• Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Myneni S / Singh S 07:30 Martin F / Raja P
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Albot R / Thompson J 07:30 Devvarman S / WU D
  • Iran F3, Singles
    Mardones, Bruno 0 5 4 0 Alekseenko, Vadim 1 7 1 1
  • Iran F3, Singles
    Borsos, Gabor 0 6 3 0 0 Musialek, Alexis 2 7 6 2 2
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    LEE H-H / Yang T-H 07:50 Chen T / Matsui T
  • Kazakhstan F2, Singles
    Ivashka, Ilya 1 4 7 2 1 Badanov, Dmytro 1 6 5 0 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Stolmar, Rebeka 1 6 4 1 Muntean, Victoria 0 3 4 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Ponomar, Lisa 2 6 6 2 2 Toljan, Janina 0 2 3 0 0
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Chikalkina, Anastasia 0 3 5 0 Yashina, Ekaterina 1 6 3 1
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    LEE H-H / Yang T-H 1 6 6 1 Chen T / Matsui T 0 3 6 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Kawasaki, Yoshimi 1 6 2 1 Dmitrieva, Sofia 0 3 1 0
  • Kazakhstan F2, Singles
    Shofayziyev, Shonigmatjon 0 3 1 0 0 Matsukevitch, Denis 2 6 6 2 2
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Michiels, Morgane 1 6 3 1 Chernetsova, Darya 0 2 1 0
  • Egypt F3, Singles
    Safwat, Mohamed 1 6 4 1 Vucic, Ilija 0 4 0 0
  • Egypt F3, Singles
    Sabry, Sherif 0 6 0 Serdarusic, Nino 1 7 1
  • Egypt F3, Singles
    Durguti, Besir 0 1 2 0 Djere, Laslo 1 6 5 1
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Papamichail, Despina 1 6 3 1 Drew, Jazzamay 0 0 4 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bruzzone, Giulia 1 6 0 1 Rosatello, Camilla 0 3 5 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Klaffner, Melanie 0 1 2 0 Geukens, Britt 1 6 5 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Gorgodze, Ekaterine 1 6 4 1 Zhang, Ying 0 1 1 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Stamenkovic, Dunja 0 6 0 Kremer, Dana 0 5 0
  • Iran F3, Singles
    Vaisse, Martin 09:10 Kushakov, Alexandr
  • Egypt F3, Singles
    Konecny, Michal 0 2 3 0 Majchrzak, Kamil 1 6 2 1
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Myneni S / Singh S 0 4 3 0 Martin F / Raja P 1 6 1 1
  • Turkey F4, Singles
    Choinski, Jan 0 2 0 Milojevic, Nikola 1 6 1
  • Turkey F4, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 0 4 0 Erguden, Baris 0 2 0
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Djokovic, Novak 0 4 0 Raonic, Milos 0 3 0
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Nazarova, Gyulnara 0 2 1 0 Khabibulina, Albina 1 6 0 1
  • Turkey F4, Singles
    Leite, Wilson 0 3 0 Roelofse, Ruan 0 2 0
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Vinogradova, Polina 1 6 1 Novoselova, Polina 0 0 0
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Albot R / Thompson J 0 4 0 Devvarman S / WU D 0 1 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Dinu, Cristina 0 0 Zhu, Amy 0 0
  • Iran F3, Singles
    Faber, Mateo 0 1 0 Semmler, Miguel 0 0 0
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Bolkvadze, Mariam 10:00 Benoit, Marie
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Kerfs, Deborah 10:00 Ozeki, Michika
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Fernandes, Mafalda 10:00 Shinikova, Isabella
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Skamlova, Chantal 10:00 Sanchez-Quintanar, Cristina
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Wessel, Alina 10:00 Njoze, Mirabelle
  • Tunisia F3, Singles
    Bejtulahi, Denis 10:00 Gresk, Phillip
  • Germany F4, Singles
    Blecha, Jan 10:00 Peters, Flemming
  • Germany F4, Singles
    Brinkman, Nils 0 0 Ehara, Hiroyasu 0 0
  • Kazakhstan F2, Singles
    Dubarenco, Maxim 10:05 Mamyr, Bolat
