• Lexington, USA
    Fratangelo, Bjorn 1 3 7 2 1 Novikov, Dennis 1 6 6 1 1
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Choi, Ji-Hee 0 2 0 0 XU, Shilin 1 6 1 1
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Lee, So-Ra 1 6 2 1 Gumulya, Beatrice 0 3 0 0
  • Astana, Kazakhstan
    Popko, Dmitry 06:00 Chen, TI
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Ekshibarova, Vlada 06:00 Pirazhenka, Sviatlana
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Dzalamidze, Natela 06:00 Palkina, Ksenia
  • Astana, Kazakhstan, Doubles
    Chung Y / Karimov D 06:00 Kravchuk K / Molchanov D
  • Astana, Kazakhstan
    Kukushkin, Mikhail 07:20 Molchanov, Denys
  • Astana, Kazakhstan
    Dubarenco, Maxim 07:30 Donskoy, Evgeny
  • Hong Kong, Doubles W-C15-HKG-0...
    GAI A / Sheng Y 07:30 Choi J-H / Lee S-R
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Yashina, Ekaterina 07:30 Tarasova, Alena
  • Astana, Kazakhstan
    Mertens, Yannick 08:30 Kravchuk, Konstantin
  • Baku, Azerbaijan
    Rodina, Evgeniya 09:00 Gasparyan, Margarita
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Bolkvadze, Mariam 09:00 Pervak, Ksenia
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Eraydin B / Palkina K 09:00 Grinchishina A / Mun V
  • Baku, Azerbaijan
    Panova, Alexandra 09:00 Knapp, Karin
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Partaud, Marine 09:00 Arcidiacono, Federica
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Szlavikovics, Szabina 09:00 Spremo, Milana
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Herdzelas, Dea 09:30 Belova, Natalia
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Kruzhkova, Daria 09:30 Niedmers, Nora
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Bolelli S / Fognini F 10:00 Garcia-Lopez G / Verdasco F
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Granollers M / Lopez M 10:00 Marach O / Qureshi A U H
  • Slovakia F3, Singles
    Ignatik, Uladzimir 10:00 Colella, Alessandro
  • Slovakia F3, Singles
    Jaloviec, Marek 10:00 Semjan, Marek
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Njoze, Mirabelle 10:00 Aksu, Ayla
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Stamatova, Julia 10:00 Sezer, Melis
  • Belgium F8, Singles
    Vatutin, Alexey 10:00 Lestienne, Constant
  • Turkey F30, Singles
    Igoshin, Alexander 10:00 Glancy, Daniel
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Lykina K / Monova P 10:15 Diatchenko V / Savchuk O
  • Baku, Azerbaijan
    Tig, Patricia Maria 10:15 Vekic, Donna
  • Gstaad, Switzerland
    Giraldo, Santiago 10:30 Lopez, Feliciano
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Pirazhenka S / Yashina E 10:30 Dzalamidze N / Tarasova A
  • Tunisia F16, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 10:30 Wang, Tak Khunn
  • Tunisia F16, Singles
    Urzua-Rivera, Ricardo 10:30 Jotovski, Tomislav
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Marfutina, Maria 10:30 Luini, Sofia
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Simic, Jelena 10:30 Wienerova, Lenka
  • Nanchang, China
    Han, Xinyun 11:00 Liu, Fangzhou
  • Nanchang, China, Doubles
    BAI A / Lee Y-H 11:00 Kato M / Takahata K
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Wacanno, Eva 11:00 Sizikova, Yana
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Eidukonyte, Joana 11:00 Tolibova, Sadafmoh
  • Estonia F1, Singles
    MAS Mascolo, Adria 11:00 Ivanov, Vladimir
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Flood, Emma 11:00 Maggen, India
  • Nanchang, China
    Wang, Yafan 11:00 Chang, Kai-Chen
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Suomalainen, Piia 11:00 Scholsen, Helene
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Mishina, Daria 11:00 Barzo, Lilla
  • Turkey F30, Singles
    Chervyakov, Fedor 11:00 Celikbilek, Altug
  • Portugal F11, Singles
    Barbosa, Romain 11:00 Berrettini, Matteo
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Kalashnikova O / Kovinic D 11:30 Yang Z / Zhu L
  • Hamburg, Germany
