • Bol, Singles W-C10-CRO-10A
    Njiric, Silvia 11:40 Carruthers, Steffi
  • Croatia F14, Singles
    Maqdes, Abdullah 11:40 Urbanija, Mike
  • Croatia F14, Singles
    Nagy, Peter 11:40 Guinard, Manuel
  • Russia F7, Singles
    Elgin, Michail 11:40 Ratniuk, Maxim
  • Como, Italy
    Elias, Gastao 12:00 Kuznetsov, Andrey
  • Austria F10, Singles
    Sieber, Marc 12:00 Trinker, Bastian
  • Tunisia F21, Singles
    Venturino, Thibault 12:00 Merino, Alexander
  • Tunisia F21, Singles
    Schott, Hugo 12:00 Badanov, Dmytro
  • Israel F11, Singles
    Kobelt, Peter 12:10 Goldengoren, Tal
  • St. Poelten, Singles W-C10-AUT...
    Bredl, Natasha 12:10 Konig, Pia
  • Tunisia F21, Singles
    Vyshyvanyuk, Dmytro 12:10 Negritu, Christoph
  • Tunisia F21, Singles
    Habrman, Milan 12:10 Sabanin, Yan
  • Tunisia F21, Singles
    Horansky, Filip 12:15 Miccini, Giacomo
  • Kiriyat Gat, Singles W-C10-ISR...
    Sterenbach, Saray 12:20 Tetruashvili, Ilana
  • Israel F11, Doubles
    Geerts M / Johns C 12:25 Chaplin J / Mclachlan B
  • Gabon F2, Singles
    Vorster, Tucker 12:30 Davids, Chevaan
  • Gabon F2, Singles
    Fynn, Mark 12:30 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Switzerland F5, Singles
    Tashi, Vullnet 12:30 Bellier, Antoine
  • Italy F25, Singles
    Kekercheni, Filipp 12:30 Saavedra-Corvalan, Cristobal
  • Italy F25, Singles
    Rondoni, Pietro 12:30 Weis, Alexander
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Bronzetti, Lucia 12:30 Lukacs, Vanda
  • Poland F4, Singles
    Zielinski, Jan 12:30 Rajski, Maciej
  • Romania F15, Singles
    Vilella Martinez, Mario 12:40 Massara, Antonio
  • Belgium F13, Singles
    Sakharov, Gleb 12:45 Van Der Linden, Lennert
  • Como, Italy
    Saez, Juan Carlos 13:00 Carballes Baena, Roberto
  • Prague, Singles W-C10-CZE-02A
    Maleckova, Jesika 13:00 Schnyder, Patty
  • Prague, Singles W-C10-CZE-02A
    Vrbenska, Anna 13:00 Ene, Cristina
  • Prague, Doubles W-C10-CZE-02A
    Benackova K / Petrackova E 13:00 Munozova A / Ponomar L
  • Engis, Singles W-C10-BEL-05A
    Chantraine, Catherine 13:00 Michel, Lara
  • Great Britain F8, Singles
    Milton, Joshua 13:00 Halys, Quentin
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-10A
    Marinov I / Smith A 13:00 Sipek N / Vorih S
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-10A
    Kupkova T / Marjanovic N 13:00 Bondar A / Stolmar R
  • Croatia F14, Doubles
    Borsos G / Kellner A 13:00 Cano F / Rizzuti G
  • Russia F7, Doubles
    Molchanov D / Shyla Y 13:00 Galkin A / Lebedev I
  • Barcelona, Singles W-C15-ESP-0...
    Shapatava, Sofia 13:00 Gonzalez Encinas, Marta Huqi
  • Barcelona, Singles W-C15-ESP-0...
    Bolsova Zadoinov, Aliona 13:00 Bucsa, Cristina
  • Vrnjacka Banja, Singles W-C10-...
    Potocnik, Nina 13:10 Sliusar, Kateryna
  • Croatia F14, Singles
    Samuelsson, Christian 13:10 Giorgini, Daniele
  • Croatia F14, Singles
    Krivokuca, Neven 13:10 Jankovic, Miki
  • Croatia F14, Doubles
    Herrera Duran F / Viu F 13:10 Matos R / Zormann M
  • Russia F7, Doubles
    Perfilov A / Reshetnikov V 13:10 Bublik A / Muzaev R
  • St. Poelten, Singles W-C10-AUT...
    Jegiolka, Justyna 13:30 Grabher, Julia
  • Israel F11, Doubles
    Bulis M / Leshem E 13:40 Kanar J / Rousset E