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Selakovic, Nevena 10:15 Arshinkova, Petia
  • Iran F3, Singles
    Boluda-Purkiss, Carlos 10:15 Linzer, Michael
  • Kazakhstan F2, Singles
    Elgin, Michail 10:20 Zaitcev, Anton
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Gorbachkova N / Novikova P 10:20 Salimova S / Vaynberg S
  • Turkey F4, Singles
    Urbanija, Mike 10:20 Bar, Dekel
  • Egypt F3, Singles
    Novak, Dennis 10:30 Wang, Tak Khunn
  • Egypt F3, Singles
    Maamoun, Karim-Mohamed 10:30 Zaninovic, Luka
  • Egypt F3, Singles
    Mounir, Ahmed 10:30 Yatsyk, Yahor
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Rinaldo Persson, Kajsa 10:40 Naydenova, Aleksandrina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Flood, Emma 10:40 Van Der Sypt, Elena
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Gaydarzhi, Ksenia 10:40 Hsu, Ching Wen
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hasegawa, Risa 10:40 Piskun, Oleksandra
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Wienerova, Lenka 10:40 Savoretti, Alice
  • Egypt F3, Singles
    Garzelli, Francesco 10:40 AL Taweel, Issam
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Georges, Myrtille 11:00 Tig, Patricia Maria
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Perrin, Conny 11:00 Broady, Naomi
  • France F3, Singles
    Fortuna, Claudio 11:00 Boltz, Sebastien
  • France F3, Singles
    Artunedo Martinavarr, Andres 11:00 Lamasine, Tristan
  • France F3, Singles
    Peliwo, Filip 11:00 Nys, Hugo
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Badanov D / Ratniuk M 11:00 Elistratov E / Muzaev R
  • Spain F1, Singles
    Checa-Calvo, Jose 11:00 Munoz-Abreu, Jordi
  • Spain F1, Singles
    Giner, Marc 11:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F1, Singles
    Raab, Demian 11:00 Tavares, Leonardo
  • Spain F1, Singles
    Toledo Bague, Pol 11:00 Chazal, Maxime
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Niedmers, Nora 11:00 Ene, Cristina
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Pirazhenka, Sviatlana 11:00 Horsfall, Holly
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Kocher, Imane 11:00 Maleckova, Jesika
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Griffin, Alannah 11:00 Whybourn, Lisa
  • Great Britain F2, Singles
    Milton, Joshua 11:00 Wunner, Matthias
  • Great Britain F2, Singles
    Kontinen, Micke 11:00 Smethurst, Daniel
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Hingis M / Paes L 11:05 Hlavackova A / Peya A
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Tarasova, Alena 11:05 Urzhumova, Valeriya
  • Turkey F4, Singles
    Ivanov, Vladimir 11:05 Diarra, Gibril
  • Turkey F4, Singles
    Cai, Zhao 11:10 Pereira, Jose
  • Turkey F4, Singles
    Neuchrist, Maximilian 11:10 Reinwein, Sami
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Chikalkina A / Shaydullina S 11:15 Grinchishina A / Klyueva E
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Grymalska, Anastasia 11:30 Stamatova, Julia
  • Tunisia F3, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 11:30 Barbosa, Romain
  • Tunisia F3, Singles
    DU, Shibo 11:30 Tepavac, Marko
  • Tunisia F3, Singles
    Venturino, Thibault 11:30 Caruso, Salvatore
  • Tunisia F3, Singles
    Arenas-Gualda, Ivan 11:30 Deari, Shendrit
  • Tunisia F3, Singles
    Grassi, Claudio 11:30 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Germany F4, Singles
    Kobelt, Peter 11:30 Mies, Andreas
  • Germany F4, Singles
    Kahlke, Jannis 11:30 Masur, Daniel
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Elgin M / Matsukevitch D 11:35 Khabibulin T / Khassanov R
  • Turkey F4, Singles
    Azkara, Ege Melih 11:50 Mclachlan, Ben
  • Kazakhstan F2, Singles
    Zhyrmont, Dzmitry 11:50 Jomby, Tom