    Pouille, Lucas 11:30 Paire, Benoit
  • Baku, Azerbaijan
    Pavlyuchenkova, Anastasia 11:30 Flipkens, Kirsten
  • Slovakia F3, Singles
    Safranek, Vaclav 11:30 Ternar, Tomislav
  • Slovakia F3, Singles
    Arvidsson, Isak 11:30 Horansky, Filip
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Roman Dominguez, Ana 11:30 Martinez Martinez, Maria
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Canero Perez, Maria Del Rosario 11:30 Luque Moreno, Maria Jose
  • Turkey F30, Singles
    Mousley, Bradley 11:30 Yuksel, Anil
  • Gstaad, Switzerland
    Carreno-Busta, Pablo 11:50 Thiem, Dominic
  • Biella, Italy
    Podlipnik-Castillo, Hans 12:00 Kicker, Nicolas
  • Biella, Italy
    Martin, Andrej 12:00 Fabbiano, Thomas
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Sabino, Lisa 12:00 Fett, Jana
  • Belgium F8, Singles
    Vliegen, Joran 12:00 Cunha, Henrique
  • Nanchang, China
    Han, Na-Lae 12:15 LU, Jia-Jing
  • Estonia F1, Singles
    Vasilenko, Alexander 12:30 Picco, Francesco
  • Estonia F1, Singles
    Raisma, Kenneth 12:30 Elistratov, Evgeny
  • Estonia F1, Singles
    Granollers-Pujol, Gerard 12:30 Polyakov, Vladimir
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Sarrazin, Laetitia 12:30 Gulbe, Laura
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Herdzelas D / Van Der Hoek R 12:30 Mishina D / Vasilyeva L
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Humaloja L / Nylund N 12:30 Niedmers N / Scholsen H
  • Portugal F11, Singles
    Gomez-Herrera, Carlos 12:30 Alvarez Llamas, Axel
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Jabeur, Ons 13:00 Ostapenko, Jelena
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Krejcikova, Barbora 13:00 Bertens, Kiki
  • Nanchang, China
    Jankovic, Jelena 13:00 Duan, Ying-Ying
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Cabal J S / Farah R 13:00 Peya A / Soares B
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Konig, Pia 13:00 Ene, Cristina
  • Serbia F7, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 13:00 Sorgi, Joao Pedro
  • Serbia F7, Singles
    Petrovic, Danilo 13:00 Jankovic, Miki
  • Austria F6, Singles
    Chazal, Maxime 13:00 Ghedin, Nicola
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Andrianjafitrimo, Tessah 13:00 Marti Riembau, Ariadna
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Deigman, Laura 13:00 Boualem, Josephine
  • Turkey F30, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 13:00 Frost, Isaac
  • Italy F20, Doubles
    Basso A / Ceppellini A 13:00 Leite W / Sant'Anna B
  • Biella, Italy
    Naso, Gianluca 13:20 Ouahab, Lamine
  • Biella, Italy
    Caruso, Salvatore 13:20 Brkic, Tomislav
  • Hamburg, Germany
    Fognini, Fabio 13:30 Bedene, Aljaz
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Caregaro, Martina 13:30 Trevisan, Martina
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Munozova A / Stamatova J 14:00 Luttikhuis N / Williams C
  • Germany F9, Singles
    Geens, Clement 14:00 Heyman, Christopher
  • Belgium F8, Singles
    Cagnina, Julien 14:00 Reuter, Yannik
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Knowle J / Oswald P 14:00 Bury A / Istomin D
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Flood E / Wacanno E 14:00 Eidukonyte J / Parish H
  • Estonia F1, Doubles
    Lebedev I / Sabanin Y 14:00 Ivanov V / Kerner M
  • Nanchang, China, Doubles
    Chang K-C / Zheng S 14:15 HAN X / Zhang K-L
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Hogenkamp, Richel 14:30 Cetkovska, Petra
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Bouzkova, Marie 14:30 Daniels, Carolin
  • Austria F6, Singles
    Kocevar-Desman, Tom 14:30 Ofner, Sebastian
  • Turkey F30, Doubles
    Glancy D / Igoshin A 14:30 Altuna T / Mousley B
  • Biella, Italy, Doubles
    Bozoljac I / Napolitano S 14:40 Martin A / Podlipnik-Castillo H
  • Biella, Italy, Doubles
    Carpen A-D / Marcan D 14:40 Cerretani J / Paval C
  • Hamburg, Germany
    Nadal, Rafael 14:50 Cuevas, Pablo
  • Gstaad, Switzerland
    Andujar Alba, Pablo 15:00 Bellucci, Thomaz