  • Belgium F13, Singles
    Barbosa, Romain 13:45 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Kiriyat Gat, Doubles W-C10-ISR...
    Stephenson F / Veselinovic A 13:50 Codino F / Vulf A
  • Kiriyat Gat, Doubles W-C10-ISR...
    Nikolaev V / Stotyka V 13:55 Kimhi M / Tahan M
  • Vrnjacka Banja, Doubles W-C10-...
    Estable J L / Gobbi Monllau A V 14:00 Lazic M / Marinkovic B
  • Vrnjacka Banja, Doubles W-C10-...
    Gjorcheska L / Skamlova C 14:00 Curovic T / Knezevic J
  • Gabon F2, Doubles
    Pulgar-Garcia J / Silverman C 14:00 Ahuja S / Sharma A
  • Switzerland F5, Singles
    Marcora, Roberto 14:00 Arneodo, Romain
  • Poland F4, Doubles
    Hurkacz H / Walkow S 14:00 Cias P / Gawron M
  • Poland F4, Singles
    Podzus, Janis 14:00 Malla, Bastian
  • Belgium F13, Singles
    Juszczak, Loic 14:15 Silva, Frederico Ferreira
  • Como, Italy
    Gomez-Herrera, Carlos 14:30 Sonego, Lorenzo
  • Prague, Doubles W-C10-CZE-02A
    Holanova N / Stresnakova K 14:30 Kosejkova B / Porubska K
  • Prague, Doubles W-C10-CZE-02A
    Jablonovska J / Zovincova V 14:30 Kilnarova M / Kolarova T
  • Prague, Doubles W-C10-CZE-02A
    Hrabalova K / Tomanova N 14:30 Luknarova Z / Pigossi L
  • Great Britain F8, Doubles
    O'Hare D / Salisbury J 14:30 Pauffley N / Rice D
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-10A
    Heinrichs L / Van Der Meij C 14:30 Nilsson A-C / Pantuckova M
  • Engis, Doubles W-C10-BEL-05A
    Kennel K / Michel L 14:30 Bovy M / Scholsen H
  • Croatia F14, Doubles
    Constantinovici Schreiber R / Hermans M 14:30 Draganja T / Raspudic F
  • Italy F25, Singles
    Marti, Javier 14:30 Fago, Matteo
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Turati, Anna 14:30 Zagorac, Eva
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-10A
    Lekaj A / Njiric S 14:40 Carruthers S / Silich A
  • Croatia F14, Doubles
    Godry L / Nagy P 14:40 Allemby J / Ward A
  • Engis, Singles W-C10-BEL-05A
    Sarrazin, Laetitia 15:00 Weijers, Bibiane
  • Como, Italy, Doubles
    Motti A / Skugor F 15:00 De Schepper K / Teixeira M
  • Romania F15, Doubles
    Apostol A S / Frunza N 15:00 Birau W E / Bucur S I
  • Romania F15, Doubles
    Antonescu V / Jecan M-A 15:00 Luncanu P-A / Mugevicius L
  • St. Poelten, Doubles W-C10-AUT...
    Konig P / Sramkova R 15:00 Niedmers N / Tehrani T
  • Switzerland F5, Doubles
    Bellier A / Espasandin J 15:00 Guichoud M / Perret L
  • Duino Aurisina, Doubles W-C10-...
    Hofer V / Ladurner J 15:00 Giangreco Campiz C / Vogelsang E
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Stojanovic, Nina 15:00 Gimenez, Sara
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Papamichail, Despina 15:00 Fomina, Alona
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Wessel, Alina 15:00 Rinaldo Persson, Kajsa
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Ferrando, Cristiana 15:00 Morderger, Yana
  • Turkey F35, Singles
    Vajda, Peter 15:00 Niesten, Miliaan
  • Turkey F35, Singles
    Numajiri, Keisuke 15:00 Konecny, Michal
  • Turkey F35, Singles
    Castro Aravena, Rodrigo 15:00 Ehara, Hiroyasu
  • Turkey F35, Doubles
    Apostolico N / Dagnino P 15:00 Haylaz M / Suluoglu S
  • Belgium F13, Singles
    Samper-Montana, Jordi 15:15 Saive, Thibault