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Palkina K / Wacanno E 11:50 Kalimullina A / Sabalenka A
  • Egypt F3, Singles
    Kaczynski, Kevin 12:00 Klec, Ivo
  • Egypt F3, Singles
    Markovic, Goran 12:00 Surchenko, Dmitry
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Gasparyan, Margarita 12:30 Pliskova, Kristyna
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Kania, Paula 12:30 Barbieri, Gioia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Versteeg, Kelly 12:30 Stadler, Nina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Komardina, Anastasiya 12:30 Stresnakova, Katarina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Akita, Shiho 12:30 Prati, Federica
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Wikkerink, Janneke 12:30 Tanaka, Yuuki
  • France F3, Singles
    Guez, David 12:30 Barry, Sam
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Tyurnev E / Zaitcev A 12:30 Maizels K / Maizels M
  • Iran F3, Doubles
    Inzerillo J / Vaisse M 12:30 Musialek A / Shahgholi A
  • Iran F3, Doubles
    Bortolotti M / Kocyla A 12:30 Borsos G / Kellner A
  • Iran F3, Doubles
    Apostol A S / Jecan M-A 12:30 Boluda-Purkiss C / Semmler M
  • Egypt F3, Doubles
    Vucic I / Wang T K 12:30 Janvier M / Majchrzak K
  • Egypt F3, Doubles
    Konecny M / Partl A 12:30 EL Sallaly A / Hossam Y
  • Spain F1, Singles
    Ramirez Hidalgo, Ruben 12:30 Werner, Jean-Marc
  • Spain F1, Doubles
    Alcaraz Ivorra A / Jimenez-Letrado M 12:30 Castellon Guasch S / Zapata Miralles B
  • France F3, Singles
    Marti, Yann 12:30 Lestienne, Constant
  • France F3, Doubles
    Barrere G / Peliwo F 12:30 Authom M / Mertens Y
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Bowtell, Amy 12:30 Ruse, Elena Gabriela
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Christie, Freya 12:30 Lister, Cornelia
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Lankri, Ofri 12:30 Mendesova, Pernilla
  • Great Britain F2, Singles
    Corrie, Edward 12:30 Halys, Quentin
  • Great Britain F2, Singles
    Grant, Michael 12:30 Haenle, Pirmin
  • Great Britain F2, Singles
    Salisbury, Joe 12:30 Marsalek, James
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Cheli C / Shlomo K 12:35 Khabibulina A / Merenkova P
  • Turkey F4, Singles
    Kim, Cheong-Eui 12:35 Prader, Patrick
  • Turkey F4, Singles
    Durmus, Durukan 12:40 Kryvonos, Nikita
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Gorgodze E / Kvatsabaia S 13:00 Erkens M / Landener H
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Boentgen P / Scholten N-I 13:00 Husak R / Stamenkovic D
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Mekovec I / Toljan J 13:00 Barzo L / Stolmar R
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Kawasaki Y / Nunome C 13:00 Dmitrieva S / Helgo M
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Herdzelas, Dea 13:00 Sosnovschi, Adriana
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Njiric, Silvia 13:00 Pillot, Carolina
  • Tunisia F3, Singles
    Sinicropi, Riccardo 13:00 Massara, Antonio
  • Tunisia F3, Singles
    Kishi, Ryota 13:00 Petrovic, Danilo
  • Tunisia F3, Doubles
    Basso A / Rondoni P 13:00 Mager G / Metti T
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Dokei T / Ozeki M 13:00 Hrabalova K / Wessel A
  • Germany F4, Singles
    Majchrowicz, Adam 13:00 Baumann, Moritz
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Igamberdyev T / Petrov P 13:20 Shyla Y / Vasilevski A
  • Turkey F4, Doubles
    Bellotti R / Urbanija M 13:30 Beran M / Reinwein S
  • Turkey F4, Doubles
    LI Z / Roelofse R 13:30 Leite W / Severino C E
  • Egypt F3, Doubles
    Filin P / Yatsyk Y 13:30 NA J-W / Yun J W
  • Egypt F3, Doubles
    Durguti B / Serdarusic N 13:30 Maamoun K-M / Taweel I H