  • Serbia F7, Singles
    Bellier, Antoine 15:00 Katic, Dejan
  • Serbia F7, Singles
    Ilic, Luka 15:00 Rakic, Strahinja
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Zimmermann, Kimberley 15:00 Maleckova, Jesika
  • Florianopolis, Brazil
    Sevastova, Anastasija 15:30 Pereira, Teliana
  • USA F23, Singles
    Escobar, Gonzalo 15:30 King, Evan
  • USA F23, Singles
    Santiago, Mico 15:30 Bourchier, Harry
  • USA F23, Singles
    Corwin, Felix 15:30 Thompson, Clay
  • USA F23, Singles
    Pavic, Ante 15:30 Meister, Nicolas
  • Portugal F11, Doubles
    Baldi F / Berrettini M 15:30 Barbosa R / Bonzi B
  • Slovakia F3, Doubles
    Horansky F / Zelenay I 16:00 Kellovsky D / Staubert P
  • Slovakia F3, Doubles
    Jaloviec M / Safranek V 16:00 Arvidsson I / Borsos G
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Mihaila A B / Pairone G 16:00 Ciufrila R / Rosca I L
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Borecka, Martina 16:00 Vaidisova, Nicole
  • Germany F9, Singles
    VON Massow, George 16:00 Schonenberg, Tom
  • Belgium F8, Singles
    Laurent, Yanais 16:00 Jankovits, Yannick
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    DI Lorenzo, Francesca 16:00 Coppoc, Morgan
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Carruthers, Steffi 16:00 Graham, Alexa
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Brito F / Seguel D 16:30 Ferrero M / Herazo Gonzalez M F
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Gatica B / Petit S M 16:30 Kurata N / Piai E
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Pribylova, Anastasia 16:30 Reix, Sherazad
  • Austria F6, Doubles
    Hampel L / Pichler D 16:30 Borgo F / Ghedin N
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Pella C / Perez Rojas G 16:30 Dunne K / Ulvefeldt M
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 16:30 Sliusar, Kateryna
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Muntean, Victoria 16:30 Nepliy, Elina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Samir, Sandra 16:30 Bekker, Kseniia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Clerici, Giada 16:30 Lazareva, Margarita
  • Portugal F11, Doubles
    Gomez-Herrera C / Short M 16:30 Falcao G / Pereira G
  • Egypt F24, Singles
    Tepavac, Marko 16:30 Brtnicky, Filip
  • Egypt F24, Singles
    Kolisnyk, Olexiy 16:30 Bonadio, Riccardo
  • Egypt F24, Singles
    Hossam, Karim 16:30 Ward, Alexander
  • Egypt F24, Singles
    Richard, Antoine 16:30 Bega, Alessandro
  • Florianopolis, Brazil
    Beck, Annika 16:45 Mattek-Sands, Bethanie
  • Gstaad, Switzerland
    Goffin, David 17:00 Sousa, Joao (POR)
  • Serbia F7, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 17:00 Fatic N / Jankovic M
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Moore T / Perrin C 17:00 Giovine C / Papamichail D
  • Tunisia F16, Singles
    Merzetti, Sasha 17:00 PLA Malfeito, Jaume
  • Tunisia F16, Singles
    Echargui, Moez 17:00 Khaddari, Hicham
  • Tunisia F16, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:00 Diep F / Wang T K
  • Tunisia F16, Doubles
    Alvarez-Guzman M / Dyke J 17:00 Ghorbel A / Mansouri S
  • Portugal F11, Singles
    Cacao, Tiago 17:00 Vivero Gonzalez, Pablo
  • Spain F23, Singles
    Giner, Marc 17:00 Toledo Bague, Pol
  • Spain F23, Singles
    Checa-Calvo, Jose 17:00 Martinez Portero, Pedro
  • France F16, Singles
    Guez, David 17:00 Arneodo, Romain
  • France F16, Singles
    Kanar, Jonathan 17:00 Janvier, Maxime
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Glatch, Alexa 17:00 Abanda, Francoise
  • USA F23, Doubles
    Clayton S / Gabb R 17:30 Lopez Villasenor G / Uchida K
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Totka, Naomi 17:30 Kratzer, Ashley
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Weinhold, Ashley 17:30 Herring, Lauren
  • Atlanta, USA, Doubles
    Eubanks C / Young D 18:00 Krajicek A / Monroe N
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Daniels C / Marozava L 18:00 Luknarova Z / Primorac I