  • Gabon F2, Doubles
    Busch J / Moyano A 15:30 Scholtz N / Vorster T
  • Switzerland F5, Singles
    Altmaier, Daniel 15:30 Villagran, Cristian
  • Tunisia F21, Doubles
    Fermosell J / Harajchi A 15:30 Ghorbel A / Mladenov V
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Chernetsova, Darya 15:30 AL Nabhani, Fatma
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Bechri, Chiraz 15:30 Lazareva, Margarita
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Arcangioli M / Honcova M 15:30 Bienkowska A J / Handous A
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    D'Oliveira E / Kazionova E 15:30 Aleshcheva V / Zotova M
  • Poland F4, Doubles
    Majchrowicz A / Zielinski J 15:30 Kuncik J / Michnev P
  • Barcelona, Doubles W-C15-ESP-0...
    Cabeza-Candela E / Korashvili O 16:00 Nancarrow A / Parres Azcoitia O
  • Como, Italy, Doubles
    Kretschmer G / Satschko A 16:30 Cachin P / Carballes Baena R
  • Italy F25, Doubles
    Borgo F / Colella A 16:30 Lago T / Saavedra-Corvalan C
  • Italy F25, Doubles
    Kekercheni F / Masar J 16:30 Ghedin N / Maccari F
  • Poland F4, Singles
    Panfil, Grzegorz 16:30 Eriksson, Markus
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Aponasenko, Vasilisa 16:30 Grajdek, Kim-Alice
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Gaydarzhi, Ksenia 16:30 Uzcategui, Aymet
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Frapolli, Chiara 16:30 Brouleau, Lou
  • Turkey F35, Singles
    Krstin, Pedja 16:30 Poncelet, Victor
  • Turkey F35, Singles
    Yuksel, Anil 16:30 Montero, Jorge
  • Turkey F35, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 16:30 Agabigun, Sarp
  • Turkey F35, Singles
    Celikbilek, Altug 16:30 Kohl, Cristopher
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Abou Zekry, Ola 16:30 Zeballos, Noelia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pradova, Martina 16:30 Sizikova, Yana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Buayam, Kamonwan 16:30 Leivo, Ella
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Njuki, Brenda 16:30 Nitescu, Andra Maria
  • Egypt F29, Singles
    Jankovits, Yannick 16:30 Cannell, Joel
  • Egypt F29, Singles
    Ramirez, Luis Fernando 16:30 Salaba, Libor
  • Egypt F29, Singles
    Nastasi, Ugo 16:30 Mugabe, Duncan
  • Egypt F29, Singles
    Sekulic, Milos 16:30 Bega, Alessandro
  • Belgium F13, Singles
    Folie, Alexandre 16:45 Geens, Clement
  • US Open, New York, USA, Double...
    Cornet A / Linette M 17:00 Arruabarrena L / Klepac A
  • US Open, New York, USA, Double...
    Koukalova K / Liang C 17:00 Cibulkova D / Rybarikova M
  • US Open, New York, USA, Double...
    Babos T / Mladenovic K 17:00 Mitu C-A / Pereira T
  • US Open, New York, USA, Double...
    Errani S / Pennetta F 17:00 Falconi I / Tatishvili A
  • US Open, New York, USA, Double...
    Keys M / Raymond L 17:00 Flipkens K / Robson L
  • US Open, New York, USA, Double...
    Andujar P / Robredo T 17:00 Klizan M / Rosol L
  • US Open, New York, USA, Double...
    Cuevas P / Marrero D 17:00 Haas T / Stepanek R
  • US Open, New York, USA, Double...
    Groth S / Hewitt L 17:00 Kontinen H / Zeballos H
  • US Open, New York, USA, Double...
    Darcis S / Paire B 17:00 Mannarino A / Martin F
