(VIDEO) SRBIN DIGAO FRKU U GRČKOJ: PAOK izgubio 3:4 posle velikog preokreta, evo šta je Ivić uradio

Pobesneo

Trener PAOK-a Vladimir Ivić digao je veliku prašinu u grčkoj javnosti posle današnjeg meča svog tima sa Atromitosom.

Naime, PAOK je danas u poslednjem meču devetog kola grčke Superlige kao domaćin izgubio od Atromitosa 3:4 iako je na poluvremenu vodio 2:0, a u 69. minutu i 3:1. Ipak, golovima primljenim u 74, 86. i 93. minutu crno-beli su doživeli treći prvenstveni poraz.

Ivić je posle meča kipteo od besa, nije ušao u autobus sa ekipom, već je zatražio hitan sastanak sa predsednikom kluba Savidis, saznaje Kurir iz izvora iz Grčke.

Srpski trener na zvaničnoj konferenciji nije štedeo igrače, tvrdeći da su neke greške na utakmici bile namerne.

"Ili oni ili ja", ultimativno je govorio Ivić o pojedinim fudbalerima.

S obzirom na to da je predsednik kluba trenutno u Rusiji, po hitnom postupku je organizovan sastanak preko Skajpa, u kome su učestvovali i igrači.

PAOK je sada na deobi devetog mesta sa Panetolikosom i Kerkirom, sa po 11 bodova, a u Ligi Evrope ima priliku da se domogne šesnaestine finala.