(VIDEO) MELEG DVOSTRUKI STRELAC: Vojvodina pobedila Konahs i u Velsu i nastavila put ka Ligi Evrope

remek delo iz slobodnjaka

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Konahs Kvaj i u Rilu u revanšu 2. kola kvalifikacija za Ligu Evrope - 2:1.

Novosađani su i pre nedelju dana kao domaćini bili bolji od Velšana 1:0, pa su se apsolutno zasluženo plasirali u narednu rundu.

Danas je sav posao za tim trenera Nenada Lalatovića završio Dejan Meleg. Prvo je u osmom minutu prelepim golom iz slobodnjaka doveo goste u vođstvo, a u 49. minutu je sa bele tačke povisio na 2:0. Poraz domaćina ublažio je Vilde u 65.

U međuvremenu, došlo je do koškanja gotovo svih igrača na terenu posle oštrog starta jednog domaćeg igrača.

Vojvodina će u trećem kolu igrati sa boljim iz dvomeča Dinamo Minsk - Sent Patriks