  • US Open, New York, USA, Double...
    Peya A / Soares B 17:00 Oswald P / Shamasdin A
  • US Open, New York, USA, Double...
    Granollers M / Lopez M 17:00 Haase R / Knowle J
  • US Open, New York, USA, Double...
    Cermak F / Vesely J 17:00 Chung H / Kukushkin M
  • US Open, New York, USA, Double...
    Begemann A / Marach O 17:00 Rojer J-J / Tecau H
  • US Open, New York, USA, Double...
    Routliffe E / Jansen M 17:00 Kops-Jones R / Spears A
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Kudryavtseva A / Peya A 17:00 Mchale C / Kozlov S
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Srebotnik K / Inglot D 17:00 Kops-Jones R / Klaasen R
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Bouchard E / Kyrgios N 17:00 Svitolina E / Sitak A
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Bencic B / Verdasco F 17:00 Chan Y-J / Bopanna R
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Mirza S / Soares B 17:00 Hlavackova A / Kubot L
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Gavrilova D / Peers J 17:00 Dulgheru A / Mergea F
  • Como, Italy
    Brands, Daniel 17:00 Giustino, Lorenzo
  • US Open, New York, USA
    Tsurenko, Lesia 17:00 Lepchenko, Varvara
  • US Open, New York, USA
    Bellucci, Thomaz 17:00 Nishioka, Yoshihito
  • US Open, New York, USA
    Konta, Johanna 17:00 Muguruza, Garbine
  • US Open, New York, USA
    Petkovic, Andrea 17:00 Vesnina, Elena
  • US Open, New York, USA
    Azarenka, Victoria 17:00 Wickmayer, Yanina
  • US Open, New York, USA
    Errani, Sara 17:00 Ostapenko, Jelena
  • US Open, New York, USA
    Rodina, Evgeniya 17:00 Stosur, Samantha
  • Engis, Singles W-C10-BEL-05A
    Wagemaker, Mandy 17:00 Oyen, Sofie
  • US Open, New York, USA
    Kontaveit, Anett 17:00 Brengle, Madison
  • Tunisia F21, Doubles
    Marfia M / Perez Sanz D 17:00 Badanov D / Vyshyvanyuk D
  • Tunisia F21, Doubles
    Dougaz A / Dyke J 17:00 Kamal K / Matsulenko N
  • Tunisia F21, Doubles
    Schott H / Venturino T 17:00 Igoshin A / Sabanin Y
  • US Open, New York, USA
    Chardy, Jeremy 17:00 Ferrer, David
  • US Open, New York, USA, Double...
    Bopanna R / Mergea F 17:00 Fyrstenberg M / Gonzalez S
  • US Open, New York, USA
    Bautista-Agut, Roberto 17:00 Goffin, David
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hlavackova A / Hradecka L 17:00 Black T A / Neel I
  • US Open, New York, USA
    Keys, Madison 17:00 Radwanska, Agnieszka
  • US Open, New York, USA
    Raonic, Milos 17:00 Lopez, Feliciano
  • US Open, New York, USA, Double...
    Giraldo S / Junaid R 17:00 Murray J / Peers J
  • US Open, New York, USA, Double...
    Medina Garrigues A / Parra Santonja A 17:00 Jankovic J / Krunic A
  • US Open, New York, USA
    Kasatkina, Darya 17:00 Mladenovic, Kristina
  • Barcelona, Doubles W-C15-ESP-0...
    BUA T / Garcia-Perez G 17:30 Bolsova Zadoinov A / Sanesi G
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Oral, Seven 18:00 Stefkova, Barbora
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Papamichail D / Stojanovic N 18:00 Able E / Popivoda M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Kerfs D / Morderger Y 18:00 Dmitrieva S / Drew J
  • Turkey F35, Singles
    Grynkowski, Piotr 18:00 Berrettini, Matteo