  • Germany F4, Singles
    Netuschil, Marvin 14:00 Koniusz, Blazej
  • France F3, Singles
    Guillin, Joseph 14:00 Le Boulch, Thomas
  • France F3, Singles
    King, Kevin 14:00 Ouanna, Josselin
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Wachaczyk, Julia 14:00 Askew, Sarah Beth
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Liebens, Klaartje 14:00 Uebelhoer, Caroline
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Foster, Manisha 14:00 Moore, Tara
  • Great Britain F2, Singles
    Griekspoor, Scott 14:00 Ward, Alexander
  • Great Britain F2, Singles
    Roy, Matthieu 14:00 Rice, David
  • Great Britain F2, Singles
    Gabb, Richard 14:00 Cox, Daniel
  • Turkey F4, Doubles
    Sucevic L / Zgombic F Z 14:05 Ivanov V / Vasilenko A
  • Turkey F4, Doubles
    Choinski J / Krawietz K 14:10 Chiu Y H / Kawachi K
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Shinikova I / Skamlova C 14:30 Chalaganidze T / Sanchez-Quintanar C
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Ferrando C / Grymalska A 14:30 Palmigiano F / Pratesi M
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Benoit M / Scholsen H 14:30 Kairi A / Tanielian C
  • Tunisia F3, Doubles
    Bejtulahi D / Tepavac M 14:30 Grazioso A / Mikos K
  • Tunisia F3, Doubles
    Cutuli M / Roncalli S 14:30 Gresk P / Monteban P
  • Tunisia F3, Doubles
    Saito T / Watanuki Y 14:30 Barbosa R / Silva F F
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Dolonc, Vesna 15:00 Ramialison, Irina
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Arcangioli, Manon 15:00 Vasylyeva, Anastasiya
  • Germany F4, Singles
    Haerteis, Johannes 15:00 Kuncik, Jan
  • Spain F1, Singles
    Closa-Puncernau, Guillem 15:00 Ouahab, Lamine
  • Spain F1, Doubles
    Esteve Lobato E / Roca Batalla O 15:00 Checa-Calvo J / Lizariturry J
  • Germany F4, Singles
    Bemelmans, Ruben 15:30 Mannapov, Alexander
  • France F3, Doubles
    Koolhof W / Middelkoop M 15:30 Artunedo Martinavarr A / Barry S
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Sirotkina, Marta 15:30 Asghar, Jasmine Amber
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Cazeaux, Amandine 15:30 Matteucci, Alice
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Sugnaux, Tess 15:30 Zander, Nina
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Dixon, Grace 15:30 Jegiolka, Justyna
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Brogan, Anna 15:30 Borecka, Martina
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Schaeder, Laura 15:30 Walker, Alexandra
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Rus, Arantxa 16:00 Khromacheva, Irina
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Hibino, Nao 16:00 Botto, Bianca
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Kasatkina, Darya 16:00 Jani, Reka-Luca
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Maria, Tatjana 16:00 Bellis, Catherine Cartan
  • USA F6, Singles
    Arneodo, Romain 16:00 Quigley, Eric
  • USA F6, Singles
    Garza, Daniel 16:00 Gard, Catalin-Ionut
  • USA F6, Singles
    Tiafoe, Francis 16:00 Halebian, Alexios
  • USA F6, Singles
    Surreaux, Arthur 16:00 Balleret, Benjamin
  • USA F6, Singles
    Spencer, Wil 16:00 Rosenholm, Patrik
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Kerkhove L / Vrljic A 16:30 Bara I M / Buzean D
  • Germany F4, Doubles
    Kern R / Wagner S 16:30 Brinkman N / Negritu C
  • Spain F1, Singles
    Munar Clar, Jaume Antoni 16:30 Zhang, Zhizhen
  • Spain F1, Singles
    Granollers-Pujol, Gerard 16:45 De Sousa, Gilles
  • Bucaramanga, Colombia
    Kim, Kevin 17:00 Samper-Montana, Jordi
  • Bucaramanga, Colombia
    Carballes Baena, Roberto 17:00 Cervantes Huegun, Inigo
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Foretz, Stephanie 17:00 Feuerstein, Claire