  • Germany F9, Doubles
    Netuschil M / Scholz P 18:00 Pauffley N / Rice D
  • Sobota/Rokietnica, Doubles W-C...
    Bertens K / Hogenkamp R 18:00 Lister C / Ostapenko J
  • Belgium F8, Doubles
    Arends S / Behar A 18:00 Gille S / Vliegen J
  • Spain F23, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 18:00 Martin, Toby
  • Lexington, USA, Doubles
    Kutrovsky D / Myneni S 18:00 Ball C / Klein B
  • Florianopolis, Brazil, Doubles
    Beck A / Siegemund L 18:00 Irigoyen M / Kania P
  • Egypt F24, Doubles
    Dowson D / Ward A 18:00 Pulgar-Garcia J / Tepavac M
  • Egypt F24, Doubles
    Kolisnyk O / Petrenko A 18:00 Richard A / Taweel I H
  • Colombia F6, Singles
    Struvay, Eduardo 18:00 Dutra DA Silva, Daniel
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-16A
    Wessel A / Wienerova L 18:30 Luini S / Simic J
  • USA F23, Doubles
    Escobar G / Krainik P 18:30 Kohen A / Lamble J
  • Spain F23, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 18:30 Boluda-Purkiss, Carlos
  • France F16, Singles
    Inzerillo, Jerome 18:30 Lokoli, Laurent
  • France F16, Singles
    Eremin, Edoardo 18:30 Sidorenko, Alexandre
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lazareva M / Strakhova V 18:30 Kuznetsova V / Sipek N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Ostlund F / Rohde-Moe C 18:30 Bekker K / Nepliy E
  • Spain F23, Doubles
    Blasco Hervas A / Sanchez Herrero D 18:30 Elangovan N / Kaliyanda Poonacha N
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Zhao, Carol 18:30 Albanese, Lauren
  • Portugal F11, Singles
    Hess-Olesen, Soren 19:00 Hernando Ruano, Jorge
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Collie N / Kopinski M 19:00 Dvorak S / Kiro L
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Ouellet-Pizer C M / Smith G 19:00 Golovin J / Wacnik J
  • Italy F20, Singles
    Banes, Maverick 19:00 Mager, Gianluca
  • Lexington, USA
    Uchiyama, Yasutaka 19:20 Nishioka, Yoshihito
  • Lexington, USA
    Clezar, Guilherme 19:20 Millman, John
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 19:30 Martinez Martinez M / Ottomano S
  • Colombia F6, Singles
    Pereira, Jose 19:30 Gomez, Juan Sebastian
  • Atlanta, USA
    Kudla, Denis 20:00 Sela, Dudi
  • France F16, Doubles
    Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 20:00 Inzerillo J / Tchoutakian M
  • France F16, Doubles
    Janvier M / Reboul F 20:00 Arneodo R / Nys H
  • Colombia F6, Doubles
    Barrientos N / Struvay E 21:00 Mena F / Montero J
  • Atlanta, USA
    Isner, John 21:20 Berankis, Ricardas
  • Italy F20, Singles
    Giustino, Lorenzo 21:30 Trungelliti, Marco
  • Gatineau, Doubles W-C25-CAN-01...
    Leduc M-A / Robillard-Millette C 22:00 Moore J / Zhao C
  • Gatineau, Doubles W-C25-CAN-01...
    Cavaday N / Glatch A 22:00 Rodriguez V / Zacarias M
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Andreescu, Bianca Vanessa 23:30 Aoyama, Shuko

Rodžers kup

Novak protiv Janka u polufinalu Toronta

Tenis

Autor:

Njih dvojica do sada su igrala šest puta, Đoković vodi sa 4:2, a poslednji duel pripao je Tipsareviću

Kom opanci kom obojci: Janko i Nole

TORONTO - Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale masters turnira "Rodžers kup" u Torontu, pošto je u četvrtfinalu savladao Nemca Tomija Hasa sa 6:3, 3:6, 6:3.

Prethodno Đoković je istog dana dobio Amerikanca Sema Kverija sa 6:4, 6:4 i u polufinalu će igrati protiv Janka Tipsarevića, koji je istim rezultatom pobedio Španca Marsela Granoljersa.

Njih dvojica do sada su igrala šest puta, Đoković vodi sa 4:2, a poslednji duel pripao je Tipsareviću, koji je u Madridu pobedio sa 7:6 (7:2), 6:3.U drugom polufinalnom meču igraće Amerikanac Džon Izner i Francuz Rišar Gaske.Masters u Torontu igra se za ukupan nagradni fond od 2,64 miliona dolara.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Jeste, dogodila se greška u grafici, ali ona ne utiče na ispravnost izvlačenja brojeva Aleksandar Vulović, direktor Državne lutrije Srbije

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!