  • Turkey F35, Doubles
    Castro Aravena R / Sanchez L 18:00 Calmic M / Recek D
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Vaidya, Kanika 18:00 Birnbaumer, Hortencia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    LU, Jiaxi 18:00 Shevchenko, Diana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Le Roux, Madrie 18:00 Muntean, Victoria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    YU, Yuanyi 18:00 Bamburac, Sabrina
  • Egypt F29, Singles
    Vilardo, Francesco 18:00 Carli, Cristian
  • Egypt F29, Singles
    Erguden, Baris 18:00 Matejcek, Mario
  • Egypt F29, Singles
    Mylokostov, Denys 18:00 Guerses, Gustavo
  • Egypt F29, Singles
    Zednik, Jan 18:00 Zeballos, Federico
  • Canada F8, Singles
    Ayeni, Olukayode Alafia Damina 18:00 Escobar, Gonzalo
  • Canada F8, Singles
    King, Kevin 18:00 Wolmarans, Fritz
  • Canada F8, Singles
    Singh, Sanam 18:00 Smith, Raleigh
  • US Open, New York, USA, Double...
    Bacsinszky T / Chuang C-J 18:15 Oudin M / Pegula J
  • US Open, New York, USA, Double...
    Goerges J / Jans-Ignacik K 18:15 Bertens K / Larsson J
  • US Open, New York, USA, Double...
    Lopez F / Mirnyi M 18:15 Butorac E / Lipsky S
  • US Open, New York, USA, Double...
    Fleming C / Huey T 18:15 Bolelli S / Fognini F
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Hradecka L / Matkowski M 18:15 Mattek-Sands B / Querrey S
  • Belgium F13, Doubles
    Astorga M / Rojas-Maldonado A 18:15 Wegner K / Wegner T
  • US Open, New York, USA
    Knapp, Karin 18:15 Kerber, Angelique
  • US Open, New York, USA
    Bedene, Aljaz 18:15 Young, Donald
  • US Open, New York, USA
    Bemelmans, Ruben 18:15 Sock, Jack
  • US Open, New York, USA
    Wawrinka, Stan 18:15 Chung, Hyeon
  • US Open, New York, USA
    Troicki, Viktor 18:15 Ram, Rajeev
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hercog P / Lucic-Baroni M 18:20 Kudryavtseva A / Pavlyuchenkova A
  • US Open, New York, USA
    Strycova, Barbora 18:20 Wang, Qiang
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hrdinova E / Jovanovski B 18:20 Hsieh S-Y / Rodionova A
  • US Open, New York, USA
    Barthel, Mona 18:30 Govortsova, Olga
  • US Open, New York, USA
    Bondarenko, Kateryna 19:00 Halep, Simona
  • US Open, New York, USA, Double...
    Fritz T H / Opelka R 19:30 Daniell M / Marray J
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Klepac A / Farah R 19:30 Shvedova Y / Cabal J S
  • US Open, New York, USA
    Mahut, Nicolas 19:30 Garcia-Lopez, Guillermo
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Kokce E / Uzcategui A 19:30 Cabaj Awad J / Rinaldo Persson K
  • Turkey F35, Doubles
    Agabigun S / Celikbilek A 19:30 Barrios G / Kohl C
  • Turkey F35, Doubles
    Konecny M / Niesten M 19:30 Erun F T / Yalcinkale B
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Buayam K / Kharchenko A 19:30 Bryzgalova Y / Vaidya K
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Korzhova E / Wang Z 19:30 Njuki B / Pradova M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bamburac S / Beslagic B 19:30 Wang D N / YU Y
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Leivo E / Timonen R 19:30 Abou Zekry O / Sizikova Y
  • Egypt F29, Doubles