  • Bucaramanga, Colombia
    Hernandez, Jose 17:00 Melzer, Gerald
  • Bucaramanga, Colombia
    Menendez-Maceiras, Adrian 17:00 Dellien, Hugo
  • France F3, Singles
    Sidorenko, Alexandre 17:00 Van Der Duim, Antal
  • Sunderland, Doubles W-C10-GBR-...
    Asghar J A / Nash S 17:00 Jegiolka J / Lister C
  • Sunderland, Doubles W-C10-GBR-...
    Mendesova P / Pirazhenka S 17:00 Lozano V / Ren J
  • Sunderland, Doubles W-C10-GBR-...
    Chobanyan L / Rawson N 17:00 Griffin A / Loughlan A
  • Great Britain F2, Doubles
    Arvidsson I / Kontinen M 17:00 Glancy D / Haenle P
  • Great Britain F2, Doubles
    Bothwell P / Moore E 17:00 Bubka S / Ward-Hibbert J
  • Great Britain F2, Doubles
    Halys Q / Wunner M 17:00 Burton L / Willis M
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Garcia Vidagany, Beatriz 17:30 Tatishvili, Anna
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Larcher De Brito, Michelle 17:30 Kenin, Sofia
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Gallovits-Hall, Edina 17:30 Kalinskaya, Anna
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Goncalves, Paula Cristina 17:30 Lukas, Tena
  • USA F6, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 17:30 PLA Malfeito, Jaume
  • USA F6, Singles
    Bensoussan, Samuel 17:30 Krainik, Pavel
  • USA F6, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 17:30 Ponwith, Nathan
  • USA F6, Singles
    Vega Hernandez, David 17:30 Mena, Facundo
  • USA F6, Singles
    Kim, Young Seok 17:30 Tanuma, Ryota
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Marozava L / Shkudun A 18:00 Barbieri G / Ostapenko J
  • Germany F4, Doubles
    Becker R / Kuerschner A 18:00 Mies A / Otte O
  • Germany F4, Singles
    Celebic, Ljubomir 18:00 Torebko, Peter
  • Bucaramanga, Colombia
    Kubler, Jason 18:20 Haider-Maurer, Andreas
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Bendeck J D / Cordonnier G 18:20 Kretschmer G / Satschko A
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Bagnis F / Collarini A 18:20 Barrientos N / Struvay E
  • Bucaramanga, Colombia
    Cuevas, Martin 18:20 Souza, Joao Olavo
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Bendeck J D / Cordonnier G 18:20 Kretschmer G / Satschko A
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Bagnis F / Collarini A 18:20 Barrientos N / Struvay E
  • Sunderland, Doubles W-C10-GBR-...
    ENE C / Ruse E G 18:30 Christie F / Matteucci A
  • Sunderland, Doubles W-C10-GBR-...
    Borecka M / Maleckova J 18:30 Dixon G / Lankri O
  • Sunderland, Doubles W-C10-GBR-...
    Niedmers N / Uebelhoer C 18:30 Wachaczyk J / Zander N
  • Sunderland, Doubles W-C10-GBR-...
    Cazeaux A / Foster M 18:30 Kocher I M / Schaeder L
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Kostova, Elitsa 19:00 Touly, Carla
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Vickery, Sachia 19:00 Celik, Susanne
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Soylu, Ipek 19:00 Mertens, Elise
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Chirico, Louisa 19:00 Vikhlyantseva, Natalia
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Pous Tio, Laura 19:00 Saez Larra, Olga
  • USA F6, Singles
    Opelka, Reilly 19:00 Diep, Florent
  • Germany F4, Singles
    Marterer, Maximilian 19:30 Galovic, Viktor
  • Germany F4, Doubles
    Gast J / Gehrlein M 19:30 Arends S / Majchrowicz A
  • Bucaramanga, Colombia
    Lorenzi, Paolo 20:00 Lama, Gonzalo
  • USA F6, Doubles
    Garza D / Reed A 20:00 Kandath M / Vega Q
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Arconada, Usue Maitane 20:00 Homutova, Anastasija
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Alvarez Teran, Maria Fernanda 20:00 Daniel, Jaeda
