icon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-galleryicon-homeicon-nexticon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon_reactsoc-viber

Espreso.rs

Adria media

(KURIR TV) GROBARI U TRANSU: Pogledajte slavlje fudbalera Partizana i navijača posle pobede nad Skenderbegom

RADOVANJE NA JUGU

Fudbaleri Partizana pobedili su u Beogradu albanski Skenderbeg sa 2:0, u utakmici četvrtog kola i ostvarili prvu pobedu u Grupi B u Ligi Evropa.

Partizan je poveo u 39. minutu golom Zorana Tošića iz slobodnog udarca, a pobedu je obezbedio Leandre Tavamba u 66. minutu.

Pogledajte kako je izgledalo slavlje Grobara i fudbalera posle trijumfa nad Skenderbegom.

Šampion Srbije sada ima pet bodova i drugi je na tabeli, iza Dinama iz Kijeva.

U narednom kolu, 23. novembra Partizan će dočekati Jang Bojs, a Skenderbeg će biti domaćin Dinamu.

1 / 16 Foto: Dado Đilas