    Bega A / Vilardo F 19:30 Guerses G / Mugabe D
  • Egypt F29, Doubles
    Ramirez L F / Zeballos F 19:30 Carli C / Zucca A
  • Egypt F29, Doubles
    Mateo J B / Riondy M 19:30 Salaba L / Sekulic M
  • Egypt F29, Doubles
    Ahouda A / Papac T E 19:30 Jankovits Y / Nastasi U
  • Canada F8, Singles
    Hank, Tigre 19:30 Aubone, Jean-Yves
  • Canada F8, Singles
    Scott, Harrison 19:30 Dancevic, Frank
  • Canada F8, Singles
    Kutrovsky, Dimitar 19:30 Ymer, Mikael
  • US Open, New York, USA, Double...
    Bencic B / Siniakova K 19:35 Gasparyan M / Panova A
  • US Open, New York, USA, Double...
    Mayer F / Moser F 19:35 Paes L / Verdasco F
  • US Open, New York, USA, Double...
    Erlich J / Sitak A 19:35 Cecchinato M / Seppi A
  • US Open, New York, USA, Double...
    Pouille L / Stakhovsky S 19:35 Betov S / Ramos-Vinolas A
  • US Open, New York, USA
    Vesely, Jiri 19:35 Karlovic, Ivo
  • US Open, New York, USA
    Istomin, Denis 19:35 Thiem, Dominic
  • US Open, New York, USA
    Berdych, Tomas 19:45 Melzer, Jurgen
  • US Open, New York, USA
    Isner, John 19:45 Youzhny, Mikhail
  • US Open, New York, USA
    Anderson, Kevin 19:45 Krajicek, Austin
  • US Open, New York, USA
    Giorgi, Camila 19:45 Lisicki, Sabine
  • US Open, New York, USA
    Nara, Kurumi 19:45 Rogers, Shelby
  • Belgium F13, Doubles
    De Fays F / Scheidweiler M 19:45 Barbosa R / Silva F F
  • US Open, New York, USA
    Mannarino, Adrian 20:15 Murray, Andy
  • US Open, New York, USA, Double...
    Groenefeld A-L / Vandeweghe C 20:50 Kuznetsova S / Stosur S
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Spears A / Lipsky S 20:50 Errani S / Fognini F
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Goerges J / Zimonjic N 20:50 Duval V / Harrison C
  • US Open, New York, USA, Double...
    Brengle M / Maria T 20:55 Bouchard E / Vesnina E
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Davis L / Butorac E 20:55 Hsieh S-W / Kontinen H
  • US Open, New York, USA, Double...
    Knapp K / Vinci R 20:55 Allertova D / Konjuh A
  • US Open, New York, USA
    Haase, Robin 21:00 Gasquet, Richard
  • US Open, New York, USA
    Kohlschreiber, Philipp 21:00 Rosol, Lukas
  • Canada F8, Singles
    Bester, Philip 21:00 Bourchier, Edward
  • Canada F8, Singles
    Peliwo, Filip 21:00 Sandgren, Tennys
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hingis M / Mirza S 21:05 Christian K / Santamaria S
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Halep S / Tecau H 21:05 Parra Santonja A / Marrero D
  • US Open, New York, USA
    Kovinic, Danka 21:15 Schmiedlova, Anna-Karolina
  • US Open, New York, USA
    Pennetta, Flavia 21:15 Niculescu, Monica
  • US Open, New York, USA
    Kvitova, Petra 21:15 Gibbs, Nicole
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Krajicek M / Rojer J-J 22:05 Vickery S / Tiafoe F
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Brady J / Krueger M 22:10 Townsend T / Young D
  • US Open, New York, USA, Double...
    Berankis R / Gabashvili T 23:00 Klaasen R / Ram R
  • US Open, New York, USA
    Tomic, Bernard 23:00 Hewitt, Lleyton
  • Canada F8, Doubles
    Gooch D / Spencer W 23:00 Austin G / Smith R
  • Canada F8, Doubles
    Aubone J-Y / Escobar G 23:00 Martinez L D / Patino L