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Morozova, Alexandra 20:00 Reix, Sherazad
  • USA F6, Doubles
    Arneodo R / Balleret B 20:30 Polonskiy I / Vasilyev I
  • USA F6, Doubles
    Spencer W / Sun F 20:30 Eriksson M / Rosenholm P
  • Sunrise, Doubles W-C25-USA-03A
    Bogdan E / Melichar N 20:30 Chang S / Daniell A K
  • Sunrise, Doubles W-C25-USA-03A
    Bondar A / Jani R-L 20:30 Kalinskaya A / Stewart K
  • Sunrise, Doubles W-C25-USA-03A
    Hibino N / Sawayanagi R 20:30 Lukas T / Pera B
  • Sunrise, Doubles W-C25-USA-03A
    Ciobanu D / Perper A 20:30 Garcia-Vidagany B / Pfizenmaier D
  • Maui, USA
    Jenkins, Jarmere 21:00 Ehrat, Sandro
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Dellien H / Londero J I 21:00 Barnett S / Kim K
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Duran G / Molteni A 21:00 Ghem A / Melzer G
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Carballes Baena R / Montanes A 21:00 Galdos S / Maytin R
  • Maui, USA, Doubles
    Emmrich M / Siljestrom A 21:00 Bangoura S / Jung J
  • Maui, USA, Doubles
    Jobe I / Lajola D 21:00 Meister N / Nguyen D
  • Maui, USA, Doubles
    Peralta J / Seeberger M 21:00 Buchanan C / Williams R
  • Maui, USA, Doubles
    Cunha H / Garanganga T 21:00 Odesnik W / Shabaz M
  • Maui, USA
    Garanganga, Takanyi 21:00 Wang, Chuhan
  • Maui, USA
    Meister, Nicolas 21:00 Sweeting, Ryan
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Dellien H / Londero J I 21:00 Barnett S / Kim K
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Duran G / Molteni A 21:00 Ghem A / Melzer G
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Carballes Baena R / Montanes A 21:00 Galdos S / Maytin R
  • Maui, USA
    Buchanan, Chase 21:00 Donaldson, Jared
  • Maui, USA
    Mcgee, James 21:00 Odesnik, Wayne
  • USA F6, Doubles
    Halebian A / Krainik P 21:30 Groen S / Vega Hernandez D
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Boccard A / Uzcategui A 21:30 Guarachi A / Riley A
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Mina B / Partaud M 22:00 Broomfield A / Leduc M-A
  • Maui, USA
    Niki, Takuto 22:20 Molchanov, Denys
  • Maui, USA
    Kudla, Denis 22:20 Reid, Matt
  • Maui, USA
    Bangoura, Sekou 22:20 Kozlov, Stefan
  • Bucaramanga, Colombia
    Falla, Alejandro 23:00 De Paula, Fabiano
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Bosio, Victoria 23:30 Cline, Paige
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Alvarez-Teran M-F / Pigossi L 23:30 Ivanova D / Morozova A
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Johanson R / Liang G 23:30 Arconada U M / Frenkel N
  • Maui, USA
    Kutrovsky, Dimitar 23:40 King, Darian
  • Maui, USA
    Russell, Michael 23:40 Krueger, Mitchell
  • Maui, USA
    Fratangelo, Bjorn 23:40 Klahn, Bradley

Kapiten Mančester junajteda

ON JE IZ SRBIJE: Vidić ide glavom gde drugi ne bi nogom!

Fudbal

Autor:

Srpski fudbaler je pokazao požrtvovanost i borbenost

Nemanja Vidić

MANČESTER - Kapiten fudbalera Mančester junajteda Srbin Nemanja Vidić dokazao je požrtovanost i borbenost na meču sa Svonsijem.

Gosti su pri rezultatu 1:1 bili u odličnoj šansi, ali je Vidić iako je bio na travi pokušao glavom da izblokira udarac fudbalera Svonsija.

Srpski fudbaler nije uspeo u toj prilici da izblokira udarac, ali se Junajted spasao i nije primio gol.

http://www.youtube.com/watch?v=gNeujhDWx1M

Junajted je pobedio u meču 37. kola Premijer lige s 2:1, a posle utakmica usledilo je veliko slavlje igrača i navijača "crvenih đavola" zbog osvajanja nove titule.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Država neće tolerisati kriminal i korupciju, koju god funkciju da obavlja onaj koji prekrši zakon Nebojša Stefanović Ministar policije

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!