Raspucani srpski internacionalci

GOLOVI ZA MIHU: Pogađale sve linije tima

Fudbal

Autor:

Petorica potencijalnih reprezentativaca za meč protiv Hrvatske pogodili mrežu rivala minulog vikenda

aleksandar kolarov

Aleksandar Kolarov

BEOGRAD - Potencijalni reprezentativci Srbije za meč protiv Hrvatske bili su prilično raspucani minulog vikenda.

Računajući gol Adema Ljajića iz slobodnog udarca protiv Lacija, selektor Srbije Siniša Mihajlović mogao je da izbroji do pet. Zanimljivo je i to da su mreže rivala pogađali igrači iz svih linija tima, defanzivci, veznjaci i napadači. Golove su postigli Aleksandar Kolarov, Aleksandar Ignjovski, Luka Milivojević, Adem Ljajić i Filip Đorđević.

U iščekivanju konačnog spiska za meč na "Maksimiru" 22. marta, sastavili smo tim od igrača sa šireg spiska.

golmani
Vladimir Stojković (Partiza) odigrao svih 90 minuta
Željko Brkić (Udineze) odigrao svih 90 minuta
Damir Kahriman (Tavrija) nije bio u ekipi

defanzivci
Branislav Ivanović (Čelzi) na klupi
Aleksandar Kolarov (Mančester Siti) odigrao svih 90 minuta, postigao jedan pogodak
Matija Nastasić (Mančester Siti) na klupi
Neven Subotić (Borusija Dortmund) odigrao svih 90 minuta
Dušan Basta (Udineze) odigrao svih 90 minuta
Antonio Rukavina (Valjadolid) odigrao svih 90 minuta
Aleksandar Luković (Zenit) na klupi
Slobodan Rajković (Hamburger) igrao od 64. minuta

srednji red
Aleksandar Ignjovski (Verder) odigrao svih 90 minuta, postigao jedan pogodak
Ivan Radovanović (Atalanta) igrao 78 minuta
Zoran Tošić (CSKA) odigrao svih 90 minuta
Luka Milivojević (Crvena zvezda) odigrao svih 90 minuta, postigao jedan pogodak
Radosav Petrović (Genčlerbirligi) odigrao svih 90 minuta
Nenad Krstičić (Sampdorija) nije bio u ekipi
Dušan Tadić (Tvente) odigrao svih 90 minuta
Adem Ljajić (Fiorentina) igrao do 67. minuta, postigao jedan pogodak
Dejan Stanković (Inter) igrao do 55. minuta

napadači
Nikola Đurđić (Grojter Firt) igrao 77 minuta
Filip Đorđević (Nant) odigrao svih 90 minuta, postigao jedan pogodak
Filip Đuričić (Herenven) odigrao svih 90 minuta
Miralem Sulejmani (Ajaks) nije bio u ekipi
Marko Šćepović (Partizan) nije bio u ekipi

http://www.youtube.com/watch?v=0EmFgWgN2tI
http://www.youtube.com/watch?v=Iwdg7dNt00A
http://www.youtube.com/watch?v=5yjotPy2P0A
http://www.youtube.com/watch?v=mxvC6B7BmUE
http://www.youtube.com/watch?v=KXXJTOlH9Ks
>> Pratite KURIR na VIBERU: http://chats.viber.com/kurir <<
Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Trebalo bi jasno i glasno, i s dokazima, reći koji su političari plaćali prostitutke Božidar Spasić, bivši radnik DB

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!

Testirajte novu verziju portala

Kurir Beta
Klikni ovde